Lovci

Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady, přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší, každý padouch v tomhle městě touží po tom, aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady, pár kybernetických vylepšení támhle a hlavně ego větší než ten kráter, co zůstal z východního Slovenska. Jediný, kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit, jsou super… vlastně ne, žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244248/big_lovci-JuE-244248.png 4.1712

Kniha Lovci

Michal_SK

Fajn nápad, skvele spracované, ale celý čas som mal pocit, že autor to chcel skôr spracovať ako americký komiks a ako kniha v českých reáliách to veľmi nefungovalo. Ale inak fajn, určite stojí za prečítanie.

Maud22

Jsme v Praze v r. 2050 a chystají se prezidentské volby. Objevují se vylepšení teroristé - superpadouši a proti nim je postavena speciální jednotka zvaná Lovci. Její příslušníci jsou také vylepšení, ale oproti superpadouchům je to máček. A když se komisař Petr Mlejnek dostane do akce, která se nepovede, po čase pochopí, že je zatím něco víc. Příběh vychází z klasických schémat postavených na vnitřní zradě, touze po moci a správném chlapovi - hrdinovi. Je to svižně a vtipně napsané s hláškami typu "Nikdo nemluví s prodavačem kebabu, každý se totiž bojí, že by mu mohl prozradit, z čeho jej dělá." Každé volby se dají zmanipulovat, tak si fakt dejte bacha! :-)))

Massek
29.11.2021

Věděl jsem, že dřív nebo později musím ochutnat něco vypečeného od Kotlety. Sáhl jsem po Lovcích, protože je to samostatný kousek, co kdybych byl nespokojen, že. Neměl jsem jiné očekávání než akci, rychlé tempo a drsné či vtipné hlášky (ideálně kombinaci). A to vše jsem taky dostal. Sice zatím nemám porovnání s dalšími díly autora, ale pro mě je tahle kniha v rámci žánru bez problémů za 5 hvězd.

21.11.2021

Chtěla jsem něco odpočinkového, něco, u čeho nemusím přemýšlet. A to jsem dostala. Ale pro mě to bylo i relativně nezáživné, četla jsem poměrně dlouho, protože mě ani nezajímalo, jak to dopadne.

IHT
23.09.2021

Poslouchano jako audiokniha - skvely text, skvely prednes, skvely zazitek :)
Skoda, ze tohle nikdo nenatoci jako film... Kdo by asi hral Zevlu?

Belanna
14.09.2021

Vcelku slušná oddychovka, zábavné postavy, humorné hlášky.
Myslím si ale, že pan Kotleta umí daleko líp.

Marxt5
01.09.2021

Dobrá jízda!
Oproti novějším dílům pana Kotlety mi to sedlo trochu méně. Děj je opět ale zajímavý, postavy zábavné i zajímavé, sarkasmus hlavní postavy nechybí.
Ale tak nějak jsem se do toho chvílemi nutil a druhá část knihy pro mě mírně ztratila ten původní drive, asi už jen vyšším množstvím podobných bojů.
Zase se mi ale líbilo, že to byl sólo zakončený příběh, ve kterém jsem si oblíbil hned více postav a momentů.

EmanuelBremi
06.08.2021

Proč ne.
Není to veledílo, ale je to zábavné, má to spád a přetéká to snahou o drsňáctví. Pokud máte rádi Kotletu tak potěší. Pokud chcete někomu doporučit první knihu od něj, ale nechcete, aby vás označili za zvrhlíka, tak tahle kniha je vhodná. Sex tu je, ale řekl bych, že v přiměřené míře a kvalita odpovídá typickému Kotletovi.

Já knihu v audio podobě prolétl za 4 dny a zklamaný nejsem. 4/5 v rámci žánru.