Lovci

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady, přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší, každý padouch v tomhle městě touží po tom, aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady, pár kybernetických vylepšení támhle a hlavně ego větší než ten kráter, co zůstal z východního Slovenska. Jediný, kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit, jsou super… vlastně ne, žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244248/lovci-244248.jpg 4.1551
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Epocha (ČR)

Kniha Lovci

Patrik02

O Kotletovi a jeho stylu psaní jsme slyšeli snad všichni. Já jeho knihám opravdu dlouho odolával a v knihkupectví je, možná až někdy úmyslně, přehlížel. Až teď, po dlouhých letech, jsem to zlomil a pořídil Lovce. Přebal vypadá cool, anotace mne zaujala, tak vzhůru do Prahy budoucnosti nabité vylepšenými policisty, padouchy, superpadouchy i politiky, hektolitry krve, slovníku nabitého hláškami a vulgárnostmi, a lehkou holkou doslova na každém rohu.
Musím dát světu za pravdu, že František Kotleta nabízí opravdu svérázný styl psaní, který rozhodně není pro každého. Pro mne ale, zdá se, ano. Bavil jsem se, zasmál se a několikrát dokonce skřivil obličej nad nechutnými scénami. Knihovnu mám momentálně natřískanou, ale časem se k Frantovi jistě vrátím, abych si přečetl další zábavnou nechuťárnu.

MGT

Můj první Kotleta
Jako akce dost, až dost :), ale prostě buď už jsem z toho vyrostla (Kulhánka jsem sjela tak před sedmi lety) anebo se Kotleta Kulhánkovi prostě nevyrovná. Asi si budu muset připomenout Cestu krve a přesvedčit se, zda to přešlo věkem, ale pochybuji.
Bohužel nejde ty dva nesrovnávat.

Josse

Jsem velký fanda Kotletovi tvorby, ale tohle byl pouze slabý odvar. Bez nápadu, který by mi měl utkvět v hlavě. Přitom scéna se superpadouchy by se dala tak hezky využít. Knihu jsem přečetl jedním dechem, ale z Kotletovi tvorby se jedná o slabší titul

Ebon

Neslané, nemastné, bez gradace, bez opravdu zajímavého nápadu. Nebál bych se říci, že to je napsané jako spotřebka (nechci napsat, že to je jen pro peníze a slávu). A krom Vajdova Romotína mě to moc nechytalo.

renefer

Klasický Kotleta, kdo ho čte rád, toho tato kniha nezklame, kdo jeho styl nemusí, tak to stejně číst nebude. A kdo ho ještě nezkusil, tak můžu jen doporučit.

tereza1198

Kotleta jak ho známe. Akce, sex, krev. Ale tohle mi nesedlo. Upravení záporáci (jako ve Spidermanovi), budoucnost Prahy. Hrdinové mi přišli jako přes kopírák z jiných autorových knih, akorát nebyli tak vtipní a charismatičtí. Vlastně mi byli totálně ukradení. Pro mě totální propad, když to srovnám se Stalingradem. Já raději upíry.

imhotepcz

Franta opět nezklamal. Výborně zábavné čtení se spoustou zvratů. Postavy sice už tak originální nebyli, ve své podstatě to byli vylepšení lidé se schopností rychle regenerace ala wolverine. Každopádně mám jeho knihy rád. Jsou takové pohodové čtení.

PetrKral

Moc hezké vtipy a narážky z apokalyptické Prahy.

Továrna na Absolutno
Továrna na Absolutno