Meč osudu

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Zaklínač – ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. (Dotisk 1. vydání.)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/431/mec-osudu-xr2-431.jpg 4.72842
Série

Zaklínač 2.

Žánr
Literatura světová, Povídky, Fantasy
Vydáno, Leonardo
Orig. název

Miecz przeznaczenia, 1992

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (247)

Kniha Meč osudu

Přidat komentář
Murphy722
předevčírem

Tady není opět co vytknout. Vše je takové jak má a ikonografie drží pohromadě jako Marigold svoji loutnu. Nejdojemnější a nejlepší je příběh trubadúry Essi Daven.

adorjas
předevčírem

Lepšia troječka- určita ma poviedková kniha bavila viac ako v prvej časti, kde som nepoznala postavy a potrebovala som sa v tom nejako zorientovať. V tejto druhej časti to už ide ľahšie, začínate brať takú Yenefer, tak aká je. Dokonca ani Marigold vám už nejde na nervy, proste klasické stotožňovanie sa s príbehom. Opäť, dodávam, že sa jedná o dobrodružný fantasy príbeh pre mladších čitateľov a mať tak o 15 rokov menej, tak príbehom žijem ako som žila v 15tich Eragonom.

Karcoolka2210
15. ledna

Druhej časti už 5 dám :) Síce stále pomalejšie tempo, ale dozvedáme sa viac informácií o hlavných hrdinoch, plus prichádzajú nové postavy ako Ciri, ktorá predpokladám zohrá dôležitú úlohu v nasledujúcich knihách, aj keď nemám ani poňatia kam smeruje osud Geralta a Ciri a práve preto sa teším na to, čo bude ďalej.

Merry001
13. ledna

Veledílo dokreslujici a podtrhujici některé kapitoly v díle prvním.
Jednotlivé kapitoly prvního a druhého díku do sebe začínají zapadat, čtenář si dokresluje představu a styl psaní Sapkowskeho ho nutí přemýšlet více o dějích, které nebyly detailně popsány.
Ale autor si musí nechat nějaké střelivo také na další díly. Proste pět hvězd pro mistra!

grimik
12. ledna

Je mi líto, stejné patálie jako s prvním dílem. Ne moc záživné povídky, s ne moc dobře popisovaným světem, postavami, motivacemi postav atd. Prostě jednoduchá, povídková fantasy, zaměřená spíše na děti a náctileté. Více viz.má recenze k prvnímu dílu. Tento byl akorát o něco konzistentnější, leč ještě o kapánek nudnější a nakonec, i když jsem rozečetl papírovou knihu, musel jsem to dokončit poslechem audio verze.

anishta
09. ledna

No co dodat. Přes pomalejší povídkový rozjezd jsou konečně Ciri a Geralt pohromadě a já se těším na jejich další dobrodružství.

veronica 01
09. ledna

Opět skvělé zaklínačské povídky s Geraltem v hlavní roli! Není co vytknout. Naprosto dokonalé!

BStone
09. ledna

Dvojka Zaklínače mě už definitivně přitáhla k sobě. Díky této knize možná někdo ságu odloží a někdo se bude těšit na další pokračování. Jsem ten druhý případ. Skvělé povídky plné napětí, humoru ale i lásky a osudovosti.

1 ...