Poslední přání

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu & kompletní povídka Hlas rozumu, kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo. Zaklínač, ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Povídky: Cesta, z níž není návratu Hlas rozumu 1 Zaklínač Hlas rozumu 2 Zrnko pravdy Hlas rozumu 3 Menší zlo Hlas rozumu 4 Otázka ceny Hlas rozumu 5 Konec světa Hlas rozumu 6 Poslední přání Hlas rozumu 7...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30396/posledni-prani-o5M-30396.jpg 4.54269

Zaklínač 1.

Literatura světová, Povídky, Fantasy
Vydáno, Leonardo

Ostatnie życzenie

Kniha Poslední přání

Leusee

Knížku jsem začala číst až po tom co jsem shlédla první sérii seriálu, ale oproti seriálu si nejsem jistá, jestli mě zaujala nebo ne. Rozhodně dám ještě šanci druhému dílu a uvidíme, jestli tomu propadnu.

Kinderkahoun

Knihu jsem četl kvůli seriálu a hře a myslím, že to opravdu stálo za to. Kniha byla skvělá a otevřela mi jiný pohled na celý děj než hry. Při čtení knihy se dalo dokonale představit prostředí, styl a celý děj. Zároveň jsem se dozvěděl spousty jiných okolností a dějů ve světě Zaklínače. Knihu doporučuji nováčkům, ale i milovníkům seriálu a her.

RADOST

Nepatřím mezi čtenáře takových pohádkově fantaskních příběhů, ale ze zvědavosti jsem si poslechla tuto audioknihu. Oceňuji vypravěčský styl a vykreslení tohoto světa jako světa přirozeného. Dovedu si představit, že pro mnohé mají tyto příběhy velké kouzlo a je mi až líto, že ve svém věku už se tak dobře nedovedu ponořit do bájného dění světa magie, nelidí a fantazie.

bethulda

Z knihy mi nejdřív pár úryvků předčítal můj milý, posléze jsem mu knihu zabavila a už nevrátila. Uchvátil mě nápad vzít klasické pohádky nebo pohádkové bytosti a překlopit je do “reálného světa”. Příběhy jsou zajímavé, napínavé a celou knihu provází lehce ironický humor.

Marjory

Kdo má rád pohádky a černý humor je prostě doma.

lenka7767

Me kniha moc nezaujala. Pradoxne se mi libily pohadkove pribehy a nelibila se mi dejova linka s Yenefer, ktera byla jak z nejakeho spatneho divciho romanu. Kazdopadne ale dam sanci druhemu dilu a snad teto serii propadnu.

rosotaj

Dlouho jsem se k Zaklínači dostával. Jako fanoušek fantasy jsem z toho trochu rozčarován. Tohle je dost jiné. Něco mi tam chybí (nebo přebývá?) a není to ono. Jsou to spíše jednoduché pohádky, avšak říznuté špinavým středověkem. Mám rád spíše temné fantasy se složitějším, propracovanějším dějem. Zařadím se tedy mezi tu hrstku lidí, kterým tohle nesedělo. Mám však rozečtený druhý díl, tak tomu chci dát ještě šanci. A třeba samotná sága bude lepší než povídky.

pavlina3016

Knihu jsem četla až po shlédnutí seriálu a musím říct, že mě rozhodně nezklamala. Geralt je prostě sympaťák a leckdy mě svou hláškou dokázal rozesmát. Rozhodně vřele doporučuji.

Kouř a zrcadla
Kouř a zrcadla