Poslední přání přehled

Poslední přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30396/bmid_posledni-prani-APM-30396.gif 5 6714 6714

Zaklínač série

Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu & kompletní povídka Hlas rozumu, kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo. Zaklínač, ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Povídky: Cesta, z níž není návratu Hlas rozumu 1 Zaklínač Hlas rozumu 2 Zrnko pravdy Hlas rozumu 3 Menší zlo Hlas rozumu 4 Otázka ceny Hlas rozumu 5 Konec světa Hlas rozumu 6 Poslední přání Hlas rozumu 7... celý text

Literatura světová Povídky Fantasy
Vydáno: , Leonardo

Ostatnie życzenie, 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední přání. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (847)

travaisik
24.09.2024 4 z 5

Knihu,jsem přečetla díky čtenářské vyzve.Jestli budu pokračovat ve čtení dalších dílu ještě nevím.

marta-marti8651
19.08.2024 3 z 5

Od knihy jsem pravděpodobně čekala víc. Nejspíše mi nesedl styl autoro psaní, kniha už také 30 let stará... Dějová stránka nebyla špatná ale připadalo mi trochu vleklé. Věřím, že série může být zajímavá ale pro mě bohužel.

Kiikuus
04.08.2024 3 z 5

Potom co na mě kniha rok koukala z knihovny jsem se k ní dostala, až když už nebylo co číst a já měla svou fantasy sezónu. Musím říct, že jsem lehce zklamaná. Nebylo to špatný, to ne. Četlo se to dobře. Ale byla to prostě pohádka. To mě nebavilo a nebralo. Takže dalšího už nejspíš nezkusím, i když konec pro mě byl příjemné překvapení a trochu mě nahlodal.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

Knižní novinky (10. týden)

06.03.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Rytíř bez jizvy je kokot, a ne hrdina.

Lidé si s oblibou vymýšlejí nestvůry a hrůzy. Sami si pak připadají méně odporní... Pak je jim nějak lehčeji u srdce. A lépe se jim žije.

Jazva je pre rytiera čestná pamiatka, dôkaz cti a slávy... Rytier bez jazvy je obyčajný chuj, nie rytier.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Poslední přání v seznamech

v Právě čtených246x