Lovec

Lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82976/lovec-82976.jpg 4 333 51

Henry Loving se živí jako „lovec“. Zákazníci si ho najímají, aby vymohl informace od vytipovaných osob, a Loving ke splnění svého úkolu neváhá použít jakýchkoli prostředků, včetně únosů, mučení nebo vraždění rodinných příslušníků svých obětí. Nyní se stal terčem Lovingova zájmu detektiv washingtonské policie Ryan Kessler. Ochrana rodiny Kesslerových je svěřena agentovi Cortemu ze speciálního Oddělení strategické ochrany, muži pevných zásad a brilantnímu stratégovi, který velmi dobře ví, jak brutální dokáže Loving být: před šesti lety totiž „lovec“ zavraždil člověka, který byl Cortemu velmi blízký. Zatímco v rodině Kesslerových sílí úzkost a napětí, vyhrocuje se i spor mezi ochráncem a lovcem. Corte nasazuje svůj brilantní úsudek, ale Loving jako by byl stále o krok před ním. Pozvolna se přibližuje ke své oběti a Corte musí učinit těžké rozhodnutí: má za každou cenu chránit své svěřence, anebo by je měl v zájmu osobní pomsty vystavit nebezpečí a udělat z nich živou návnadu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Edge , 2010

kinsey
18.09.2023 5 z 5

Velmi dobré!!!! Ale to se od Deavera dá čekat

Luigi1
01.01.2023 5 z 5

Moc jsem si pěkně početl.

Rolada88
11.10.2022 5 z 5

Nedocteno

HollyUndead
20.09.2022 5 z 5

Velmi dobrý, napínavý a skvěle čtivý román. Myšlenky z různých deskových nebo myšlenkových her či strategických postupů v různých situacích velice kvalitně podporují napětí a trochu "zlehčují" vážnost děje, což bylo pro mě velice zajímavé a poutavé. Tento thriller Jefferyho Deavera vřele doporučuji.

Hakate
06.08.2022 5 z 5

Další skvělá detektivka, kterou jsem četla před léty.
Lovec se velmi dobře čte. Příběh mě bavil.

Dédečko75
23.04.2022 5 z 5

Deaver nikdy nezklame

Katulinka69
13.07.2021 odpad!

Vydržela jsem 200 stran.
Opravdu jsem nenašla nic co by mě v této knize upoutalo

ThomasRuhe
04.05.2021 3 z 5

Lovec mě bavil a dobře se četl. Příběh je přitom jednoduchý, ochrana jedné rodiny před lovcem / zabijákem. Více se mi líbila první polovina knihy, to ale neznamená, že by druhá půle byla špatná. V hodnocení se přikláním ke třem hvězdám a procentuální hodnocení je 70%.

ilčidlo
14.03.2021 4 z 5

Jako vždy napínavé čtení

ArwenAragorn
01.02.2021 3 z 5

60%
Zatímco někteří ovčáčtí psi jen šikují ovce po poli, jiní ovčáčtí psi dokážou také střežit stádo a útočit na dravce bez ohledu na jejich počet a velikost.

Napínavé a plné zvratů. Nečekané bylo zjištění , kdo byl nakonec v hledáčku Lovce a kdo si ho najal.
Moc mě nebavily podrobné popisy techniky, zařízení a metod, jak uniknout Lovci nebo naopak zjistit, kde je a jak se před ním chránit. Něco z toho bylo na mě dost složité. Někoho to ale může naopak zajímat.

petulik330
21.01.2021 3 z 5

Napínavé čtení s hodně zvraty, což se i tohoto autora dalo čekat. Byla jsem překvapená rozuzlením případu, proč byl lovec najat a také tím, kdo byla v minulosti detektivova manželka.
Kniha je plná překvapení a docela dobrá, ale lepší je podle mě s Lincolnem.

Lamanai
15.02.2019 4 z 5

V rámci žánru asi dobré, četl jsem knihu podobného ražení poprvé, tak nemohu úplně soudit. Na začátku mě to bavilo hodně, pak mi autorovo puzení vymýšlet neustále další a další zvraty a stále více děj zamotávat přišlo až úsměvné a chvílemi trochu otravné. Ale čte se to dobře a za nějakou dobu možná sáhnu i po jiné autorově knize. Mimochodem, motiv obálky jsem vůbec nepochopil.

MonikaSt.
20.02.2018 5 z 5

Většinou,kdyz se mi do ruky dostane knížka psana v ich formě,tak ji odkládám a nečtu. Ale Lovec byl parádní, napinave od prvni stranky, zajimave zvraty a konec byl super. Výborná kniha,vyborny Deaver!

Merlinit
03.02.2018 4 z 5

Líbilo, což o to, jen Corteho si ne a ne oblíbit.

Lenka8418
04.01.2018 4 z 5

Deaver opět nezklamal. Zase jsem byla napnutá až do konce. Prostě paráda

Kerberos
02.11.2017 3 z 5

Na Deavera slabé.

Garfinela
19.07.2017 5 z 5

Jako vždy velmi dobré

akdar72
07.07.2017 5 z 5

Nikdy jsem nevyhledávala knihy, ani filmy typu agent 007. Ale tato se mi líbila. Hra od začátku do konce. Moje první kniha od Deavera a určitě ne poslední.

Ree
04.06.2017 3 z 5

Detektivky Deavera vždycky byly moje oblíbené. Sběratel kostí a Ďáblova slza jsou mé nejoblíbenější, ale i ostatní se mi líbily. Bohužel už u Prázdného křesla bylo vidět, jak moc se snaží příběh zamotat, aby čtenář nemohl nic odhalit, až to nakonec přežene. Zamotaný jako Prázdné křeslo naštěstí Lovec nebyl, ale i tam se našlo pár zvratů, které bohužel nebyly tak překvapivé, jak by chtěl. Vlastně největší překvapení přineslo odhalení, jak to bylo s rodinou hlavního hrdiny.
Knížka se mi nečetla lehce, což naznačuje už to, že jsem ji rozečetla tři roky zpátky a po pár kapitolách jsem ji zase zavřela. Tentokrát jsem vydržela, ale vzpomněla jsem si, proč mě to dříve nebavilo... Na to, kolik má Deavery na svém kontě knih, tahle mi zvlášť ze začátku přišla, jako by ji psal nějaký začátečník. A na to u něj nejsem zvyklá. Příběh mě začal docela bavit tak zhruba od poloviny, ale ani tak Lovec nedosáhl výše než na tři hvězdičky.

tak.normal
26.05.2017 3 z 5

Bylo to bohužel smutně předvídatelné. Bez drajvu, bez tempa, bez emocí. Jako by to nebyl ani Deaver.