Vánoční říše

Victoria McQueenová měla odjakživa zvláštní schopnost: dokázala najít ztracené věci i odpovědi na otázky, jež nelze zodpovědět. Občas jezdívala na kole k polorozpadlému krytému mostu, který ji během chvíle odnesl, kamkoli si přála – na jiné místo v Massachusetts nebo v celé zemi. Jednoho dne ovšem Viky potkala Charlese Manxe, který má zvláštní slabost pro děti. Vlastní starý Rolls-Royce s poznávací značkou NOS4A2, v němž vás po tajných silnicích odveze na to nejúžasnější, ale také nejděsivější hřiště, jaké jste kdy viděli. Viky, jediné dítě, kterému se podařilo z Manxových spárů uniknout, je nyní dospělá a snaží se na prožité hrůzy zapomenout. Netuší ovšem, že Manx na ni nikdy nezapomněl – a co hůř, vybral si nového spolujezdce na cestu do pekla: Victoriina malého syna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183324/big_vanocni-rise-Lyi-183324.jpg 4.3454
Literatura světová, Horory

Vydáno: , Beta-Dobrovský

NOS4A2, 2013

Kniha Vánoční říše

Rolada88

Parádní příběh tenhle styl miluju. Styl psaní stejný jak u pana otce občas až moc žvanění ale tak už to holt je. Vánoční říše mě bavila dávám 100%

INCOGNITOREADER

Způsob psaní mi připadá hodně podobný panu otci. Kdysi jsem četl velké množství knih Stevena Kinga. Potom jsem z jeho způsobu psaní "vyrostl". A bohužel se to potvrzuje i zde. Nedokázal jsem knihu dočíst. Příběh mě moc nezaujal a protože jsem hledal spoustu dalších aktivit než pokračovat ve čtení tak knihu odkládám.

pazdy15
09.08.2021

Jen se mi potvrzuje, že až nám, nedej Bůh, odejde Mistr, tak zde má velice slušného následovníka :) Moc pěkný a nápaditý příběh ! Akce, spád a napětí skoro celou knížku. Joe Hill se úspěšně probojovává mezi mé oblíbené autory :)

Petraxxx
20.05.2021

Kdyby šlo dát ještě víc hvězdiček, tak tahle kniha by je určitě měla. Svižná, strhující děj, rozhodně žádná nuda.

Arev122
05.03.2021

Děj příběhu byl napínavý , ale pro mě až příliš hororové fantasy.

sarekaslukova
26.01.2021

Nebyla to špatná kniha, jen jsem čekala něco víc, něco u čeho mi bude pořádně bušit srdce adrenalinem.

MichelleKing
15.01.2021

Joe Hill a jeho další úžasný příběh, který je děsivý, znepokojivý, krásný, smutný a překvapivě dojemný.

Přečtěte si to až do konce. Celou cestu.
Nějakou dobu potrvá, než se dostanete do Vánoční říše....

monushka
26.12.2020

Tak tato kniha byla slušná jízda! Při čtení jsem se nebála, ale celkem často jsem se přistihla, jak zadržuji dech napětím a očekáváním. Těším se na další setkání s autorem.