Rohy přehled

Rohy
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38369/bmid_rohy-ZNI-38369.jpg 4 535 535

Před rokem přišel Iggy Perrish o jediného člověka, kterého skutečně miloval. Ráno po prvním výročí té strašné události se probouzí s kocovinou – a s rohy na čele. Stal se z něj konečně děsivý ďábel, za kterého už ho stejně mnozí mají? Iggy záhy zjišťuje, že k rohům dostal nádavkem i schopnosti, s jejichž pomocí dokáže odhalit zlo, jež ho připravilo o jeho lásku. Hranice mezi andělem a ďáblem je však nebezpečně tenká a nejkrutější pravda se skrývá tam, kde by ji nikdo nehledal. Joe Hill po úspěšném debutu Černá krabice opět napsal knihu, která se čte jedním dechem. Příběh o lásce, pomstě a temných stránkách lidské duše se vine jako cesta krajinou plnou překvapení a nečekaných zvratů, z nichž největší čeká na konci. Abychom pochopili přítomnost, musíme se někdy vrátit hluboko do minulosti…... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský
Originální název:

Horns , 2010


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rohy. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (122)

666Jitka
20.06.2024 4 z 5

Výborný nápad, také celkový děj knihy nebyl vůbec špatný, ale mám pocit, že by se z té myšlenky dalo vycucnout o něco více. Nicméně - kniha se dobře četla a dějová linka měla spád. Příběh tak trochu připomínající Vránu byl temný a potěšil. Tak a teď se mohu konečně podívat na filmové zpracování - jsem zvědavá.

JSmerda
16.05.2024 4 z 5

Rohy jsou zajímavým nápadem. Jednoho dne se hlavní hrdina probudí a má schopnost, že mu lidi svěřují svá tajná temná přání. Osobně ve mě tato možnost/příležitost probudila obrovskou zvědavost, jak s ní hlavní hrdina naloží. Při líčení mládí hlavního protagonisty jsem se trochu nudil, ale když se děj vrátil do přítomnosti, tak se děj znovu rozjel. Ve finále zjistíte, že se jedná o romantickou pekelnou lovestory, i když to tak ani zdaleka nevypadá. Zajímavé čtení.


pazdy15
16.04.2024 4 z 5

Někdy se to táhlo a trošku nudilo ale celkově to je povedená a zajímavá knížka. Rozdělil jsem si ji pomyslně na 3 části, přičemž první je na 4 hvězdy, druhá na 3 a poslední zas na 4 - tudíž průměr jsou 4 a takto hodnotím :)

všechny komentáře

Související novinky (1)

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Rohy v seznamech

v Právě čtených10x
v Přečtených656x
ve Čtenářské výzvě25x
v Doporučených44x
v Knihotéce340x
v Chystám se číst232x
v Chci si koupit66x
v dalších seznamech5x