Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Upřímně kniha mě strašně, ale strašně nebavila.. Nakonec jsem to tedy nějak prelouskala, ale další díly si rozhodně neprectu škoda... 2⭐

28.02.2022 2 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Kniha je neuvěřitelně čtivá, ale to jí bohužel na hvězdičku nepřidá.. Obálka též krásná... A teď to přijde.. Hlavní postava je tak upřímně blbá nebo se mi to jen zdálo?! Že začátku jsem si říkala, že tomu dám šanci.. Pak ale.... Kde vzala lásku k tomu dalšímu netuším, v knize to nějak nebylo najednou prostě otočím stránku a bum.. Konec uspěchaný a obsolutně nedával smysl.... A hlavně proč otevřený konec a další díl? Vždyť to nemá logiku.. No co přečtu si ho protože jsem zvědavá zda na ni změním názor.... 2 ⭐

21.02.2022 2 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Příjemné zakončení série, jen je mi kapičku líto, že to končí. Četlo se to poměrně dobře. Za mě doporučuju 4/5 ⭐

18.02.2022 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Kniha docela poměrně dost tlustá, ale já bych potřebovala klidně o pár stránek více... Příběh se mi líbil. Doporučuju

13.02.2022 5 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Naprosto nádherná pohádka s kapkou hororu. Příběh se četl sám a stránky utíkaly jako voda. Moc krásne. Doporučuju

25.01.2022 4 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Proč otevřený konec, proč..... Co je to za módu dnešní doby.. Jinak příběh moc pěkný, místy dosti mrazivý i jsem se bála knihu číst v noci. Nemohla jsem pak spát a měla poměrně i problém nemít noční můry. Jinak pěkne napsaný příběh.

17.01.2022 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi četla dobře, mít na ni více času, přečetla bych ji jediným dechem. Rozhodně lepší než Tater s Osvětimi. Za mě moc pěkná kniha a místy i dost smutná.

12.01.2022 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Uf. To bylo něco, nemohla jsem přestat číst. Kniha mě pohltila a nepustila.. Nutně jsem potřebovala zjistit kdo je vrah, až takhle mě kniha dostala. Kniha sice asi není pro každého a místy je opravdu jen pro silné povahy.. Ale jinak pecka.

30.12.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Jsem ráda, že kdysi to dopadlo jak to dopadlo. Nedokážu si představit, kdyby tohle co je zde v knize bylo skutečnost. Příběh rodiny mě celkové zasáhl, chvílemi jsem nedychala a četla a četla.. Krásné čtení, jen je škoda, že ve školách se k tomuhle datu a tématu věnuje tak málo... A přes to je to poměrně dosti důležitý milník v vaší hystorii.. Za mě krásná knížka!

19.12.2021 5 z 5

Chlapec na mostě Chlapec na mostě M.R. Carey (p)

Než jsem se zacetla tak to trvalo, ale pak najednou bum a dej utíkal div jsem se nestačila divit. Krásne napsaná knížka. A konec mě dostal do stavu nechápani. Super.

15.12.2021 4 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Čekala jsem něco jiného podle toho jak to všichni chválí.. Ale ne, nelíbila se mi..

20.10.2021 1 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Nedokážu asi napsat komentář, strašně moc mě kniha zasáhla... Nechápu její malé hodnocení, asi jen proto jakým stylem byla napsaná. Ale proč? Však de o příběh a ne styl psaní.. Nechápu.. Silný příběh opravdu silný. Nedokážu napsat víc

15.10.2021 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Chytlavé, čtivé ale něco tomu chybí jen nevím co... Takova ta třešnička na dortu. Nevím, asi už jsem tím spisovatelem presicena.

06.10.2021 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

To byla jízda, od začátku do konce. A ten konec za mě top.. Po těch dvou předchozích, které nestali za nic tohle zase u mě vylitlo do výšky . Četla jsem a ani nedutalala, super námět a dej pecka... Doporučuji.

30.09.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tato kniha mě trošku nudila.. Je to škoda, čte se to dobře.. Jen prostě mi to přijde takové už natáhle, příběh se nijak neposouva a já se nudím.. No škoda, uvidíme další díl...

25.09.2021 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak tohle bylo co? Já se při čtení do příběhu tak zamotala, že nechápu teď která bije.... Zajímavé

16.09.2021 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Co dodat, jen to... Že po přečtení této knihy si už nikdy nedám paštiku.... Bylo to brutální,dokonale a cetlo se to skvělé. Doporučuju.

10.09.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Přirovnala bych to trošku k filmu saw, bylo to podobné.. Bylo mi opravdu zle při čtení. Za mě dobrý, jen místy dost brutální...

05.09.2021 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak ten konec?? Dočetla jsem a nechápu která bije. Dokonalost, i když místy mi bylo při čtení i dosti špatně od zaludku. Pořád přemýšlím, kam na to spisovatel chodí, tohle vymyslet je opravdu mazec. Doporučuju

31.08.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Bylo to trošku slabší a pomalejší, ale i tak Wow. Nestačila jsem kulit oči co spisovatel zase vymyslel. Doporučuju

28.08.2021 4 z 5