pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Revival Revival Stephen King

Jak King stárne tak měkne. Kniha začala mít takové ty "kingovské koule" až padesát stran před koncem. Bohužel se mi moc nelíbila

23.08.2020 2 z 5

Toto není můj šálek četby

22.08.2020 1 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná a mrazivá zároveň

07.08.2020 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Vyrůstala jsem na vesnici a toto mi to vše připomnělo.

06.07.2020 3 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Napínavé a plné zvratů do posledního písmenka

24.02.2020 3 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

Série Řeka bohů je moje srdcovka. Miluju je všechny a nejvíce Taitu.

06.01.2020 5 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Můj velký oblíbenec Tim Burton. Tato knížka je krásná a krásně namalovaná.

04.01.2020 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Seriál jsem si zamilovala a tak jsem se nemohla dočkat této knihy. Byla prostě boží. Doufám že ještě nějaká další vyjde. ????

11.12.2019 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Stephen Kinga je má velká láska a jeho knížky jsou prostě super. Tato nebyla výjimkou. Film je super a knížka ještě lepší

11.12.2019 5 z 5

Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy Zdena Frýbová

Klobouk dolů opět boží knížka s dost dobrým koncem. Trochu jsem se bála, protože moje poslední knížka od Z. Frýbové byla Dvě dámy v tísni a to bylo strašné. Touto knihou však vše napravila.

22.11.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tuto autorku vůbec neznám tak jsem se bála co to bude. Ale byla jsem mile překvapená. Knížka byla napínavá a ke konci ještě přidala. Moc se mi líbila. Určitě si zase od ní něco přečtu :)

08.11.2019 5 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Moc mě to mrzí, i když Stephena Kinga zbožňuji, tak pouze dvě hvězdičky. Byla to strašně rozvleklá knížka. Nic na co jsem u něho zvyklá. A konec mi připomínal schvalování zákona i když co se dělo kolem věznice bylo vzrůšo :). Každopádně kdyby byla o třetinu zkrácená tak by to bylo fajn. :)

26.09.2019 2 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Tuto knihu jsem zvolila ze žebříčku čtenářské výzvy na rok 2019 jako knihu kde hraje důležitou roli hudební nástroj. A musím říct že to byla velice dobrá volba. Kniha se mi moc líbila a navíc to prolínání s minulostí. Bylo to fakt super

11.08.2019 5 z 5

Jak svět přichází o básníky Jak svět přichází o básníky Ladislav Pecháček

Bohužel dlouho se to nestalo, ale u tohoto díla je film o hodně lepší než knížka. Filmy zbožňuji a u knížky jsem se těšila kdy skončí. :(

23.07.2019 2 z 5

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Miluju film a teď miluju i knihu.

30.05.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Že začátku mě moc nezaujala, už už jsem si říkala že ji odložím. Jenže jsem se hecla a četla dál. Nakonec jsem tomu ráda, protože od půlky to nabralo na zajímavost a konec byl boží.

14.05.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Bohužel jen dvě hvězdičky. Více se mi líbil Maminčin mazánek.

30.03.2019 2 z 5

Továrna na debilno Továrna na debilno Dominik Landsman

Velice jsem se bavila a nejen já. Hlavně když jsem předčítala některé pasáže manželovi tak jsme se bavili oba. ????

09.12.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Prostě úžasná. Vtipná i dojemná. Moooc se mi líbila a moc jí všem doporučuji.

06.10.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Bohužel každý autor má knížku, která není tak skvělá jako ostatní.

17.09.2018 3 z 5