pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Film je skvělej, ale knížka je vůbec úplně nejvíc nejlepší. ☺ Jen mě moc mrzí že se film i knížka dost liší

28.07.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Včera večer jsem dočetla a myslím, že tento díl se povedl nejvíce :)

25.07.2016 4 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Super ☺

28.04.2016 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Ze začátku jsem se vůbec nemohla rozhodnout jestli se mi to líbí nebo ne. Jak jsem se postupně pročítala do nitra knížky tak se mi to začalo líbit. Některé povídky nebo úvahy (nevím jak to nazvat) byly pěkné a i vtipné. Byla to taková oddechová knížka, ale furt mám paní autorku radši, když je herečka než spisovatelka. :)

21.04.2016 3 z 5

Bruno v hlavě Bruno v hlavě Xindl X (p)

Nejdříve mi vadil dvojjazyčný text, ale zvykla jsem si. Knížka se mi moc líbila a obsah byl velice zajímavý. Hodně mě překvapilo kdo vlastně je ten Bruno. Co se týče hlavní hrdinky tak jsem nejdřív s ní soucítila a ke konci jsem měla chuť ji proplesknout, Ale je fakt že nevím jak bych v její situaci reagovala já. Jsem zvědavá jestli to někdy sfilmují, protože to by mě dost zajímalo jak by to filmaři ztvárnili.

13.04.2016 4 z 5

Temné znamení Temné znamení František Šmehlík

Kniha se mi moc líbila. Nemám sice povídky moc ráda, ale u těchto jsem se občas bavila, občas žasla a občas se i trochu bála (zvlášť když se mi o jedné povídce zdálo). Každopádně před tak mladým panem autorem klobouk dolů. Doufám, že toho pan autor nenechá a bude další knížka. Nejvíce se mi líbila povídka Andyho pán.

30.03.2016 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Kniha je velice čtivá a zajímavá. Zabrala jsem se do ní tak, že jsem přejela i zastávku šaliny. Vřele doporučuji.

29.03.2016 4 z 5

Na zabití Na zabití John Lutz

Velice čtivé a poutavé.

03.03.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Včera večer jsem dočetla a přemýšlela jsem celou noc co o ní napsat. Knížka byla velice čtivá ale také trochu drsná, napínavá, děsivá, překvapující a geniálně napsaná. Určitě si to přečtěte

28.01.2016 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Povídky nemám moc ráda, ale u těchto jsem se velice bavila. Knížka je velice čtivá a zajímavá. Nejvíce se mi líbila asi první povídka. :)

18.01.2016 4 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Je mi moc líto, že jsem musela dát takové hodnocení. Kniha mě od začátku nebavila, říkala jsem si, že to bude jako s knihou Zahrada bestií, která se nakonec rozjela a líbila se mi. Bohužel tato se nerozjela a dočetla jsem to s vypětím všech sil.

23.12.2015 1 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Když jsem ji začínala číst říkala jsem si, že se musel pan King zbláznit. On a detektivka? No ale klobouk dolů bylo to opět velice čtivé a napínavé až do konce. Hlavně v posledních kapitolách jsem se nemohla odtrhnout. Už se těším až budu číst Právo nálezce :)

21.12.2015 4 z 5

Hannibal - Zrození Hannibal - Zrození Thomas Harris

líbila se mi asi nejvíc ze všech. A opět se mi potvrdilo že je kniha lepší než film. Alespoň se tvůrci moc neodklonili od knížky

15.11.2015 4 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

Velice napínavé a taky čtivé Reacher je prostě borec.

17.09.2015 5 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Opět super a velice čtivé

17.09.2015 5 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Nejdříve jsem si říkala co mě to popadlo ji začít číst. Válka a vůbec kolem války mě toto období nebaví. Ale byla jsem vyvedena z omylu knížka se mi od půlky zacala moc líbit.

17.09.2015 3 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Okamžitě, jak jsem to dočetla šla jsem si pustit film a opět jsem se přesvědčila, že kniha je lepší než film. Každopádně už jsem se zakousla do Mlčení jehňátek

18.08.2015 4 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Výborná kniha, pan Patterson nezklamal. Pozor je velmi velmi čtivá

01.08.2015 4 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Prvni co jsem cetla a byla jsem uplne nadsena. Přečetla jsem ji jednim dechem

13.07.2015 5 z 5

Jatka Jatka Lee Child

uzasne, skvele super. Napínavé čtení, které několikrát dokázalo, že jsem přejela zastávku

13.07.2015 5 z 5