Příliš dlouhá swingers party

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 3.9853

Tomáš Kosek 1.

předevčíremodpad!

Tento žánr nemusím

LiLLu
08. listopadu

Nějak jsem cekala ze to bude o necem jinem. Ctive to bylo ale me to proste nebavilo...

Evule114

Moje první Kotletovla ve mě budí trošku rozporné myšlenky. Nevím zda u mě byly kratší povídky spíš na škodu. Mám ráda jedno řešení, které trvá celou knihu a ne vytáhnout bouchačkou a je to, ale v závěru se mi četla dobře a já chtěla vědět, co bude dál, když jsem si na styl přivykla. Jen co musím dodat raději jsem ji balila do novin, když jsem jela autobusem, abych zabránila čumilům. Jinak fajn počtení. Nejvíc se mi líbilo, jakou si našel partnerku a těším se na další díly.

Loxias

Sex, magie a strelba proste samy o sobe uspech nezaruci. Nic proti Kotletovi, nektere pozdejsi veci se mi od nej libi, ale tohle je proste bida. Zakonceni povidek bez napadu, bez odkazu, je to nemastne, neslane a pronudite se az do konce. Je to skoda, prvnich par stranek melo slusny potencial.

LaciJan

Za mě podceňovaná kniha, opět jsem se do ní ponořil a sice ten přerod "from a zero to a hero" byl těžko zkousnutelný, ale stojí za to. Erotické struny na které se zahrálo mohly být víc drsné a zvučnější. Když už tak už :).

Michaeles

Další skvělá kniha od Kotlety. Plná násilí a sexu. Prvotní rozvinutí série v krátkých povídkách, což jsem z počátku myslel, že bude na škodu, ale velmi jsem se mýlil. Krátké příběhy knize nakonec dodaly ten správný říz a kniha se četla prostě skvěle.

NicaCola

Moje první kniha od Františka Kotlety s myslím, že určitě ne poslední;-)

Deimos

Moje první "Kotletovka", kterou jsem si "výhodně" zakoupil na letošním prvním Comic Conu a která se mnou několik měsíců jezdila všude možně až jsem si její závěr nechal chvilku nedočtený mezitím co se mi nedočkavostí do ruky dostaly další knihy tohoto autora. Zatím je ještě brzy na to radit, kde s "Kotletovkama" začít, ale nutno přiznat, že na první seznámení je to super. Kniha se snadno četla (krátké a úderné věty, krátké odstavce, častý střih) a čtení bylo nadmíru zábavné a návykové - některé věty, hlášky a situace byly neověřitelné vtipné, směšné a úsměvné. Přistihl jsem se, že hlavnímu hrdinovi fandím, ale také se o něj bojím, stejně jako o postavy vedlejší. Pro mě to bylo zároveň první setkání s "magií" v příběhu a když zvýrazním v českém příběhu a prostředí, tak to bylo pro mě něco nového, na co jsem si ale musel docela dlouho zvykat. Překvapivě jeho Underground, kniha ze žánru sci-fi mi nekladla takové překážky. Možná proto že to je sci-fi, kdežto tady česká realita a do toho magie a další fantasy prvky. Sranda je, že když tuším, co mě s Kotletou ještě čeká, tak později budu tvrdit, že Příliš dlouhá swingers párty je ještě umírněná. Uvidíme. Ještě jedno negativum vypíchnu a to, že je škoda, že je to tak krátké, že kapitoly nejsou delší - v konkrétním příběhu a prostředí, bych zůstal klidně déle. Mno nic, vrhám se na druhý díl, abych se opět setkal s kapitánem Koskem a jeho týmem. (84%)

Zaklínačka Lota
Zaklínačka Lota
Holomráz
Holomráz
Čas žít, čas zabíjet
Čas žít, čas zabíjet
Muž na stezce
Muž na stezce

Praha česká fantasy sex démoni akční fantastika prostituce

František Kotleta (p)
česká, 1979