Příliš dlouhá swingers party

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/227345/prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 3.9716

Tomáš Kosek 1.

Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno · Epocha (ČR, od r. 1989)

Kniha Příliš dlouhá swingers party

petrzel
dnes

Četla jsem kvůli výzvě, ale kniha mě nadchla a moc se mi líbila.

koubin007
předevčírem

Pro mě odpočinkový autor, který sice vůbec nerozumí zbraním, taktice ani lidské anatomii a presto píše béčkové akční trháky se spoustou zbraní a krve. Tahle série je prostě přesně jeho odflaknuty, nedotažený a místy nelogicky styl, ale já ho prostě mám rád. Hlavně proto, že se u toho dá skvěle relaxovat.

OBRZlobr

Moje první setkání s tímto autorem. Kniha mi přišla jako scénář na béčkový, akční, mládeži nepřístupný film. Musím ale dodat, že mě ta kombinace neskutečně bavila! Určitě se k autorovi ještě vrátím, abych si odpočinul u nějakého dalšího podobného počinu.

Manifest blech

Jsem si řekla, od Kotlety ještě nic přečteného nemám, zkusím to. A konstatuji, že tohle není můj šálek čaje. Velmi kontroverzní, a ba proč ne. Dokážu si představit, že by se to dalo udělat i filmově a dost by si s tím vynahráli.

Kory98

No tohle bylo pro mě trochu překvapení i když nedokážu popsat, co jsem očekávala. Moje první setkání s panem Kotletou. Přiznám se, že jsem zvyklá na jiný druh fantasy, proto tuhle knihu pořád vstřebávám. Řekla bych, že jsem jí trochu vyvedena z míry, ale ne v negativním slova smyslu. Reálný příběh s fantasy prvky + detektivní zápletka k tomu. Sexu mi přišlo tak akorát, scény tam dokonale zapadají. Přečteno za pár večerů, prostě dobře namíchaný koktejl. Určitě zkusím i nějakou jinou Kotletovu knihu.

katchamccall

Dobře se to četlo, démoni, akce, prostě super. Ale klidně bych zvládla víc ujetostí :D.

Maroviches

Nikdy jsem podobný kousek nečetl, ale byla to neskutečná bomba!
Parádní relaxační knížka, kterou si prostě chcete přečíst, když už potřebujete vypnout, a přenést se do světa plného sexu, démonů a násilí.
Kotletovy vtípky mě neskutečně bavily a jeho citoslovce, jako třeba ,,ratatatata,'' byly snad ještě lepší. ;D
5/5 Fakt jsem si ji užil, a dokonce i několikrát nahlas zasmál, což jsem už u knížky nějakou dobu neudělal. :D

mirabl

(audiokniha). Ke svému překvapení jsem to dokázal poslouchat 2x za sebou, bo ten mix magie, sexu, ostře nabitých bouchaček ČZ 75 a perfektních hlášek mi jednoduše padnul do noty. 90%.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Praha česká fantasy sex démoni akční fantastika prostituce

František Kotleta (p)
česká, 1979