Příliš dlouhá swingers party

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/big_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 3.9960

Kniha Příliš dlouhá swingers party

Maki21

Kniha mi byla doporučena jako jedna z nejlepších co poslední dobou vyšla. S tímto očekáváním jsem k té knize přistupovala. Já osobně bych tuto knihu zařadila do kategorie "čtení na dovolenou." Kniha není nijak náročná, je s nádechem tajemna ale jinak se téma povídek víceméně opakuje stále dokola a mě to nebavilo. Ze začátku je to fascinující protože to je něco co na českém trhu chybělo ale s přibývajícími stránkami se to už omrzí. A kniha mě nepřesvědčila o svojí jedinečnosti.

azzies

Přispěju svou troskou do mlýna rozporuplnych komentaru - čekal jsem bizarni, beckovou knihu, ktera uz svoji obalkou odradi vetsinu dospelych ctenaru,kteri se boji,ze je nekdo z okoli uvidi,ze prave tuto knihu berou do ruky.
Jake bylo moje prekvapeni, na konci prvniho pribehu, kdyz jsem konstatoval,ze se jedna o dost povedene vystaveny pribeh, s originalni zapletkou, neprehnanym stylem vyprávění a vcelku uveritelnym systemem magie. Ano, kniha obsahuje nekolik 18+ pasazi, ale v ramci pribehu a stylu vypraveni neni prumerny ctenar vystaven nicemu, co by ho v 21 stoleti mohlo a melo sokovat.
Zasazeni do nam znamych pražských kulis me nemuze nebavit a navrch je pridano par velmii slusnych vtipu a narazek, ktere sice casem ubyvaji, ale kniha jako celek je velmi zabavne cteni.

iskovsky

Jednu hviezdičku dávam za obálku, ktorá je asi to najlepšie z celej knihy... do prečítania poslednej poviedky som sa už prinútiť nedokázal a tak ak sa náhodou jedná o nejaký literárny skvost, tak sa s tým budem musieť naučiť žiť...

Tarja666

Tak jsem konečně dohnala jeden velký rest a přečetla si Kotletu.
Už dlouho se mi nestalo, že by na mě autor udělal dojem hned první větou. Ale tady se to povedlo. Ze srdce jsem se zasmála, přečetla ji nahlas přítelovi, a v tu ránu jsem měla pocit, že mi tento styl asi bude sedět. Nebudu vám nic nalhávat - je to docela bizárek, není to pro každého, ale já nejsem holka z cukru a nějaké to sprosté slovíčko a nahotinky mě jen tak nerozhází.

Při koupi knihy jsem si tak trochu nevšimla, že se jedná o povídky, které zrovna dvakrát nemusím. Vzhledem k tomu, že děj se v nich odehrával chronologicky za sebou a měly stejné hlavní postavy, mi to vlastně ani nevadilo. Celou knihu sledujeme docela divoké příhody Tomáše Kosky, vysokoškolského profesora a odborníka na magické rituály. Když ho ale osloví vláda, aby jim pomohl s jedním případem, jeho život se rázem mění a sám nakonec používá magii, ve kterou ještě před nedávnem nevěřil. Najednou je to démon sem, prostitutka tam a k tomu mu pomáhají dva svalouši Gibson a Horth.

Sexu je v knize opravdu dost, většinou hraje v případech docela zásadní roli a není to zrovna žádná romantika. Občas to byl trochu gore, ale pořád se to pohybovalo na pro mě snesitelné úrovni. Do toho nějaký ten vtípek a vulgaritka. Děj odsýpal, akce bylo dost (a teď nemyslím jen akce jako sexu) a mě to bavilo. Je to prostě oddechovka, která si na nic nehraje a má za úkol čtenáře hlavně pobavit, což se povedlo. Další kousky od Kotlety tedy určitě zkusím, jen možná sáhnu po nějaké jiné sérii, abych viděla, co mi sedne nejvíce.

Hodnocení: 70%

Radesan

Chápu, že spousta lidí mělo už v době, kdy tato kniha vyšla s Kotletou hodně zkušeností a že je mohla třeba i zklamat. Pro mne to byl naopak úplně první kousek a vůbec zkušenost s tímto žánrem jako taková. U první povídky jsem si říkal co jsem si to proboha vlastně koupil :-D, ale kombinaci magie a sexu prostě nešlo odolat. Za mne ohromná spokojenost a vlastně.... tato kniha mne motivovala v Kotletovi pokračovat a studovat jeho světy v jiných knihách.

renefer

Tak tohle bylo na Kotletu dost slabé. Nebylo to ani moc vtipné, ani moc sexy ani to nemělo grády. Vypadalo to spíš, jako by se autor nedobrovolně zúčastnil poprvé v životě swingers párty a zanechalo to na něm trvalé následky. Hvězdičku dávám za první povídku, která se mi jediná líbila a druhou za to, že je to Kotleta.

Belanna

Dlouho jsem odkládala knížky pana Kotlety a byla to chyba.
Osobitý humor, akce, napětí i překvapení a trochu toho sexu (jiného, než v ložnicích).
Slupla jsem to jak malinu a bavila jsem se.

Ivca05

Je to má první trilogie od F. Kotlety a musím uznat, že mi jeho styl psaní sedl. Kniha je vtipná, napínavá, erotická. Tato první kniha mě velmi bavila a budu pokračovat dalšími díly.