Příliš dlouhá swingers party

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/227345/prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 3.9689
Série:

Tomáš Kosek (1.)

Žánr:
Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (137)

Kniha Příliš dlouhá swingers party

Přidat komentář
VeronikaKrake
16. srpna

Paráda jako vždy.

FlLys
15. srpna

Příjemná oddychovka, neměla jsem moc velká očekávání, takže jsem rozhodně nemohla být zklamaná, dokonce jsem se občas i zasmála (přirovnání v knize jsou opravdu originální), nicméně jsem knihu četla do Výzvy - děj, který se odehrává v Ostravě, takže přece jen jedno zklamání přišlo, v knize se vůbec o Ostravě nemluví, ani z vlaku, kde to těch 36 lidí, kteří to mají v současnosti zařazeno ve výzvě vzali?

ZlýJabko
07. srpna

Byv obdarován, nemohl jsem nepřečíst, i když mě odpuzuje už samotný název, obálka i font.
Kotletu neznám, ale Kulhánka jsem čítával na střední a tenhle pán se mu nějak snaží přiblížit. Teda přiblížit... Asi takhle, je to jako kdyby Kulhánka četl nadrženej puboš v osmičce a úporně se snažil vypotit něco podobnýho, jen do toho vrazí svoje hloupé, nezkušené masturbační fantazie (které naštěstí nikdy s nikým nezrealizuje).
Kotleta je tedy věčný mladík a já mu to přeju, ale konzistentnější obsah bych našel asi i v hajzlíku po... no, třeba po příliš dlouhé swingersparty.

lumpíkcz
04. srpna

Kdo má rád Kulhánka tak se mu to bude líbit .

Vera Silent
17. července

Knizecka se cte lehko, nektere slovni obraty me opravdu moc pobavily a navic ma kazdy pribeh ulitly smrc. Budto sexualni nebo brutalni ci oba dohromady. Navic mam rada detektivky i fantasy a zde ta kombinace za me funguje. Toz jasne, ze bych to asi nevyzvedla za vzor zanru, ale uz jsem se k nekterym castem pribehu i vratila a cetla je znovu. To je u me znamka kvality. Nebo dukaz vlastni zvracenosti.

Host do domu
11. července

Naprosto skvělé. Moje první kniha s neuvěřitelným spádem, osobitým hlavním hrdinou, plná chlapských hlášek a chlapského myšlení vůbec.
Jestli existuje čtení pro chlapy, tak je to tohle.
Jao úplný opak pak volím Pýchu a předsudek.

lassse
09. července

No čekal jsem dost, ale zase mě to dostalo. Zejména "prostřední" povídky jsem moc nedával. Kam se hrabe starej prasák Bukowski. Ale dobrý, lehce se to čte a nemusí se u toho přemýšlet. A je tam spousta hlášek a narážek ;-)

stanislav0373
28. června

Asi nejlepší kniha s Jaromírem Soukupem a Kateřinou Brožovou :-) Původně jsem knihu čekal trošku jinou nicméně zhltnuto na dovolené během chvíle...


Štítky

Praha česká fantasy sex démoni akční fantastika prostituce

Autor a jeho další knihy

František Kotleta (p)
česká, 1979

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Příliš dlouhá swingers party je:

v Právě čtených17x
v Přečtených1065x
v Čtenářské výzvě144x
v Doporučených51x
v Knihotéce325x
v Chystám se číst309x
v Chci si koupit77x
v dalších seznamech8x