$soutez = 0; Tomáš Kosek: Velké problémy v Malém Vietnamu - František Kotleta | Databáze knih

Velké problémy v Malém Vietnamu

od:

Velké problémy v Malém Vietnamu

Volné pokračování knihy Příliš dlouhá swingers party. Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Mohlo by to být ještě horší? Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/244249/velke-problemy-v-malem-vietnamu-lVo-244249.jpg 3.8298
Série:

Tomáš Kosek (2.)

Žánr:
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (67)

Přidat komentář
Lymril
předevčírem

Jedná se o druhý díl a ty obecně bývají slabší než díly první, ale taky super. Hlavně od toho nečekejte nic šíleně "intelektuálního". Je to oddechovka. Extrémně brutální a erotická, ale pořád oddechovka :D

palec
02. července

Určitě horší než první díl.Nevím,ale zdá se mně,že František začíná psát až moc rychle.Snad nepropadá komerci.

wally
30. dubna

Ještě horší než ´1. díl´....Bratrstvo krve bylo proti tomu super a Kulhánkovi to nesahá ani po kotníky....

Dandulka
20. dubna

Prostě paráda!!! Není co dodat.

Malarkey
22. března

První setkání s Františkem Kotletou a musím říct, že si teď na první dobrou nevybavím, jestli jsem v psané formě zažil nějaký rozdíl od skutečného Leoše Kyši. Kniha je veskrze hodně akční. Na akci je vlastně založená. Také je hodně drsná, nekompromisní a psaná je silně sarkastickou formou, což za normálních okolností mám rád. A tady se mi to konec konců taky líbilo. Jen celý ten námět byl tak strašný brak, v dobrém slova smyslu, čímž se ani sama netají, že knihu nemůžu považovat za víc, než jako za zábavnou jednohubku. Jen jsem se ale nemohl po přečtení zbavit dojmu, že se kolem Františka Kotlety až zbytečně moc mluví. Uvidím...třeba jednou změním názor u jiné knihy.

Nomia
13. března

To je snad ještě blbější než první díl. Dvě hvězdičky dávám maximálně za to, že je to místy až tak absurdní, že se u toho člověk celkem nasměje. Kotleta a jeho kombinace mrdání a akce mě nějak příliš neuchvacuje.

midloch
12. března

Důstojné pokračování Swingersparty. Po prvních dvou kapitolách, kdy mi došlo, že se jedná o jeden ucelený příběh, jsem byl trochu na rozpacích, přeci jen jsem v prvním dílu ocenil povídkový formát. Ovšem následně mě příběh tak vtáhnul, že jsem knihu přečetl během chvíle. Takže ucelený příběh nebyl na škodu, spíš naopak. Stran knihy - nese se v duchu předchozích příběhů, tzn. magie, sex, přestřelky, démoni vychvalování pistole CZ 75 apod. Přibylo trochu víc sexu (opravdu mě pobavilo vyvolávání Bakulgy jako obrana před hordami démonů) a do toho východní mystiky. Už se těším na letošní další pokračování.

uhoř49
24. února

Kotleta je holt kotleta a né nějaká sekaná....

backtothefuture
04. února

Pro mne lepsi nez jednicka

Maarty88
26. ledna

Louskám díla tohoto autora jako ořechy na vánoční cukroví... opět spokojenost...

slawa.cap
20. ledna

O moc lepší než první díl. Příběh je ucelený a není rozdělený do povídek jako první díl. Příběh je snad ještě fantastičtější, přišlo mi, že má i větší spád.Víc žen a víc sexu. Tentokrát se podíváme hlavně na asijskou mytologii.

vaby
13. ledna

Super!

Drowned
09.12.2017

Druhý díl příběhů Tomáše Koska je hodně jiný než jednička. Ta byla zábavnější díky Gibsonovi, ale tady v druhém díle ho spíš člověk nenávidí. Mrtvý padají po desítkách, v knize je více ženských a sexu... Já jsem s knihou spokojený, moc a těším se na pokračování v příštím roce. Ta magie je dost kouzelná :)

Pirkaf
07.12.2017

Dost slabá kopie Kulhánka..

strambm
20.11.2017

Po prvním díle veliké zklamání

KAREL6725
11.11.2017

Klasický Kotleta akce stíhá akci přečteno na jeden zátah. Prostě paráda jako vždy, prosím našup.

witko
02.11.2017

Pro mne příjemné překvapení. Není to tak přecpané hláškama jako jeho prvotiny, což mi vyhovovalo.

michal3736
24.10.2017

Ještě lepší než první díl, ale to bude hlavně tím,že mám raději jeden příběh než několik povídek. Hned od začátku plno akce, tak jak je to u Kotlety vždy. Takže zase za pět *

Jimm1
22.10.2017

Tento druhý díl napsán jako jeden příběh se mi líbil více.

TonyStarkless
27.08.2017

Moje první seznámení s hrdiny pana Kotlety, Po přečtení Asfaltu mi někdo někde poradil, že by se mi mohl líbit i tento autor. A... ano! Líbil! Přiznávám, že jsem to vzala asi od konce, stejně jako v roce 1990 Star Wars na videokazetě díl šestý, Návrat Jedi. Omlouvám se, jestli mi něco uniklo ze Swingers party, ale doufám, že ne! Užila jsem si čtení od začátku do konce! Jsem trošku úchyl, takže sexuální scény, týkající se análu mě rajcly. Taky popis na nic si nehrající, prostě ošoustat a jít. Krásná čeština (miluju češtinu a hraní si se slovíčky, stejně vášnivě, jako jazyk s poštěváčkem ženský!). Jsem úchyl na zbraně... a tudíž jsem se pozastavila nad kanonem BVP vz. 71... což mi nějak uniklo, že v tom roce něco "vydali". Nemám ráda zoombii, ale děsně se mi líbila magie. A katany. A pásy plný nábojů. A odlétavající nábojnice. A sex uprostřed bitvy... a sex v kufru Škoda Sigma... A jsem Bi. Takže, když "Láska je laska", chlapi s chlapama a ženský s ženskejma... dyť o nic nejde! Sem se vosmahnula na srpnovým slunci na koupališti, ignorujíc osvěžující vodu, vřískající puberťačky v bikinách a ponořila se do světa Kotletovy fantazie! Díky! Poločas rozpadu... Zítra du na to!

Mystig
16.08.2017

Od předchozího dílu trochu chvílemi zmatenější, ovšem s nečekanými zvraty, správnou dávkou humoru a trochou té erotiky. Kotleta je zkrátka dobrý v tom, co dělá.

Krukron
04.08.2017

Velký nářez - klasický Kotleta, bezvadné :)

Bruka
27.07.2017

Nemám rád knížky, ve kterých postavy mrdají jen proto, aby se po dvaceti stránkách nezajímavých kousavých poznámek na adresu evropské unie, kapitalismu, NATO, globalizace a Okresní správy sociálního zabezpečení Dolní Rožínka konečně něco dělo.
Nicméně scéna s magií iniciovanou kuřbou na schodech činžáku za účasti hordy útočících zombíků byla tak moc absurdní hovadina, že jsem se smál a za to dávám dvě hvězdy. A mám pocit, že o vietnamské mytologii jsem se toho dozvěděl víc ve Svěrákově animáku Kuky se vrací...

vamp
23.05.2017

Až na to že to byla Lotyška celkem dobrý a to nehraje hokej...

Vidlička
07.04.2017

Po delší době, kdy Kotleta jakoby ztrácel dech (a to i u prvního dílu), se mu opět povedla klasika, pro kterou ho asi máme rádi. Neuvěřitelné honičky a střílečky po Praze, nadpřirození nadpřirozenci, co mají už jen krůček k ovládnutí či zničení světa a trošku trotloidní hrdina, který na konec všechny přemůže, všechno vyřeší a všechny vojede. Jen tak dál, Franto.

Msourkova
04.04.2017

Klasický Kotleta - tak, jak ho mám nejradši.

Kešu1981
29.03.2017

Kotleta a jeho hlášky...fakt jsem se bavila :o)

Gurus
29.03.2017

Ale jo na konec do bylo dobrý čtení...jen my to přišlo, že je toho už moc :-D

lachtan77
23.03.2017

Nikdy tuhle knihu nečtěte po Spadu nebo Hustym nářezu. Dejte si mezi tím nějaký horor nebo románek a pak tahle kniha bude zas ta stará dobrá Kotletovina :-)

kazatell
21.03.2017

Tohle už bylo i na mě moc. Tři hvězdy jsou spíš za zpracování, než za samotný příběh. A ten konec? No škoda psát. Tak snad se v tomto komentáři nepletu a nebudu muset na andělu řešit zeleného a žlutého. Neumím si moc představit s kým bych v práci vyvolával nejsilnější magii... asi by to bylo spíš za trest :-DŠtítky

sex dobrodružství české sci-fi

Autor a jeho další knihy

Leoš Kyša

František Kotleta (p)
česká, 1979

všechny knihy autora

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených8x
v Přečtených432x
v Čtenářské výzvě60x
v Doporučených12x
v Knihotéce172x
v Chystám se číst91x
v Chci si koupit51x
v dalších seznamech6x