Jatka

U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy: první, k níž zde za posledních třicet let došlo. Avšak Jack Reacher - jak se tento muž jmenuje - není jen tak ledajaký tulák. Je to ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji jednal. Jak postupně vycházejí najevo okolnosti svědčící o rozsáhlém zločinném spiknutí a zavražděných stále přibývá, je stále zřejmější, že si pachatelé v Jacku Reacherovi zvolili toho nepravého obětního beránka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/3315/big_jatka-d4A-3315.jpg 4.3793

Jack Reacher 1.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , BB art

Killing Floor, 1997

Kniha Jatka

dadako

Fantastický začátek, nezáživný střed, a rychlé finále. Kniha se mi líbila a i přes to, že to není můj žánr, k sérii se rád vrátím.

palec

Jacka jsem se chystal číst asi tak před dvanácti lety. No konečně na to došlo, bytˇ formou audioknihy. Je to fajn čtení na léto. A podání pana Fridricha je top.

kolacky

Jacka čtu na přeskáčku, takže první knížku jsem četla až teď. A klasika, Jack sebou nenechá vláčet. Moc dobré čtení, jako každé o Jacku Reacherovi.

janina66

Má první kniha od autora, a musím říci: super, mně se kniha líbila. Jack Reacher mě chytil. Poslouchala jsem audioknihu, takže kniha mi vůbec rozvleklá nepřišla. Už mám připraveno pokračování. Sice ty jatka vražd bylo hrůzné, ale vyšetřování a odkrývaní všech mě bavilo.

karlosik4

Od knihy sem nečekal tolik. Musím se přiznat že sem se nechal zvyklat filmama. Kniha je ale fakt dobrodružné čtení s dosti informacemi které si čtenář může i sám dosadit do vzorce a být tak o pár stránek napřed před hl. hrdinama

MíšaS.

Nic moc. Čekala jsem trochu víc. Asi od půlky jsem věděla, jak to "dělají" a jen jsem se divila, že takový úžasný, dokonalý a neohrožený agent, nemůže na to samé přijít...
Nejsem si úplně jistá, jestli chci číst další díl, ale jako rychlé čtení do autobusu to stačí...

karel0684

Není to špatné. Je to napínavé. Postava Jacka je celkem sympatická.

Merlin_CZ

před chvílí jsem dokoukal seriál na motivy knížky a musím říct, že mě bavil o dost víc než dva filmy s T.Cruisem :) tak jsem se rozhodl dát šanci i serii :)
první knížka je fakt dobrý čtení, sice má seriál odchylky (což je logické) ale i tak jsem při čtení viděl postavy ze serialu a o to vic mě to bavilo :)
není to žádné "seriozni" čtení, prostě braková detektivka, ale zábavná :)