koupit knihy

Lee Child

britská, 1954

Nahrávám...

Nová kniha

Ochránce

Ochránce - Lee Child

Bývalý vojenský policista Jack Reacher dorazí autobusem z Nashvillu do nedalekého městečka a vystoupí, aby si koupil kávu. Chce hned pokračovat dál na své nekonečné cestě... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 49 knih

Komentáře (29)

WopiMK
12. května

Občas napínavý děj. Reacher je mistr světa ve všem. Krátké věty. Ještě kratší. Občas dlouhé, ale spíš krátké. Opatrně. Dvě možnosti. Takže je to padesát na padesát. :)

1amu
24.09.2020

Tato zpráva je opět pro milovníky Reachera.
Točí se seriál o Reacherovi ! Nebude tam hrát prcek Tom Cruise, ale chlapák Alan Ritchson (podívejte se na : https://www.csfd.cz/tvurce/75555-alan-ritchson/ ). To je jiná káva, že ? Měří prý 190 cm. Dějově má seriál začínat od knihy JATKA. Financemi vše zajišťuje AMAZON.
Teď jde o to, kdo to bude u nás uvádět. Pokud NOVA či PRIMA, tak čekejte 20-ti minutové reklamy každou chvilku.
Čerpáno z časopisu REFLEX č.38

helenkan
27.05.2020

Jestliže bude společné dílo bratrů stejně dobré jako díly původní Lee Childa, to teprve uvidíme. Nezbývá nám nic jiného, než počkat a doufat v dobré.

1amu
27.05.2020

Novinka pro fandy Jacka Reachera:
V říjnu t.r. výjde od dvojice bratrů Grantových (Lee Child a jeho bratr Andrew Grant) novinka : The Sentinel.
Autor J.R. chce předat štafetu svému o 15 let mladšímu bratrovi, který prý má plno nových a neotřelých nápadů. Tato připravovaná kniha bude společným dílem a musíte se asi smířit s realitou, že unavený Lee skončí. Věřme, že Andrew naváže na ty u nás oblíbené knihy. (Děj začíná v Tennessee ). Lze tedy předpokládat, že novinka se objeví na našem trhu v květnu r.2021 Obálka novinky je zde:
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Sentinel_(Child_novel)#/media/File:The_Sentinel_Twitter_Screenshot.png

1amu
18.04.2020

Pandemie nám oddálila vydání nové knihy ze série Jack Reacher . Nebude se jmenovat Modrý měsíc (tak jako originál), ale Spravedlnost.
Zpoždění bude, kniha by měla být k dostání od 2.z á ř í 2020.
Dle anotace vydavatele:
Jack Reacher je bývalý vojenský policista, vycvičený, aby si všímal věcí. Sedí v autobuse Greyhound a pozoruje spícího staříka, kterému vykukuje z kapsy silná obálka s penězi. Staříka pozoruje i jiný pasažér… očividně natěšený, že zbohatne. Když se zloděj konečně odhodlá k činu, Reacher přispěchá na pomoc. Stařík je vděčný, ale odmítne doprovod domů. Je zranitelný, vyděšený a očividně vězí ve velkém, velkém maléru.
V jiné části města bojují o nadvládu dva nemilosrdné gangy, ukrajinský a albánský. Mají staříka ve své moci? Bude Reacher nečinně přihlížet a dopustí, aby došlo k nejhoršímu? Nebo se mu podaří zvrátit situaci ve prospěch těch, kteří to nejvíce potřebují?
„Žijeme v náhodném vesmíru,“ říká Reacher. „Jednou za uherský rok něco dobře dopadne.“
Reacherova přítomnost zvyšuje šance. To rozhodně.
Můžeme očekávat na 320 stránkách opět exhibici oblíbence.

bertrand
12.12.2019

Můj oblíbený autor Rodokapsů. Bohužel, píše tak tlustě, že se ty knížky do kapsy prostě nevlezou!
Takže když chci všechno hodit za hlavu a potěšit se s archetypem Hrdiny, půjčím si z knihovny Reachera. Libo přeskočit nudnou stránku - žádný problém, srozumitelnosti to neubere.
Za rok můžu do knihovny znovu, po přečtení se spolehlivě vykouří z hlavy.
Dnes už se mi všechny ty knížky v hlavě promíchaly a smíchaly (ony jsou totiž tzv. na jedno brdo). Takže mě napadlo - rozlepit vazby a namíchat si vlastního, nového, původního Reachera....

knihomolka62
08.12.2019

Tak jsem dočetla poslední , čtyřiadvacátou knihu od Lee Childa. Tohoto autora jsem objevila teprve před asi rokem a půl, nechápu, že mě dřív v knihovně neupoutaly ty výrazné hřbety. No nic, u první přečtené knihy jsem se jaksi chytila drápkem a spořádala jsem tu porci pohádek pro dospělé jako malinu. Fajn. Prostě dobré. A teď co, na co se mám těšit, co mám shánět po známých a po knihovnách? Nezbývá než čekat na nový román...

1amu
25.10.2019

Končí pomalu rok 2019, a to znamená, že v USA bude představena nová kniha s Reacherem. Místem premiéry bude Philadelphia, a to 29.10.2019. Název knihy: BLUE MOON (Modrý měsíc). Mělo by jít opět o putování známého tuláka a stopaře. V nové knize si to vyřídí s albánskými a ukrajinskými gangy, které obtěžují obyvatelstvo USA.
Lee Child plánuje poté navštívit postupně Miláno, Madrid,Berlin a Paříž. Bude to ve společnosti Kena Folletta,Jojo Moyes a Kate Mosse. Ti všichni budou propagovat a podepisovat své novinky.
U nás to vypadá, že Modrý měsíc vyjde zřejmě v květnu 2020.

1