Velbana Velbana komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Jak vám může jeden let hodně změnit život. Podle téhle knihy až moc.

06.04.2024 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

"Tristan Miles vždy dostane co chce. A teď chce mně." Tato mne očarovala hned na začátku. "Tik,Tak." řekl čaroděj. Tahle krátká věta. Mě moc a moc pobavila. Ale to jak Harrison a Tristan jsou spolu na hřbitově. A Harrison se podívá na náhrobní kámen a řekne: "Tati tohle je Tristan." On položil svou ruku na ten kámen a cítíl že mu jeho otec předává štafetu. Tak to jsem měla pořádně na krajíčku. Ale ten konec Ten stál Fakt zato.

06.04.2024 5 z 5

Krátká kniha o dlouhém životě Bree. Smutné konce moc nemusím. Kápla mi nejedna slza. I tak se mi líbila.

06.09.2021 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Moc krásné čtení.

22.03.2021 5 z 5

Angelika a její láska Angelika a její láska Anne Golon (p)

Její láska je zpět Hurááááá.

10.11.2020 5 z 5

Angelika se bouří Angelika se bouří Anne Golon (p)

Tato kniha ze začátku byla pro mne hodně smutná. Ale pak se to rozjelo. Nejvíc se mně líbilo ten útěk na loď.

10.11.2020 5 z 5

Nezkrotná Angelika Nezkrotná Angelika Anne Golon (p)

Jakmile jsem začala číst cítila jsem kolem sebe ze začátku příjemné horko, písek v botách a příšernou žízeň. Dostal mě víc a víc do děje.

10.11.2020 5 z 5

Angelika a král Angelika a král Anne Golon (p)

Na této knížce mně zaujalo nejvíc že vyhrála v kartách dům který postavil její manžel a oni ho zabavili.

10.11.2020 5 z 5

Angelika - Cesta do Versailles 1. Angelika - Cesta do Versailles 1. Anne Golon (p)

Líbila se mi její cesta z podstvětí Paříže až na dvůr Krále.

10.11.2020 4 z 5

Angelika – Markýza andělů Angelika – Markýza andělů Anne Golon (p)

Krásný začátek serie. Na začátku jeji děctví. Moc krásná svatba.

17.10.2020 5 z 5

Angelika, markýza andělů – 2. část Angelika, markýza andělů – 2. část Anne Golon (p)

Super pokračování. Moc se mi líbí.

17.10.2020 5 z 5

Angelika, markýza andělů. 1. díl Angelika, markýza andělů. 1. díl Anne Golon (p)

Pěkný začátek knžky.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Krásně čtivá knížka.

14.06.2020 5 z 5

Krásný.

04.06.2020 5 z 5

Inzerát na nevěstu Inzerát na nevěstu Margaret Way

Krásný čtivý příběh o Lásce.

18.05.2020 5 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Pouslouchala jsem audioknihu. A mohu jen a jen doporučit.Moc napínavá a krásná. Zvraty které překvapí. A konec Nááádherný.

27.02.2020 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Tato kniha je samé překvapení. Moc krásně se čte.

12.02.2020 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Popravdě řečeno čekala jsem více od této knihy. Konec mně nepřekvapil. Už v polovičce jsem věděla jak to dopadne.

30.01.2020 2 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Krásný konec. Alené však úplně některé příběhy se na konci otevřeli což by znamenalo pokračování.

15.11.2019 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Tato kniha se přiznám mně ze začátku moc nenadchla. Ale se to rozjelo a já málem nedýchala. Akce střídala akci. V jednu chvíli tam byl Démon pak najednou Anděl.
Potom LiLith. A Konec mně překvapil.

07.11.2019 5 z 5