Jatka

Jatka https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/3315/bmid_jatka-d4A-3315.jpg 4 916 185

Jack Reacher série

U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy: první, k níž zde za posledních třicet let došlo. Avšak Jack Reacher - jak se tento muž jmenuje - není jen tak ledajaký tulák. Je to ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji jednal. Jak postupně vycházejí najevo okolnosti svědčící o rozsáhlém zločinném spiknutí a zavražděných stále přibývá, je stále zřejmější, že si pachatelé v Jacku Reacherovi zvolili toho nepravého obětního beránka.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Killing Floor , 1997

Milarepa
25.03.2012 5 z 5

Tak tahle kniha je fakt bomba. Četl jsem to jedním dechem od začátku až do konce.

georginaa
05.02.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem si jednoho dne půjčila od bratra, a hned jsem začala pátrat po dalších výtiscích. Čtení opravdu s napětím od začátku až do konce, jedním dechem, akorát mi bylo moc líto bratra, mohlo se mu též věnovat pár knih, jak by spolu řešili případy. Což naplat, vždy očekávám další příběhy , které mě vždy překvapí novými nápady. Mohu doporučit všem, co mají rádi akční thrillery.

dalimoni
05.02.2012 5 z 5

Mě se kniha velmi líbila, slušně propracovaný příběh, hlavní hrdina sice trošku Rambo (ale je to vysloužilý voják, tak na to má nárok :-)), ale jinak zajímavý děj, napínavé chvíle, i trošku romantiky, takže já jsem spokojen.

Lucia1973
08.12.2011 5 z 5

Ať jsem tuto knížku půjčila komukoliv,po přečtení chtěl číst ihned další příběh Jacka Reachera. Myslím,že to je ta nejlepší vizitka jakou si autor (Lee Child) může přát !!!

memoman
29.12.2010 5 z 5

Zdánlivě malebné městečko,v něm korupce a brutální vraždy. A v něm se nachomýtne jeden tulák s vojenskou minulostí,který má spoustu v hlavě a nejde pro ránu daleko,pokud je svět třeba zbavit zločinu a nespravedlnosti. Moje první a velkolepé setkání s Jackem Reacherem,skvělou to postavou. Úžasná atmosféra,napětí do poslední stránky a taky trochu romantiky. I navzdory některým brutálním pasážím.