pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Dočetla jsem sérii a moc se mi líbila.

20.06.2014 4 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Sice jsem ze začátku myslela, že ji zahodím, ale vytrvala jsem a pak od uvěznění Abbie mě to chytlo a dočetla jsem to. Mimochodem tato kniha nemá nic společného s Alexem Crossem je to samostatný román.

30.03.2014 3 z 5

Smrtící stvoření Smrtící stvoření J. D. Robb (p)

Úplně perfektní počteníčko. A hlavně brutálně čtivé, kdybych nemusela chodit do práce přečtu to jedním dechem a velice rychle. :)

21.03.2014 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Ze začátku jsem si říkala, že to je nějaké slabé na to jak se toho děsil King. Ovšem jak jsem pokračovala ve čtení musela jsem změnit názor. Byla na konec překvapivě dost dobrá.

02.03.2014 4 z 5

Děti noci Děti noci Dan Simmons

Když se člověk po začátku do poloviny knihy prokouše odbornýma lékařskýma pindama, tak se mu otevře dobře se rozvíjející a zajímavý příběh. Ještě že se tak stalo protože jsem už přemýšlela, že bych ji odložila.

03.02.2014 2 z 5

Lekce tvůrčího psaní Lekce tvůrčího psaní Michal Viewegh

Četla jsem k této knize dost komentářů. Více jich sice bylo záporných a tak jsem si řekla že si ji musím přečíst a udělat si vlastní názor. Nuže kniha je podle mého názoru čtivá a taková odpočinková. Jen prostě co se může udát na semináři během jednoho roku. Líbila se mi

29.12.2013 4 z 5

Nápady laskavého čtenáře Nápady laskavého čtenáře Michal Viewegh

Pěkné a vtipné

28.12.2013 4 z 5

Smrtící pravidla Smrtící pravidla J. D. Robb (p)

Super příběh.

26.12.2013 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Je super.

05.12.2013 5 z 5

Řekni sbohem Řekni sbohem Lisa Gardner

Po přečtení této knihy se pavouků štítím ještě více. Jinak byla úžasná a o zvraty nebylo nouze.

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Opět úžasná knížka, která se nedá přečíst jinak než jedním dechem.

Zima světa Zima světa Ken Follett

Strašně čtivá a navíc lepší než první díl. Místy je i brutální ale to se dalo během války čekat.

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Lepší než film.

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Povídka Nadaný žák je moc pěkná a čtivá, bohužel ta druhá se mi moc nelíbila ta byla spíš taková nudnější.

02.12.2013 4 z 5

Každý třetí den Každý třetí den James Patterson

Toto byla první kniha s tématikou ŽVK, kterou jsem od něho četla. A byla to dobrá volba je stejně fascinující jako ostatní knihy.

Inferno Inferno Dan Brown

Brutální, úchvatná a prostě bombastická kniha, která mě od začátku pohltila prostě bomba. Plná zvratů.

Žhářka Žhářka Stephen King

Jedna známá tuto knihu odmítla s tím, že se do toho nemůže začíst a tak se nedostala dál než za 20 stran. Já jsem si ji vzala abych zjistila, jestli to je pravda. Ovšem hnedka po první stránce mě strašně chytila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zaslouží si plný počet hvězdiček.

15.08.2013 5 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Tak tato knížka se dala přečíst jedním dechem.

04.07.2013 4 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Můj první komiks co jsem kdy "četla" docela se mi líbil. Doufám, že v Čechách někdy vyjde další.

04.07.2013 4 z 5

Další báječný rok Další báječný rok Michal Viewegh

Podle mě slabší knížka než jsem zvyklá.

04.07.2013 3 z 5