pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

Velice čtivé. Děj krásně utíkal a bylo to napínavé do poslední tečky :)

17.09.2018 5 z 5

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Před lety jsem tuto knihu četla jako puberťačka a to jsem jí moc kladné hodnocení nedala, Ale postupem času se mi dostala na "stůl" znovu a byla jsem z ní nadšená.

10.05.2018 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Opět kniha, která je plná zvratů a způsobila mi několik infarktových stavů svými zvraty v ději. Vřele doporučuji

11.04.2018 5 z 5

Lapuťák a kapitán Adorabl Lapuťák a kapitán Adorabl Dominik Landsman

Dost jsem se nasmála, hlavně nad vsuvkama a názvama postaviček a zvířátek. Musím říct že stejně jak deníčky se mu knížka moc povedla. Už jsem zvědavá co zase vymyslí protože to má našlápnuto na pokračování :)

09.03.2018 4 z 5

Okamžik překvapení Okamžik překvapení James Patterson

Úžasně čtivá

20.12.2017 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Konec byl velmi překvapivý :)

02.12.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

To je tak krásně napsaný. Nebyl okamžik kdy bych se nudila nebo měla touhu přeskakovat. Nejlepší jak se tam vše proplétalo do sebe. Smekám. Opravdu vydařená knížka. Určitě si jí ještě jednou přečtu.

24.11.2017 5 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Asi hold měli o hororu jiné představy kdysi než teď.

15.11.2017 1 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

No co dodat smála jsem se od začátku až skoro do konce

01.08.2017 5 z 5

Temná věž Temná věž Stephen King

No co napsat.... na jednu stranu konečně, že mám celou serii z krku a můžu číst něco jiného. Ale zase na druhou se mi bude po Rolandovi a spol moc stýskat. V jednu chvíli jsem byla na Kinga dost naštvaná nemůžu říct proč abych něco nevyzradila, ale kdo dočetl tak chápe.
Byla to moc krásná série a ten konec byl opravdu velice zajímavý :)
Vřele doporučuji si vše přečíst jak to jde za sebou :)

22.07.2017 5 z 5

Kovadlina Kovadlina Ken McClure (p)

toto byla první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Bohužel na konci jsem to nevydržela a ukápla mi slzička

02.06.2017 4 z 5

ze začátku se mi to zdálo nic moc ale pak to začalo být hoooooodně zajímavý.....sice mi vadilo, že tam nejsou takové popisy prostředí jako ve všech Harry Potterech. Nakonec se mi to opravdu líbilo a stojí to za to

17.04.2017 4 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Toto byla první kniha co jsem od Pratchetta četla. A upřímně nevím jestli ještě někdy budu něco od něho číst. Celá knížka se mi zdála strašně přeplácaná. Jedna věc se mi strašně líbila a to to zavazadlo a "foťák" Dvoukvítka. No uvidíme....

03.03.2017 2 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Super, super a ještě jednou super. Z celé série se mi zatím líbila nejvíce. Už se nemůžu dočkat až rozečtu další díl

01.02.2017 5 z 5

Dostala jsem ji k výročí. Od první stránky jsem se smála. Nejhorší bylo udržet smích ve vlaku v tichém oddílu, ale párkrát jsem fakt vyprskla.

14.12.2016 4 z 5

Gump & Co. Gump & Co. Winston Groom

Stejně jako předchozí kniha mě velice bavila a dost jsem se nasmála

16.09.2016 4 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Nakonec to bylo docela dobre

14.08.2016 3 z 5

Antistresové omalovánky - vybarvujte spojovačky Antistresové omalovánky - vybarvujte spojovačky kolektiv autorů

Sice to není pravá knížka jak ji známe, ale je to báječný relax. Tady v této se obrázky spojují asi 300 body je to velice návykové a obrázky jsou moc pěkné.

05.08.2016 5 z 5

Spojovánky pro dospělé Spojovánky pro dospělé Matěj Pospíšil

Sice to není pravá knížka jak ji známe, ale je to báječný relax tady v této se zvířátka spojují asi 1000 body je to velice návykové

05.08.2016 5 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Název knihy mě velice nalákal. Ale bohužel tady platí když ptáčka chytají pěkně mu zpívají. Nemám to ještě dočtené a doufám, že to se sebezapřením dočtu. Bohužel touto knihou mě zklamal. Více se mi líbí ty knihy kde je Lincoln ty mají "koule"

03.08.2016 3 z 5