Okamžik překvapení

Jako pokus o stmelení rodiny naplánuje Katherine prázdniny na jachtě. Manžel Peter se však pro velké pracovní vytížení nemůže plavby zúčastnit a děti se tváří otráveně. Teprve bouře a exploze na lodi, při níž se Katherine s dětmi jen zázrakem zachrání, vyburcují dávno pohřbenou soudržnost. Peter je připraven na nejhorší, ale když svitne šance na záchranu, šel by i přes mrtvoly, aby se k trosečníkům dostal jako první....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96591/okamzik-prekvapeni-96591.jpg 4.269
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Alpress

Sail, 2008

Kniha Okamžik překvapení

konicekbily
04.04.2021

Napsáno stylem, který jsem od autora očekával - krátké kapitoly ukončené s náznakem, že se něco bude dít i nadále. Dobré nenáročné čtení to je, ale série s Alexem Crossem se mi líbí více. Možná je to tím, že si JP přizval pomocníka - druhého spisovatele, možná to napsal pomocník a JP poskytl své jméno.

medlovice
05.06.2018

Pokus o sblížení mezi členy rodiny , kde nemá nikdo zájem o druhého. A začne to katastrofálně. Jachta na se na moři pokazí , po opravě vybuchne a zranění výletníci opravdu bojují o přežítí, žádný Robinsonův ostrov , jen realita. A s otevřenou pusou hledím kdo je kdo a co má za úmysly. Napínavé čtení.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

pidalka777
20.12.2017

Úžasně čtivá

zimka.r
07.10.2017

Četla se velmi lehce a rychle! Vyhovovaly mi krátké kapitoly, protože kdykoliv musel člověk přestat číst, vždy dočetl do konce kapitoly! :) A každá kapitola končila napětím! :)

dominikB951
26.02.2017

Moje první kniha od JP a příjemně mě překvapila.

zdehan
19.12.2015

Nádherná detektivka napínavá od začátku až do konce doporučuji

Marceles
17.01.2015

V téhle knížce je od první do poslední stránky napětí, láska, katastrofy, odhodlání, neštěstí, překvapení - prostě přesně to, co mě u knížek tohoto žánru baví. Navíc napsáno tak čtivě, že je těžké se od příběhu odtrhnout.