Okamžik překvapení

Okamžik překvapení https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96591/bmid_okamzik-prekvapeni-6618f181b34dc.jpg 4 75 14

Jako pokus o stmelení rodiny naplánuje Katherine prázdniny na jachtě. Manžel Peter se však pro velké pracovní vytížení nemůže plavby zúčastnit a děti se tváří otráveně. Teprve bouře a exploze na lodi, při níž se Katherine s dětmi jen zázrakem zachrání, vyburcují dávno pohřbenou soudržnost. Peter je připraven na nejhorší, ale když svitne šance na záchranu, šel by i přes mrtvoly, aby se k trosečníkům dostal jako první.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Sail , 2008

bekule
17.02.2023 4 z 5

Jak to všechno je bylo jasné už v polovině, protože jednotlivé velice kratičké kapitoly jsou vyprávěny více postavami a mezi tím i dvěma hlavními padouchy,takže čtenář ví co se jim honí v hlavě. Ale i tak příběh neztrácí na napětí a překvapení.

konicekbily
04.04.2021 3 z 5

Napsáno stylem, který jsem od autora očekával - krátké kapitoly ukončené s náznakem, že se něco bude dít i nadále. Dobré nenáročné čtení to je, ale série s Alexem Crossem se mi líbí více. Možná je to tím, že si JP přizval pomocníka - druhého spisovatele, možná to napsal pomocník a JP poskytl své jméno.

medlovice
05.06.2018 4 z 5

Pokus o sblížení mezi členy rodiny , kde nemá nikdo zájem o druhého. A začne to katastrofálně. Jachta na se na moři pokazí , po opravě vybuchne a zranění výletníci opravdu bojují o přežítí, žádný Robinsonův ostrov , jen realita. A s otevřenou pusou hledím kdo je kdo a co má za úmysly. Napínavé čtení.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

pidalka777
20.12.2017 5 z 5

Úžasně čtivá

zimka.r
07.10.2017 5 z 5

Četla se velmi lehce a rychle! Vyhovovaly mi krátké kapitoly, protože kdykoliv musel člověk přestat číst, vždy dočetl do konce kapitoly! :) A každá kapitola končila napětím! :)

dominikB951
26.02.2017 5 z 5

Moje první kniha od JP a příjemně mě překvapila.

zdehan
19.12.2015 5 z 5

Nádherná detektivka napínavá od začátku až do konce doporučuji

Marceles
17.01.2015 5 z 5

V téhle knížce je od první do poslední stránky napětí, láska, katastrofy, odhodlání, neštěstí, překvapení - prostě přesně to, co mě u knížek tohoto žánru baví. Navíc napsáno tak čtivě, že je těžké se od příběhu odtrhnout.

renefer
16.11.2014 4 z 5

Tady se jen potvrzuje, jaký je JP dobrý vypraveč. Námět knihy mě nijak nenadchl, ale knížka mě vtáhla do děje a měla jsem ji za den přečtenou a nemůžu proti ní říct ani zbla :-)

Pingu
03.05.2013 4 z 5

Příběh zajímavě napsaný, četl se velmi dobře, na detektivky s Alexem však nedosahuje.

sabca
19.02.2013 5 z 5

Knížka se mi četla dobře. Měla jsem jí přečtenou během 2 dnů. Rozuzlení nakonec mě překvapilo.

Vendelína
06.12.2012 4 z 5

Raději než série Alex Cross a Lindsey Boxerová mám ráda samostatné tituly. Neočekávala jsem žádnou bombu, ale knížka je plná zvratů a napětí. Vyhovují mi krátké kapitoly. Prima čtení na odreagování. Žádnou hloubku bych v tom nehledala. Rozhodně jsem se ale nenudila.

čef
25.10.2012 2 z 5

Od knih, které podepisuje James Patterson, doufám nikdo neočekává nic jiného než trochu napětí a zábavy. Přečetl jsem od něj řadu příběhů a vesměs jsem byl spokojen. Tato kniha se však až příliš přiblížila kvalitě červené knihovny, laciných paperbacků a podobných šitů. Neuvěřitelná zápletka, koktavý a všemi očekávaný závěr, postavy vystřižené z papíru. Uznávám však, že na čtení před spaním, je toto dílko vhodné.

Autoři knihy

James Patterson