Okamžik překvapení

Jako pokus o stmelení rodiny naplánuje Katherine prázdniny na jachtě. Manžel Peter se však pro velké pracovní vytížení nemůže plavby zúčastnit a děti se tváří otráveně. Teprve bouře a exploze na lodi, při níž se Katherine s dětmi jen zázrakem zachrání, vyburcují dávno pohřbenou soudržnost. Peter je připraven na nejhorší, ale když svitne šance na záchranu, šel by i přes mrtvoly, aby se k trosečníkům dostal jako první. (www.pitaval.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96591/okamzik-prekvapeni-96591.jpg 4.258
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Alpress

Sail, 2008

Kniha Okamžik překvapení

medlovice
05.06.2018

Pokus o sblížení mezi členy rodiny , kde nemá nikdo zájem o druhého. A začne to katastrofálně. Jachta na se na moři pokazí , po opravě vybuchne a zranění výletníci opravdu bojují o přežítí, žádný Robinsonův ostrov , jen realita. A s otevřenou pusou hledím kdo je kdo a co má za úmysly. Napínavé čtení.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

pidalka777
20.12.2017

Úžasně čtivá

zimka.r
07.10.2017

Četla se velmi lehce a rychle! Vyhovovaly mi krátké kapitoly, protože kdykoliv musel člověk přestat číst, vždy dočetl do konce kapitoly! :) A každá kapitola končila napětím! :)

dominikB951
26.02.2017

Moje první kniha od JP a příjemně mě překvapila.

zdehan
19.12.2015

Nádherná detektivka napínavá od začátku až do konce doporučuji

Marceles
17.01.2015

V téhle knížce je od první do poslední stránky napětí, láska, katastrofy, odhodlání, neštěstí, překvapení - prostě přesně to, co mě u knížek tohoto žánru baví. Navíc napsáno tak čtivě, že je těžké se od příběhu odtrhnout.

renefer
16.11.2014

Tady se jen potvrzuje, jaký je JP dobrý vypraveč. Námět knihy mě nijak nenadchl, ale knížka mě vtáhla do děje a měla jsem ji za den přečtenou a nemůžu proti ní říct ani zbla :-)