koupit knihy

James Patterson

americká, 1947

Nahrávám...

Nová kniha

Jasný cíl

Jasný cíl - James Patterson

Když se Jack Morgan staví v pařížské pobočce, netuší, že místo památek, které chtěl v městě umění navštívit, dostane nový případ. Zmizela totiž vnučka významného klienta.... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 103 knih

Komentáře (34)

Přidat komentář
Dataline
04. dubna

Díky tomuto autorovi jsem zacla číst detektivní žánr. Knihy jsou poutavé, krátké kapitoly, děj má spád a napětí až do konce.

zoew
04.11.2019

Patterson píše velmi sugestivně, takže čtenář má pocit, že to co právě čte, se skutečně stalo.
Rozhodně to je spisovatel, který nezklame.

Erzetka
18.01.2019

Celé série Ženského vyšetřovacího klubu i Alex Cross jsou dobré. Knihy se čtou, za mě, velmi rychle, až je to někdy k vzteku :-) baví mě kratší kapitoly, pořád si říkám dočtu ještě kapitolu, ještě jednu, ještě jednu a najednou konec knihy. James prostě umí. Z těchto dvou série mě nezklamala ani jedna kniha. Jamese můžu s klidným svědomím doporučit.

Bajunek
16.08.2018

Jeden z mých dalších oblíbených autorů

Reacher
25.12.2017

Nikdy jsem si tohoto módního autora krimi moc neoblíbil. Připadá mně, že jeho příběhy kloužou po povrchu, že sám autor moc neví o skutečné práci detektivů a na rozdíl od např. Michaela Connellyho se nepouští do nenápadných detailů, které vždy naznačí, jak je ten který autor přesně obeznámen s policejním prací.

helenkan
22.05.2017

Sice jsem přečetla zatím jen málo jeho knížek,ale rozhodně budu pokračovat. A dávám si ho mezi oblíbené.

postrach
08.03.2016

Líbí se mi styl a všestrané zaměření,tohoto autora.Napínavé detektivky a humorné deníky,jsou mé gusto.To mám přečtené teprve 2 autorovi knihy a jednu povídku v knize Thriller.

kakulka7
06.03.2016

Skvělý spisovatel, napínavé příběhy.

1