James Patterson

americká, 1947 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Vražedná hra

Vražedná hra - James Patterson

Doktor Reinhart je odborník na chování zločinců. Když se na místě odporné vraždy najde jeho kniha, vypadá to, že někdo ji použil jako učebnici. Kromě knihy zanechal vrah ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 101 knih

Komentáře (33)

Přidat komentář
zoew
04.11.2019

Patterson píše velmi sugestivně, takže čtenář má pocit, že to co právě čte, se skutečně stalo.
Rozhodně to je spisovatel, který nezklame.

Erzetka
18.01.2019

Celé série Ženského vyšetřovacího klubu i Alex Cross jsou dobré. Knihy se čtou, za mě, velmi rychle, až je to někdy k vzteku :-) baví mě kratší kapitoly, pořád si říkám dočtu ještě kapitolu, ještě jednu, ještě jednu a najednou konec knihy. James prostě umí. Z těchto dvou série mě nezklamala ani jedna kniha. Jamese můžu s klidným svědomím doporučit.

Bajunek
16.08.2018

Jeden z mých dalších oblíbených autorů

Reacher
25.12.2017

Nikdy jsem si tohoto módního autora krimi moc neoblíbil. Připadá mně, že jeho příběhy kloužou po povrchu, že sám autor moc neví o skutečné práci detektivů a na rozdíl od např. Michaela Connellyho se nepouští do nenápadných detailů, které vždy naznačí, jak je ten který autor přesně obeznámen s policejním prací.

helenkan
22.05.2017

Sice jsem přečetla zatím jen málo jeho knížek,ale rozhodně budu pokračovat. A dávám si ho mezi oblíbené.

postrach
08.03.2016

Líbí se mi styl a všestrané zaměření,tohoto autora.Napínavé detektivky a humorné deníky,jsou mé gusto.To mám přečtené teprve 2 autorovi knihy a jednu povídku v knize Thriller.

kakulka7
06.03.2016

Skvělý spisovatel, napínavé příběhy.

Páža1
06.02.2016

Knihy od Jamese Pattersona čtu již řadu let. Pro mě je to současně top autor. Mám od něj v knihovně snad všechny jeho knihy, které tu u nás vyšly. Knihy se čtou samy, nechce se mi od nich vstávat. Jeho knihy hltám. Nejraději, jako ostatně téměř všichni, mám sérii s detektivem Alexem Crossem. V této sérii zde autor do samotného vyšetřování případů mnohdy bestiálních vražd vnáší i soukromý život a s ním spojené milostné zápletky daného detektiva. Neméně skvělá je však i série ženského vyšetřovací klubu. Mezi mé nejoblíbenější jeho knihy patří Sběratel polibků, Chuť krve, Tanec smrti, Černý tygr či Spirála zločinu. Rovněž se přikláním k tomu, že nelze stále zvyšovat laťku, jak se tak o knihách daného spisovatele hovoří, že každá jeho další kniha je lepší než ta poslední, s tím zcela neouhlasím, avšak každá jeho kniha je dle mého názoru na vysoké úrovni. Společně s Julesem Vernem, je to jeden z mých nejoblíbenějších autorů. A pokud máte rádi detektivky a thrillery, tak doporučuji ještě knihu Zodiac od Roberta Graysmithe. Ale to již jsme trochu jinde.

1