Hannibal - Zrození

Osmiletý chlapec Hanibal musí společně s ostatními členy movité rodiny opustit pohodlné sídlo v Litvě a prchnout před postupujícím Hitlerovým vojskem do lesů. Dlouhé měsíce se pak skrývají v lovecké chatě. Při pádu sestřeleného bombardéru zahynou všichni až na Hannibala a jeho sestřičku Míšu. Je nesmírná zima a k dovršení neštěstí přitáhne do jejich chaty tlupa banditů zběhlých z německé armády. Hrůzy, které následují, obrátí Hannibalův život naruby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9812/big_hannibal-zrozeni-4eX-9812.jpg 3.8306

Hannibal Lecter 4.

Literatura světová, Horory, Thrillery

Vydáno: , Alpress

Hannibal Rising, 2006

Kniha Hannibal - Zrození

frantisek8863

Poslední díl co mi chyběl do série Hannibala Lectera. Přesto, že to zde teprve vše začíná. Dobře napsané, držel jsem mladému Hannibalovi palce.

wullcann38

Film mi přijde značně lepší.

Ivca72

Hannibal Lecter je kult v knižnej i filmovej podobe. Kniha možno nie je dokonalá, no pre Hannibalistov povinné čítanie. Z jemného chlapca sa stáva chlap, poznačený všetkými a všetkým, čo v živote zažil. Nežný, surový, chladný, dôsledný.

Romanka89
06.12.2020

Knihy jsem četla v pořadí, jak byly napsány a za mě to tak má být. V tomto pro mě "posledním" díle se dozvíme, proč je Hannibal takový, jaký je, jaké bylo jeho dětství a proč se z něj stalo to, co se zněj stalo. Člověk si ho vlastně docela oblíbí. Celá série je skvělá, včetně filmových zpracování.

Venny345
11.11.2020

Ne, ne a ještě jednou ne. Já jsem byla tak zklamaná, když jsem do čtení musela nutit! Tento první díl jsem si půjčila, abych si mohla přečíst Mlčení jehňátek.
Ale první díl mě vůbec neoslovil! Knihu jsem dočetla vyloženě ze setrvačnosti a také proto, že nedokážu často odložit to, co rozečtu.
No, ještě uvidím, zdali se pustím do dalších dílů...

AndulinaU
12.09.2020

(+ SPOILER) Zrození jsem si ze série přečetla jako první, chtěla jsem to mít chronologicky seřazené. Knížka byla dobrá, ale orientace v ní trochu horší. Ztrácela jsem se občas ve jménech i v jakém období se zrovna děj nachází. Zabití Míši bylo hodně smutné a nechutné. Nicméně ostatní vraždy mě až tak moc nebrali, byli to všechno lidé, kteří si to zasloužili. Těším se však na ostatní díly a doufám, že se dočkám pořádného masakru

Soboll
14.07.2020

Tak to byla jízda . Za 7 hodin zhltnutá kniha . Harris mě prostě baví ,Hannibal je skvělá postava a jeho začátky jsou více než sadistické ,ačkoliv se mu člověk nemůže divit po jeho zážitcích . Měla jsem mrazení ,nervy a z celého srdce jsem mu přála aby všechny našel a mohl se pomstít .

Luigi1
22.05.2020

Bylo to dobré,jen,čtení o něco slabší,škoda,to hororové vyobrazení mě trochu rozechvělo a rozesmutnělo.