Hannibal - Zrození

Osmiletý chlapec Hanibal musí společně s ostatními členy movité rodiny opustit pohodlné sídlo v Litvě a prchnout před postupujícím Hitlerovým vojskem do lesů. Dlouhé měsíce se pak skrývají v lovecké chatě. Při pádu sestřeleného bombardéru zahynou všichni až na Hannibala a jeho sestřičku Míšu. Je nesmírná zima a k dovršení neštěstí přitáhne do jejich chaty tlupa banditů zběhlých z německé armády. Hrůzy, které následují, obrátí Hannibalův život naruby....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/9812/hannibal-zrozeni-4eX-9812.jpg 3.8249

Hannibal Lecter (4.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

Hannibal Rising (2006)

Kniha Hannibal - Zrození

jfialova

Jak se zrodil Hannibal , jsem původně netušila. Kniha byla tedy pro mě vlastně velkým překvapením, na rozdíl od předchozích dílů, které jsem znala ve filmové podobě. Proto hvězda navíc za nová fakta :-)

Eva514
15.11.2018

Nevím proč,ale nečte se mi to vůbec dobře. Děj zajímavý o to žádná,ale napsané je to zvláštně, přitom mlčení jehňátek jsem přečetla hned...
Jen teda zatím nechápu, proč se z něj stala taková zrůda. Jasně prožil si něco,ale to asi v té době většina dětí za války. Pomstil svou sestru, jasné... ale i tak..
Jako vysvětlení dalších dílů v tom moc smysl asi nechápu :D

Shinigami
02.10.2018

Rozhodla som sa, že si konečne Hannibala prečítam chronologicky. Takže je to moja prvá kniha zo série a musím povedať, že sa mi páčila. Ale ako čítam ostatné komentáre, že hovoria, že je to najslabšia kniha, tak sa už neviem dočkať, kedy sa pustím do ostatných. :D

Dany1006
07.03.2018

Bylo pro mě zajímavé sledovat Hannibalovo dětství. Uděluji knize *

Vlk.kh
29.12.2017

Bylo to dobré, ale není to nějak ono. Bylo sice zajímavé sledovat, jak a proč se doktor Lecter stal tím, čím se stal, ale i tak hodnotím z celé série asi jako nejslabší knihu.

Arya26
21.12.2017

Naprosto skvělé! Rozhodla jsem se, že si sérii přečtu chronologicky. Ten přerod nevinného dítěte ve zrůdu byl ohromující. Hannibal to opravdu neměl lehké, ale napadá mě stále otázka, udělal by to samé i v případě, že by se trauma z jeho dětství neodehrálo? Udělali tuhle zrůdu z něj ti grázli, nebo se celou dobu v něm skrývala?

krejzina
25.10.2017

Tuto knihu jsem četla před několika lety a byla jsem z ní unešena, Hannibala jako takového uznávám :) Kniha byla velmi čtivá

SeverusSnape
22.03.2017

Určitě přečíst,zjistíte zde vše o Hannibalově ranném životě,který Vás uvede do děje.Prostě pro mne je Hannibal něco jako Bůh,jo zní to divně,ale je to tak

zfilmováno

Thomas Harris