Bikiny

Reportér Ben Hawkins míří na Hawaj, kde beze stopy zmizela půvabná supermodelka. Jeho profesionální instinkt mu napovídá, že půjde o velkou kauzu. Vyšetřování postupuje snadněji, než doufal – a jeho kontaktuje přímo únosce, sériový vrah! Má Ben přistoupit na zločincovu hru a upsat duši ďáblu?

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/18822/bikiny-18822.jpg 4.3115
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Alpress

Bikini, 2009

Kniha Bikiny

Stanas513

Hodně dobrá detektivka, jako ostatně všechny Pattersonovy knihy.

cukrovka
17.05.2018

Naprosto skvělý a hodně čtivý příběh od kterého jsem se vůbec nemohla odtrhnout. Nikdy nepochopím, jak některé lidi může vzrušovat bolest a utrpení jiných.

katst
30.10.2017

Velmi čtivá, velmi napínavá kniha, nedovolí vám přestat číst. Skvělé...

moudivlacek
12.09.2017

Skvěle napsaný příběh s děsivým koncem, přijde mi, že koncem nic nekončí, ale právě začíná. Hlavní hrdina žurnalista Ben je zatažen do hry bez své vůle, kde se nehraje jen o jeho život, ale jeho blízkých.
Krutá mysl některých zrůd, kteří se nazývají lidmi, je opravdu děsivá. Přeji si, abych tyto lidi nikdy v životě ani jedním okem nezahlédla.
Pro milovníky detektivek mohu jen doporučit.

Hornet
15.08.2017

Naprosto skvělá kniha, velmi napínavá od začátku až do konce, těším se na další knihy od autora. Určitě doporučuji.

March
19.07.2017

Autor mě naprosto nadchnul, moje první a určitě ne poslední kniha.
I když hned od začátku známe vraha , ale vůbec to tomu nevadí, naopak, zajímavé pojetí.
Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, napínavá do poslední chvíle. Vřele doporučuji.

Leniiis
08.03.2017

Moje první přečtená od Pattersona a super. Z mého pohledu trochu jiná detektivka, kdy vraha známe od začátku příběhu a člověk čeká, co se bude dít dál. Napínavý a díky krátkým kapitolám se dobře čte a pořád se něco děje. Těším se na další!

anais
08.10.2016

To je teda síla. Potom, co jsem si přečetla Oko za oko a líbila se mi, jsem se rozhodla pro další dílo tohoto autora, ale vyrazilo mi dech. Celkem slušnej krvák, ale super.