Bikiny

Bikiny https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18822/bikiny-18822.jpg 4 140 30

Reportér Ben Hawkins míří na Hawaj, kde beze stopy zmizela půvabná supermodelka. Jeho profesionální instinkt mu napovídá, že půjde o velkou kauzu. Vyšetřování postupuje snadněji, než doufal – a jeho kontaktuje přímo únosce, sériový vrah! Má Ben přistoupit na zločincovu hru a upsat duši ďáblu?

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Bikini , 2009

janina66
09.11.2022 4 z 5

Na začátku knihy dost drsné vraždy.
Když potom Henri chce po Benovi, aby napsal o něm knihu, teprve děj začíná pořádně gradovat. Ale setkání Bena s holanďanem, vlastně nevíme co je pravda ve vyprávění Henriho.
Pro mě je konec tak trochu otevřeně nedokončený.
Stále u mě vede kniha Oko za oko.

danny_21
12.01.2022 3 z 5

První společné setkání s plodným Pattersonem zůstalo tak nějak na půl cesty. Solidní námět na zakázku vraždícího playboye pro uspkojení potřeb bohatých, nudících se zhýralců v mých očích pokazil autor vložením postavy škrabálka / ex-policisty, prapodivným pohnutkám a motivací vraha k sepsání knihy a naprosto odfláknutého, slátaného konce. Dnes snad stačí pár krvavějích popisů, aby měla kniha 84 % jako u Cartera ? - No při zavření všech očí dávám průměr, ale fakt o fous - 50 %

RendyaDav
12.01.2020 3 z 5

Dobrá detektivka...

Miruš
02.01.2020 4 z 5

Dobré, ale přitažené za vlasy..

Stanas513
13.05.2019 5 z 5

Hodně dobrá detektivka, jako ostatně všechny Pattersonovy knihy.

cukrovka
17.05.2018 5 z 5

Naprosto skvělý a hodně čtivý příběh od kterého jsem se vůbec nemohla odtrhnout. Nikdy nepochopím, jak některé lidi může vzrušovat bolest a utrpení jiných.

katst
30.10.2017 4 z 5

Velmi čtivá, velmi napínavá kniha, nedovolí vám přestat číst. Skvělé...

moudivlacek
12.09.2017 5 z 5

Skvěle napsaný příběh s děsivým koncem, přijde mi, že koncem nic nekončí, ale právě začíná. Hlavní hrdina žurnalista Ben je zatažen do hry bez své vůle, kde se nehraje jen o jeho život, ale jeho blízkých.
Krutá mysl některých zrůd, kteří se nazývají lidmi, je opravdu děsivá. Přeji si, abych tyto lidi nikdy v životě ani jedním okem nezahlédla.
Pro milovníky detektivek mohu jen doporučit.

Hornet
15.08.2017

Naprosto skvělá kniha, velmi napínavá od začátku až do konce, těším se na další knihy od autora. Určitě doporučuji.

March
19.07.2017 5 z 5

Autor mě naprosto nadchnul, moje první a určitě ne poslední kniha.
I když hned od začátku známe vraha , ale vůbec to tomu nevadí, naopak, zajímavé pojetí.
Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, napínavá do poslední chvíle. Vřele doporučuji.

Leniiis
08.03.2017 5 z 5

Moje první přečtená od Pattersona a super. Z mého pohledu trochu jiná detektivka, kdy vraha známe od začátku příběhu a člověk čeká, co se bude dít dál. Napínavý a díky krátkým kapitolám se dobře čte a pořád se něco děje. Těším se na další!

anais
08.10.2016 5 z 5

To je teda síla. Potom, co jsem si přečetla Oko za oko a líbila se mi, jsem se rozhodla pro další dílo tohoto autora, ale vyrazilo mi dech. Celkem slušnej krvák, ale super.

Pavlusa007
06.10.2016 4 z 5

Z první části jsem měla ve spaní noční můry :).

Živa23
04.10.2016 4 z 5

Kniha byla strhující, překvapující, čtivá a velmi napínavá. Líbí se mi jeho detailní popisy vražd. Od Pattersona jsem přečetla už spoustu knih a nikdy nezklamal. Rozhodně s jeho knihami nekončím. Všem milovníkům dobrých detektivek můžu jen vřele doporučit.

DickBach
20.04.2016 4 z 5

Námět velice děsivý, vrah ďábelský, detektiv... nemastný. Kniha se četla jedním dechem, pasáže zabývající se vrahovou myslí a pohnutkami byly precizní, prostě vás to vtáhlo do děje. Osobně mi přijde divné, když nějaký nanicovatý, zkrachovalý škrabálek rozlouskne na co nemá FBI, CIA, CI5, Kojak a Poirot dohromady.

jarka2222
16.04.2016 4 z 5

Spojení bohatých psychopatů s chamtivým psychopatickým vrahem vyskládalo zajímavý a napínavý děj. Já si myslím, že takovému ději by více slušelo lepší vykreslení zúčastněných postav, a to i za cenu více stránek. Moje první knížka od tohoto autora, tak si asi budu muset zvyknout na jiný styl psaní. Dobrá detektivka, která za přečtení určitě stojí.

čtenářka_Líba
28.02.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Mohu jen doporučit.

Hornet
09.12.2015

Opravdu skvělá kniha, čte se jedním dechem. Rád bych se seznámil s jeho dalšími knihami.

pidalka777
01.08.2015 4 z 5

Výborná kniha, pan Patterson nezklamal. Pozor je velmi velmi čtivá

petka-2007
28.04.2015 5 z 5

Napínavé, bavilo mě to, Patterson opět nezklamal.