Léto s kovbojem

Koupit

Úsměvný prázdninový příběh studentky psychologie, která po setkání s vesnickým mladíkem nachází nové životní hodnoty a smysl existence.
Uvědomuje si plochost vztahu se svým snoubencem a se svým novým přítelem se učí jednoduššímu pohledu na svět.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12353/big_leto-s-kovbojem-thw-12353.png 4.5344

Kniha Léto s kovbojem

Katka2382

Milá nostalgická jednohubka.Mam ráda jak film tak knížku.

peeetta

Vůbec jsem netušila, že existuje knižní předloha ke stejnojmennému filmu. Během četby jsem si živě představovala scény z filmu. Překvapil mě závěr knihy, který se liší.

Kontryhelka

Film ani kniha mi k srdci nepřirostly. I když mám tyto prázdninové příběhy ráda, zde narazila kosa na kámen. Bohužel.

Květinka008

Kdo miluje film, nemůže nemilovat i knížku :-) Stejně jako u Holek z porcelánu - přesně podle filmu!

Blazule
10.12.2021

Na začátku jsem si myslela, že se snad ani nezačtu, ale nakonec mě strašně bavilo, že kniha plyne absolutně stejně jako film.

Mánička178
17.11.2021

Jak já se těším na léto a na slunko! Až tak opravdově ty řádky na člověka působí, vyprovokují ke snění a těšení, a když se něco takového povede, pak považuju knížku za zdařilou :) Milé, laskavé, vtipné, legendární! :)

Mauricie
02.11.2021

Při čtení doslova cítíte sluneční paprsky v zádech a vůni květin, sena i dobytka... Film mám ráda, ale kniha mě vysloveně nadchla.

IvetaZ
01.11.2021

Žádná jiná kniha nebo film mi tak dobře nenavodí léto jako toto. Film se drží předlohy, obojí je vtipné, milé a cítím tam takovou tu lásku, která šimrá v podbříšku, jako když se zamilujete až na půdu :-)