petulka.sasanka petulka.sasanka komentáře u knih

Super čtivo. Sice jsem musela být pozorná, abych se v těchh Ludmilách a jménech panovníků neztrácela ale přesto úžasně napínavé.

28.07.2021 4 z 5

Gardedáma Gardedáma Laura Moriarty

Kniha mě mile překvapila, až ohromila. Nic jsem nečekala, jen nějakou oddychovku.
V tuhle chvíli (právě jsem dočetla poslední řádky) jsem přímo unesená a všude a každému budu doporučovat!!!
Hlavní hrdinka je milá, pečující na první pohled dokonalá americká dáma ve stylu 20.let. Vše je ale jen zdání na první pohled. Mám ráda hrdiny, které nečekají v koutě, ale umí se s životem poprat a Cora je přesně taková!

12.04.2020 5 z 5

Vykupitel duší Vykupitel duší Iveta Pačutová

Ani nejde popsat prožitek z knihy... Děj vás vtáhne do vesničky v kopcích. Stanete se součástí jejího dění a pak už se s nimi radujete, smutníte, pláčete. Překrásné pohlazení na duši

23.06.2017 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tato kniha mě teda dostala. Od chvíli kdy jsem se začetla, jsem byla lapená. Děj má spád, je napínavý a rozhodně chytlavý.
Nejvíc mě ale dostal konec.
Knihu určitě doporučuji pokud si chcete oddychnout a zároveň zažít nějaké to napětí.

13.09.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Kniha mě úplně uchvátila!!! Už aby byl třetí díl.

25.05.2020 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Se smíchem jsem přečetla Aristokratku ve Varu. Rodina na mě hleděla, jak na blázna, jak jsem se u toho chechtala. Těším se na další díl.

05.04.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Miluji Robin a Strika...tato kniha je napínavá, čtivá. Sedlo mi prolnutí osobního života (naprosto ze života, když lidé spolu nekomunikují, tají a vytáčí...) a deteknivního románu. Závěr mě překvapil.

19.02.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Bomba!!! Přečteno jedním dechem. Neuvěřitelně živé a poutavé!!! Doporučuji

09.11.2019 5 z 5

3x slečna Marplová 3x slečna Marplová Agatha Christie

Zajímavá sbírka 3 detektivek se slečnou Marplovou. Všechny tři knihy jsou velice dobré a splňují, co by měla detektivka mít - napětí, zvraty, a pachatele.
Za mě nejlepší Není kouře bez ohýnku.

17.08.2020 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Neuvěřitelný příběh, čtivé, poutavé... plně člověka zasáhne!!!

18.03.2019 4 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Příjemná oddychová četba...ani neurazí, ale ani žádný paf efekt. Místy i napínavé. Určitě čtivé.

03.03.2019 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Svět lovců stínů mě naprosto pohltil! Jsem moc zvědavá, jak se všechno rozvine dál.

17.10.2017 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Nevím, kde se stala chyba, ale já jsme knihu několikrát odložila, vůbec mě to nebavilo a často mě kniha i naštvala, že jsem ji znechuceně odhodila.... Dočetla jsem dokonce s vypětím všech sil.

08.07.2017 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

To byla sranda!!! Naprosto úžasné, čtivé!!! Tuhle knihu musím mít v knihovně doma!!!

09.04.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělé téma, napínavé od začátku do konce.... jen ten konec, byl zvláštní.

17.03.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Napínavé, děj chytlavý a má spád. Četlo se mi to dobře a na konci jsme se nemohla odtrhnout!!!

03.09.2016 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

čte se jedním dechem! Příjemná oddychovka

09.06.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Parádní oddychovka!!!

05.06.2016 3 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Mám ráda autorovu schopnost vypravování. Každý příběh je originální a děsí mě víc a víc čím se začítám do knihy. Pro mě naprostá odychovka na dlouhé zimní večery.

27.01.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Poslední kniha ze série. A určitě jeden z nejlepších dílů!

06.12.2017 5 z 5