Aristokratka ve varu

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě… a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve… a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 3.92601
Série

Aristokratka 2.

Žánr
Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Druhé město
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (531)

Kniha Aristokratka ve varu

Přidat komentář
klaraj093
22. října

Nejsem zrovna na českou literaturu a ještě k tomu romány.. Ale tohle mě hodně baví!

Krukron
21. října

Druhá ze série o Marii Kostkové mě upřímně pobavila. Vlastně jsem po této knize sáhl jen proto,že jsem potřeboval vypnout hlavu a trochu relaxovat. Přiznávám, že jsem od druhého dílu nečekal vůbec nic a to jednak proto, že první díl mě tolik nezaujal (taková bomba, jak mi říkali moji známí, to pro mě nebyla) a taky proto, že hodnocení tady na databázi bylo velmi slabé. Proto se nemůžu vzpamatovat z toho, že mě to tak bavilo a ono to bylo i dost vtipné! Prostě asi jsem dostal, co jsem potřeboval a musím pochválit lehkost a obratnost příběhu. Ačkoli jsem se u jedničky málo kde smál nahlas. Tak u dvojky to bylo rozhodně o moc lepší. Palec nahoru za některé obraty a "ruské houbaření" zůstane natrvalo v mé paměti.


RADOST
13. října

Nečekala jsem takovou slabotu a tak násilný "humor". Jsem velmi zklamaná a dávám své historicky nejnižší hodnocení, přestože jsem poslouchala jako dobře zpracovanou audioknihu.

Sejna1955
10. října

Pokračování v duchu první knihy, vtipné.

artepeli
07. října

První díl byl příjemná oddychovka, s druhým dílem jsem se trápila, abych ho vůbec dočetla. Přišlo mi, jako by autorovi docházely nápady, a proto mění např. Styl psaní z deníku na události z minuty na minutu, které byly úplně zbytečné, nebo že se opakuje. Nic nového kniha nepřinesla.

EF1
30. září

Po přečtení prvního dílu jsem byla nadšená a těšila se na pokračování. Bohužel byl druhý díl naprosté zklamání.

lencin
28. září

Druhý díl. Už nastavovaná kaše.
(2015)

Rozari
26. září

Je to mé první setkání s autorem a sérií o aristokratce. Oddechovka na dvě odpoledne, nicméně kniha mě spíše zklamala, čekala jsem asi něco jiného, ze stylu psaní mám pocit, že autorem je student gymnázia. Jediné, co mě celkem pobavilo, byl rozhovor otce Kostky s knížetem Schwarzenbergem.

1 ...

Doporučujeme

Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil
Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil
Terapie sdílením
Terapie sdílením
Poslední aristokratka
Poslední aristokratka
Jednou nohou v blázinci
Jednou nohou v blázinci