Aristokratka ve varu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě… a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve… a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/big_aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 3.93317
Nahrávám...

Komentáře (645)

Kniha Aristokratka ve varu

hanka1580
17. května

Mám rozporuplné pocity, četla jsem ji, protože jsem si myslela, že laťka humoru bude na stejné úrovni, ale s každým dalším dílem úroveň upadala. Zatímco první knihu jsem přečetla jedním dechem, ty ostatní jsem četla na několikrát.

Tereza0107
04. května

Poslechnuto jako audiokniha, namluvená Veronikou Kubařovou. Druhý díl se mi asi tolik nelíbil, jako ten první, u kterého jsem se tolik pobavila. Myslím, že série bude mít sestupnou tendenci, protože se hodně vtipných situací pořád opakuje dokola. Svět je stále nádherný, růžový, béžový, našim vzorem je princezna Diana a Helenka Vondráčková a čekáme, jestli dříve zemře prokletá Marie nebo pan Spock.
Pro ty, kdo hledají vyloženě jednoduchou a vtipnou oddechovku, asi ideál.


ZuzanaZ83
29. dubna

Za mě opět spokojenost. Kniha se čte sama, v podstatě vím, že se pobavím a dostanu, co čekám.

Příběhy Aristokratky čtu jako předěl mezi thrillery nebo knihami o opravdových osudech a jsem spokojená.

martineknatasa
24. dubna

Nemohu si pomoct, ale opět mě kniha pobavila a moc se mi líbil styl psaní. Dávám si autora do oblíbených. Čtu další díl.

MíšaS.
18. dubna

Opět jsem se skvěle bavila.
Jen, teď jak mám rozečtený třetí díl, si myslím, že by to klidně šlo spojit dohromady, jak píše i Janizoun pode mnou.
Je to jednoduché, obyčejné, trochu přehnané, ale jak jsem již psala, já jsem se skvěle bavila.

Corso
03. dubna

Trosku sa to tahalo a neprinieslo to nic nove. Prva kniha ma vzdy co ponuknut kedze ide o uvedenie postav a zvacsa ucelenejsi dej s pointou a zakoncenim, lebo sa nerata so seriou (teda vacsinou). Tu sa rozhodlo pokracovat ale nejak mi to neprislo take vtipne. V podstate postavy maju stale tie iste muchy a problemy, a kniha bola taka kratka ze to preletelo a po dopocuvani by som vam na treti den nevedel povedat o com to bolo. :) Ale pokracujem dalej lebo som si uz kupil vsetky knihy serie. :) Keby ale toto bola prva, tak asi nad dalsimi dielmi mavnem rukou. Hm, taky pokus o pokracovanie uspesnej knizky s pokusom o uvedenie novych nezaujimavych postaviciek.

Janizoun
02. dubna

Díl první byl skvělý, hodnotím druhý díl stejně, ale mám malé ale :-) , tento díl bych klidně spojila do prvního dílu. Děj i ty stránky by se tam vešly ;-) Rozhodně se těším na další díly co mě čekají, protože takovéto knihy jsou potřeba v každé době, natož v té dnešní. Krásně člověka pobaví, rozesmějí, zlepší náladu a "vo tom to je" :-)

mazlak
09. března

Tak se musím přidat k řadě dalších nadšených čtenářů. První díl byl úsměvný, ale druhý místy opravdu pobavil. Josef je úžasný, ale nebýt matky, měly by daleko míň humorných zážitků. Třeba sraz aristokratů. Určitě se zase vrátím k dalšímu dílu, ale je potřeba změnit žánr.

1 ...