Aristokratka ve varu

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě… a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve… a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 3.92598
Série

Aristokratka 2.

Žánr
Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Druhé město
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (529)

Kniha Aristokratka ve varu

Přidat komentář
RADOST
13. října

Nečekala jsem takovou slabotu a tak násilný "humor". Jsem velmi zklamaná a dávám své historicky nejnižší hodnocení, přestože jsem poslouchala jako dobře zpracovanou audioknihu.

Sejna1955
10. října

Pokračování v duchu první knihy, vtipné.


artepeli
07. října

První díl byl příjemná oddychovka, s druhým dílem jsem se trápila, abych ho vůbec dočetla. Přišlo mi, jako by autorovi docházely nápady, a proto mění např. Styl psaní z deníku na události z minuty na minutu, které byly úplně zbytečné, nebo že se opakuje. Nic nového kniha nepřinesla.

EF1
30. září

Po přečtení prvního dílu jsem byla nadšená a těšila se na pokračování. Bohužel byl druhý díl naprosté zklamání.

lencin
28. září

Druhý díl. Už nastavovaná kaše.
(2015)

Rozari
26. září

Je to mé první setkání s autorem a sérií o aristokratce. Oddechovka na dvě odpoledne, nicméně kniha mě spíše zklamala, čekala jsem asi něco jiného, ze stylu psaní mám pocit, že autorem je student gymnázia. Jediné, co mě celkem pobavilo, byl rozhovor otce Kostky s knížetem Schwarzenbergem.

Florindela
04. září

U mně opravdu velké zklamání. I když tady jsem - po přečtení prvního dílu - asi už věděla, o čem to bude. A proto jsem zklamaná, že jsem si tak dlouho přála mít celou trilogii a teď jsou to knihy, ke kterým se budu těžko vracet. No - možná jednou... A přitom to téma poskytovalo tolik možností...

kudrdlinka
01. září

Tak jsem doposlouchala i druhý díl. Občas jsem se zasmála, zase hlavně díky Veronice Kubařové, ale záchvat smíchu se
nějak nedostavil. Navíc je to dokola si podobné, situace se opakují, chybí mi nějaký posun. Ale jako oddychovka na zlepšení nálady je to fajn. Před třetím dílem si dám ale trochu pauzu.

1 ...

Doporučujeme

Jednou nohou v blázinci
Jednou nohou v blázinci
Aristokratka na koni
Aristokratka na koni
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil
Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil