Aristokratka ve varu

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě… a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve… a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/big_aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 3.92920

Kniha Aristokratka ve varu

Jessybelle

Tak tohle bylo lepší než první díl, jen škoda, že to bylo tak krátké. Některé scény jsem úplně viděla...

knihomolka27

Druhý návrat ke druhé aristokratce..... bohužel jsem to přelouskala za den po cestě autobusem do školy a ze školy.... na poslední stránce jsem si jen smutně povzdychla, proč nemůže být knížka delší. Ani by nemusela mít žádný hlavní děj, stačily by jen takové epizody ze života na zámku... vlastně mě to dost štve, že autor napsal takovouhle jednohubku. Já chci víc... já potřebuju víc... takových knížek je už tak hodně málo, a když už někdo něco takového napíše, tak je to jen takový předkrm... a na hlavních chod a dezert musíte zase čekat celou věčnost.
Kniha je samozřejmě velmi vtipná a jak už jste asi pochopili i dost návyková, respektive její smysl pro humor je velmi návykový... takže jdu na opětovné čtení dalších dílů.

hapac

Odpočinkové čtení, které jsem si docela užila.

Ila1971

I druhý díl Aristokratky nezklamal. Bavila a smála jsem se od začátku do konce. Více takovych knih, pri nichž člověk zapomene na jakékoliv trápení.

Berulidemknihy

Tato kniha už mě zaujala o malinko více. Děj plyne přirozeně. Jediná osoba, na kterou jsem si nedokázala zvyknout, byla Vivian. Chápu, že je pro děj důležitá, ale mě vážně víc extrémně štvala.
Naopak velkou oblibu jsem si našla u Josefa, který nikdy nezklame:)

Jaryad

Odpočinkové, vtipné, lehce vulgární, svěží čtení nejen na jaro či léto, vzhledem k tomu, že já jsem Aristokratku ve varu četla v létě, ale odehrává se na jaře. Říkala jsem si, že dám víc hvězdiček, ale jednu maličkou výtku bych přeci měla. Nebudu ale spoilerovat, takže na to přijde pak každý, až si druhý díl přečte :+) Dvojka se mi četla ještě lépe než jednička, takže jsem ji přečetla na 3 zátahy (-: A nedá mi to, "něco" mi tam přeci chybí.

ArwenEvenstar

Druhý díl série mi přišel mnohem vtipnější než ten předcházející.

Teseme

Mám moc ráda Bočkovy knihy, bavila jsem se u nich. Tahle mi přišla nejvtipnější.