Aristokratka na koni

Aristokratka na koni

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308389/aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 41134

Příhody aristokratky (3.)

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Druhé město

PabloFuentes

Horší než první díl a lepší než druhý. Humor opět stejný. Taková jednohubka na odreagování s překvapivě depresivním koncem.

saintpaulia

Dobře jsem se bavila. I když předchozí díly jsou vtipnější.

petra4080

V podstatě opakující se první a druhý díl, nic nového nečkejte.

Terkishead

Navzdory četným komentářům, tenhle díl byl definitivně nejlepší. Celou trilogii jsem dala, jak se řáká, jedním dechem a ačkoliv jsem si na Bočkův humor už zvykla a proto jsem se například u druhého dílu tolik nesmála, u třetího jsem se bavila fenomenálně.
Lehké a svěží - ideální chuťovka na léto!

Kika28

Sice nejslabší díl z celé série, el líbil se mi.

katuu123

Super knížka, ale když ji srovnám s předešlýma dvěma, tak je trochu slabší.

LeKal

Třetí díl za mne asi nejslabší, ale jako relax super. Opět vtipné, dobře se to čtelo.

malpet

první kniha byla super tím, že byla první a jiná než ostatní. teď už je to stará známá vesta. A vsadím se, že určitě není poslední, postava tetičky má velký potenciál :-)

Nymphetamine

Třetí setkání s aristokratkou a zase jsem se poměrně nasmála. Taková správná jednohubka do nepohody, kterou máte za chvilku přečtenou, a která pohladí na duši. Nejvíc ze všech u mě vede pan Josef , pak pan Spock a paní Tichá. Ale pan Josef je nejlepší. Jen si na něj vzpomenu a už mi cukají koutky a chce se mi smát.
... Problém aristokratek je pouze v tom, že jsou jak přes kopírák. Díky tomu jsem je ani nečetla hned po sobě... Zkusila jsem to jen jednou, hned po prvním díle, a okamžitě mě přešla chuť pokračovat. Nakonec mi to ale bylo líto a s odstupem času jsem to zkusila znovu a to už bylo lepší. Ačkoliv už to zkrátka není ono.
Každopádně ale musím uznat, že pan Boček mě dovede rozesmát tak, že se směju i nahlas, což se u knih normálně nestává a za to mu patří můj dík :-)

sarekaslukova

Konec dobrý, všechno dobré. Tedy úplný konec nebyl zrovna veselý, ale poslední díl se mi ze všech dílů líbil asi nejvíc.

Ingrísek

Knihu přece jen oživila nová postava tetičky a lehký vývoj vztahu mezi hlavní vypravěčkou a Maxem. I tak doufám, že žádné další pokračování nebude.

modrakytara

Úžasná série, avšak tento díl trochu slabší.

eiramka

Možná je to tím, že od přečtení předchozích dílů uběhl nějaký čas. Možná tím, že jsem knihu četla na zámecké dovolené. Mařenka Kostků mě prostě zase "dostala". Tohle pokračování je vskutku velmi povedené, postavy dokonce prodělávají určitý vývoj a autor si drží skvělou úroveň svými jazykovými hříčkami a situačním humorem. Pobavila jsem se báječně!

VílaElvíra

Milé a vtipné pokračování předchozích dvou dílů.

jana1986

Vtipná oddechovka. Vzhledem k tomu, že je to třetí díl, bála jsem se vyčerpanosti témat, ale ten vtip se prostě neomrzí :-D

Tirisa

Bavila jsem se a to je hlavní. Celý deník mladé aristokratky vřele doporučuji.

Jane007

Opět skvělá knížka. Královsky jsem se při čtení bavila a jen lituji, že zatím není pokračování. Všem doporučuji, člověk se u knížky příjemně odreaguje.

Allla9

I u třetího pokračování jsem se bavila. Opět plný počet hvězdiček!

Marla

No, tak tohle už není ani psycho, ani prozac, tohle je na krční límec. Málem jsem si namohla krk, jak jsem kroutila hlavou nad tím, co dokáže lidská fantazie:)))))

katka_dv

3. díl je horší než první - postavy známe, už se nekonají takové výbuchy smíchu, jako když jsme je teprve poznávali.
3. díl je lepší než druhý - nejsou tu nechutnosti, jako je uklízení po svatbě, přibude tetička Nora.
Otázkou je, jestli to má cenu vlastně takto hodnotit - vždyť je to jeden velký deník, jen rozdělený na tři části.
A nezapomeňte - svět je nádherný, růžový, béžový ... https://www.youtube.com/watch?v=CNKY6aRT8Sw

ThePoeticJulie

Všechny 3 díly zbožňuji. Jako oddechové čtení perfektní.

Ketesh

Marie III. nezklamala ani v tomto díle ;-)

Adina123

Není co dodat, čtení je tak, jako u předchozích dílů (Poslední aristokratka, Aristokratka ve varu) velmi zábavné a oddechové :-) Doporučuji!

Susan94

Opakovaný vtip, přestává být vtipem... poslední díl Aristokratky jsem přečetla rychle. Známé narážky a vtipné dialogy bavily, ale ne tolik jako na začátku. I tak si myslím, že tato trilogie je v české literatuře to, co tu ještě nebylo a rozhodně chybělo. Více takových knih, prosím.

hanča34

Už druhý Boček mně pobavil. Návštěvníkům už budu vždy říkat mufloni.

Usignolo

Po Hypnotizérovi jsem se těšila na oddechovku. Nasmála jsem se strašně. Jediné, co mi na třetím dílu vadilo, že za necelé dvě hodinky bylo hotovo. Jinak se mi trojka líbila asi nejvíc. Pane Bočku, prosím další :-)

NymphMaeve

I přesto, že je toto třetí díl deníku Marie Kostkové, autor si stále držel mou pozornost. Nasmála jsem se moc a i přítel, když jsem mu předčítala pasáže se se mnou dost nasmál. Určitě nelituji ani jednoho dílu a tento je určitě stejně dobrý, jako ty předchozí. Mezi jednotlivými díly jsem si dávala asi dvoutýdennní pauzy, což rozhodně doporučuji. Příběh nezevšední a humoru autora se člověk aspoň nepřejí, což pak vede k tomu, že se člověk opravdu zasměje a pobaví :)

mariva

I když by se dalo čekat, že k tématu se nedá vymyslet něco nového, autorovi se to pořád daří a hlavně pořád dokáže vymýšlet humorné situace, které donutí čtenáře k hlasitému smíchu (ideální do čekárny u lékaře). Předpokládám, že v dalším díle by se mohla Marie vdávat.

helenkan

Já jsem se pobavila i zasmála. Někdy i nahlas,ještě že mě nikdo neviděl,možná by si ťukal na čelo. :-)

LenkaVrbatova

Každým dalším dílem humor z nápadu vyprchává. Ale přesto je v knize pár pasáží, u kterých jsem se opět smála nahlas. Kdo začal se sérii o aristokratce Marii, nechť si přečte i tento díl.