Aristokratka na koni

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 42162
Nahrávám...

Komentáře (460)

Kniha Aristokratka na koni

ArwenEvenstar
26. července

Kdo nepije ořechovku a nezajídá ji prozacem snad nemá na Kostce co dělat. Aristokratka opět nezklamala a pobavila.

chrudas
21. července

Tento díl se mi, asi zatím líbil nejvíc co humoru se týče.... Přečteno jedním dechem


LenkaDv
14. července

Kniha na jedno odpoledne, ale opět pobavila :-)

protokol
10. července

no a strasti kockáčky marie pokračujú. moje top postavi sú celé osadenstvo kostky tak je to skvele napísané že po dlhom čase konečne humorná kniha . p kronikách jakuba vandrovca som sa dávno tak nezabával. teším sa na pokračovanie .

Kočičáci
04. července

Díky "krátkosti" předchozího dílu jsem se rozhodla rovnou pokračovat s Aristokratkou na koni. A jsem spokojená, protože jízda spojená do jednoho sousloví "superpsycho" pokračuje. Kostka je plná originálních individualit, ani nevím, která z nich je bizarnější. Mám v oblibě stále přinasraného Josefa, starou kuchařku, jejíž hláška "sere pes" provází každou její větu, ale i praštěnou Denisku a skrblíka hraběte Kostku.
Jen ta Márinka by už se s Maxem mohla dočkat nějakého po(zá)sunu :-D

grizlinka
10. června

Fajn čtení, takový příjemný oddech, čtená audiokniha je super.

juliesze
08. června

Moc se mi líbí sarkastický a trefný humor. Tetička byla úžasným zpestřením a dokonce jsem si oblíbila i ostatní postavy. Jediné, co mi teda trochu nesedlo byla změna postavy Marie. Před tím vždycky působila moudře, trefně. Nyní mi i po údajné pubertě (19 let) připadala taková více paličatá, drzá a voprsklá. Už ne tak rozumná a důvtipná jako před tím, což mě trochu mrzelo. Výborná oddechovka po celém dni v práci.

Martina999
24. května

Nemá cenu psát komentář ke kažému dílu zvlášť, přesto, že už jsem se vyjádřila k 1. a 4. dílu. Dnes jsem dočetla dvojku a trojku a už mám v půjčovně "bloklou" zatím poslední - Aristokratka u královského dvora. Podle mého se nedá říct, který díl je lepší, horší, nejlepší, nejhorší. Při čtení těchto knížek jsem se "modlila" aby stránky neubývaly ale přibývaly. Budu se jen opakovat, když řeknu, že je to skvělý humor, kdy se člověk zasměje opravdu od srdce. Díky, díky, díky, za všechny "aristokratky". Škoda, že Deniska už asi v dalším díle nebude. Byla prostě úžasná - psycho!

1 ...