Aristokratka na koni

od:

Aristokratka na koni

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308389/aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 41072
Série:

Příhody aristokratky (3.)

Žánr:
Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno:, Druhé město
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (259)

Přidat komentář
VílaElvíra
19. května

Milé a vtipné pokračování předchozích dvou dílů.

jana1986
18. května

Vtipná oddechovka. Vzhledem k tomu, že je to třetí díl, bála jsem se vyčerpanosti témat, ale ten vtip se prostě neomrzí :-D

Tirisa
08. května

Bavila jsem se a to je hlavní. Celý deník mladé aristokratky vřele doporučuji.

Jane007
25. dubna

Opět skvělá knížka. Královsky jsem se při čtení bavila a jen lituji, že zatím není pokračování. Všem doporučuji, člověk se u knížky příjemně odreaguje.

Allla9
20. dubna

I u třetího pokračování jsem se bavila. Opět plný počet hvězdiček!

Marla
15. dubna

No, tak tohle už není ani psycho, ani prozac, tohle je na krční límec. Málem jsem si namohla krk, jak jsem kroutila hlavou nad tím, co dokáže lidská fantazie:)))))

katka_dv
26. března

3. díl je horší než první - postavy známe, už se nekonají takové výbuchy smíchu, jako když jsme je teprve poznávali.
3. díl je lepší než druhý - nejsou tu nechutnosti, jako je uklízení po svatbě, přibude tetička Nora.
Otázkou je, jestli to má cenu vlastně takto hodnotit - vždyť je to jeden velký deník, jen rozdělený na tři části.
A nezapomeňte - svět je nádherný, růžový, béžový ... https://www.youtube.com/watch?v=CNKY6aRT8Sw

ThePoeticJulie
14. března

Všechny 3 díly zbožňuji. Jako oddechové čtení perfektní.

Ketesh
13. března

Marie III. nezklamala ani v tomto díle ;-)

Adina123
10. března

Není co dodat, čtení je tak, jako u předchozích dílů (Poslední aristokratka, Aristokratka ve varu) velmi zábavné a oddechové :-) Doporučuji!

Susan94
09. března

Opakovaný vtip, přestává být vtipem... poslední díl Aristokratky jsem přečetla rychle. Známé narážky a vtipné dialogy bavily, ale ne tolik jako na začátku. I tak si myslím, že tato trilogie je v české literatuře to, co tu ještě nebylo a rozhodně chybělo. Více takových knih, prosím.

hanča34
26. února

Už druhý Boček mně pobavil. Návštěvníkům už budu vždy říkat mufloni.

Usignolo
24. února

Po Hypnotizérovi jsem se těšila na oddechovku. Nasmála jsem se strašně. Jediné, co mi na třetím dílu vadilo, že za necelé dvě hodinky bylo hotovo. Jinak se mi trojka líbila asi nejvíc. Pane Bočku, prosím další :-)

NymphMaeve
23. února

I přesto, že je toto třetí díl deníku Marie Kostkové, autor si stále držel mou pozornost. Nasmála jsem se moc a i přítel, když jsem mu předčítala pasáže se se mnou dost nasmál. Určitě nelituji ani jednoho dílu a tento je určitě stejně dobrý, jako ty předchozí. Mezi jednotlivými díly jsem si dávala asi dvoutýdennní pauzy, což rozhodně doporučuji. Příběh nezevšední a humoru autora se člověk aspoň nepřejí, což pak vede k tomu, že se člověk opravdu zasměje a pobaví :)

mariva
19. února

I když by se dalo čekat, že k tématu se nedá vymyslet něco nového, autorovi se to pořád daří a hlavně pořád dokáže vymýšlet humorné situace, které donutí čtenáře k hlasitému smíchu (ideální do čekárny u lékaře). Předpokládám, že v dalším díle by se mohla Marie vdávat.

helenkan
14. února

Já jsem se pobavila i zasmála. Někdy i nahlas,ještě že mě nikdo neviděl,možná by si ťukal na čelo. :-)

LenkaVrbatova
09. února

Každým dalším dílem humor z nápadu vyprchává. Ale přesto je v knize pár pasáží, u kterých jsem se opět smála nahlas. Kdo začal se sérii o aristokratce Marii, nechť si přečte i tento díl.

AnetaKor
08. února

Nádherné, růžové, béžové...

Aaloha
01. února

Nejslabší díl, opakované vtipy, nuda.

katallinka
30. ledna

Znovu obrovské nadšení a nekončící záchvaty smíchu nad životem aristokratů na Kostce.

crazyslunicko
30. ledna

Opět jsem se bavila nad osudem Kostky. O tom, jak všemožně vymýšlejí, jak zvýšit návštěvnost a vydělat peníze i o tom, jak jim neustále dochází peníze a chodí jim upomínky. Je to velice kvalitní oddechovka, tohle fakt musel vymyslet jenom chlap :) . Předpokládám, že čerpal ze svých osobních zkušeností, jinak je to těžko uvěřitelné.

Kitty
21. ledna

Všechny tři díly jsem četla hned po sobě, příjde mi to spíše jako jedna kniha na tři části. Čte se dobře, je plná jednoduchého vtipu a sarkasmu. Bavila jsem se.

Aríka
20. ledna

V pořadí již třetí díl o zchudlé dědičce hradu Kostka a jejích trampot, které jsou psány s nadhledem a humorem. Kniha mě nezklamala, byla o mnoho lepší než díl druhý, ale prvnímu dílu se nevyrovnala, i přesto knize dávám pět hvězdiček. Kniha byla jako vždy čtivá, poutavá, plná humoru. Měla jsem ji přečtenou v řádu hodin a nasmála jsem se. Rozhodně doporučuji celou sérii o Marii Kostkové z Kostky, protože u knihy se nasmějete a nebudete se nudit.

jahlina
14. ledna

Dobré stejně jako předchozí díly. Ničím nepřekvapilo, bavila jsem se stejně.

dagsvob
08. ledna

Opět skvělé...

Marčullkas
02. ledna

Opět oddechovka

Amneris
29.12.2017

Třetí díl mě bavil asi nejvíc, mám ráda tento typ humoru. Pokud by se pan Boček rozhodl pro pokračování, zlobit se nebudu :-)

Aveli
20.12.2017

Místy je kniha zábavná a vtipná, ale bohužel jindy zase nudná a bez větší zápletky. Osobně mě příliš nenadchla

karamelka33
18.12.2017

Supr kniha. Veselá od začátku do konce.

hana.hanigerova
14.12.2017

Tak třetí díl ještě předčil díly předchozí. Smála jsem se, na konci jsem dokonce brečela dojetím a především jsem litovala, že knih o Kostkových z Kostky není víc! Doufám, že se nějakých dočkáme, mohla bych je číst pořád a nepřestaly by mě bavit :-)