Aristokratka na koni

od:


KoupitKoupit eknihu

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308389/aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4.11222
Série:

Příhody aristokratky (3.)

Žánr:
Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Druhé město
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (286)

Přidat komentář
Merlinit
11. listopadu

Příjemné, zábavné čtení, klidně dám i další díl.

J.x
07. listopadu

Jako vždy lehké, zábavné čtení, těším se na další díl.

Venny345
19. října

Sarkasmus a ironie kastelána Josefa mě vždy dostanou! :D Jinak další nádherný, růžový, béžový díl! :)
Ale taky musím poznamenat, jak to je dál? Nutně si potřebuji přečíst další díl.:D

Pavla79
04. října

Aristokratka pro mě patří mezi TOP oddechovky :) Jen ten konec...???...co dál...?..co dál...??.. :)

Macicekh
28. září

Opravdu vtipné. Josef a paní Tichá jsou nejlepší.. Oproti prvnímu dílu trochu slabší, ale i tak jsem se dost nasmála..:

knihovniceLucka
27. září

Opět vtipné.

veronikovera
20. září

První byl nejlepší, ale i tohle byla prostě paráda.

bigben
12. září

První díl byl nejlepší, dlouho jsem se takhle nepobavila. Za přečtení stojí i tento, jen už to není úplně ono.

Pedias
04. září

Boží! Mě fakt baví celá série. Dočetla jsem to právě včas, když vychází další díl - už se na něj těším :) Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne s Marií, panem Spockem a všemi na Kostce.

Lethania
01. září

Pořád se opakuje děj z prvního a druhého dílu. Něco se změnilo, ale prozac a ořechovice ne. Za dvě hodiny nebylo co řešit.

Dáduše
31. srpna

Začátek mě navnadil hodně. Některé gagy byly fajn a celková atmosféra mě bavila, ale něco málo mi chybělo. Místy jsem měla pocit, že čtu Saturnina a rozesmívá mě teta Kateřina. A jen mezi námi nemám ráda Saturnina, takže mínus hvězda;-)

verous22
29. srpna

Za pár hodin zhltnuto. Bavila jsem se velice. Otec nápadně připomíná Harpagona, Josef je prostě Josef, Marie překvapuje svou zlostnou stránkou, Milada stále akční, matka věrnou kopií lady Di, Deniska je pořád "superpsycho", paní Tichá neplánuje změnu slovníku a pan Spock si během mého psaní určitě najde spoustu příznaků značící běžné, či méně známé choroby. Všechno je jak má být. Po dočtení mi bylo krapet smutno z obavy, že už nic dalšího nebude, ale naštěstí na podzim vychází další díl, který pochopitelně vítám. Jediná výtka se týká zvětšeného písma, které mi celkem pilo krev. Děkuji autorovi za krásné zpestření. :)

slawa.cap
28. srpna

Poslouchal jsem jako audioknihu. Zatím nejvtipnější díl série, poprvé jsem se viditelně smál a ne jen usmíval. Nejvtipnější byla část s policejního protokolu a vlastně i všechno co po ní následovalo dost zvedlo laťku. Druhá půlka posunula příběh znatelně dopředu a celkem se těším co bude dál. Další díl si určitě nenechám ujít, i když jsem u prvního dílu nepředpokládal, že bych se k Aristokratce vrátil.

Angelicca
22. srpna

Přestože první dva díly jsem se u knihy pořád smála, tento díl mě do poloviny knížky nijak nerozesmál, avšak od druhé poloviny se to hodně zlepšilo na úroveň prvních dvou dílů a opět to byla velká legrace. Proto pouze 4 hvězdičky. Přesto musím říct, že tato trilogie je velice povedená. Vřele doporučuji!!!

PabloFuentes
12. srpna

Horší než první díl a lepší než druhý. Humor opět stejný. Taková jednohubka na odreagování s překvapivě depresivním koncem.

saintpaulia
30. července

Dobře jsem se bavila. I když předchozí díly jsou vtipnější.

petra4080
27. července

V podstatě opakující se první a druhý díl, nic nového nečkejte.

Terkishead
25. července

Navzdory četným komentářům, tenhle díl byl definitivně nejlepší. Celou trilogii jsem dala, jak se řáká, jedním dechem a ačkoliv jsem si na Bočkův humor už zvykla a proto jsem se například u druhého dílu tolik nesmála, u třetího jsem se bavila fenomenálně.
Lehké a svěží - ideální chuťovka na léto!

Kika28
24. července

Sice nejslabší díl z celé série, el líbil se mi.

katuu123
11. července

Super knížka, ale když ji srovnám s předešlýma dvěma, tak je trochu slabší.

LeKal
04. července

Třetí díl za mne asi nejslabší, ale jako relax super. Opět vtipné, dobře se to čtelo.

malpet
03. července

první kniha byla super tím, že byla první a jiná než ostatní. teď už je to stará známá vesta. A vsadím se, že určitě není poslední, postava tetičky má velký potenciál :-)

Nymphetamine
27. června

Třetí setkání s aristokratkou a zase jsem se poměrně nasmála. Taková správná jednohubka do nepohody, kterou máte za chvilku přečtenou, a která pohladí na duši. Nejvíc ze všech u mě vede pan Josef , pak pan Spock a paní Tichá. Ale pan Josef je nejlepší. Jen si na něj vzpomenu a už mi cukají koutky a chce se mi smát.
... Problém aristokratek je pouze v tom, že jsou jak přes kopírák. Díky tomu jsem je ani nečetla hned po sobě... Zkusila jsem to jen jednou, hned po prvním díle, a okamžitě mě přešla chuť pokračovat. Nakonec mi to ale bylo líto a s odstupem času jsem to zkusila znovu a to už bylo lepší. Ačkoliv už to zkrátka není ono.
Každopádně ale musím uznat, že pan Boček mě dovede rozesmát tak, že se směju i nahlas, což se u knih normálně nestává a za to mu patří můj dík :-)

sarekaslukova
23. června

Konec dobrý, všechno dobré. Tedy úplný konec nebyl zrovna veselý, ale poslední díl se mi ze všech dílů líbil asi nejvíc.

Ingrísek
14. června

Knihu přece jen oživila nová postava tetičky a lehký vývoj vztahu mezi hlavní vypravěčkou a Maxem. I tak doufám, že žádné další pokračování nebude.

modrakytara
14. června

Úžasná série, avšak tento díl trochu slabší.

eiramka
31. května

Možná je to tím, že od přečtení předchozích dílů uběhl nějaký čas. Možná tím, že jsem knihu četla na zámecké dovolené. Mařenka Kostků mě prostě zase "dostala". Tohle pokračování je vskutku velmi povedené, postavy dokonce prodělávají určitý vývoj a autor si drží skvělou úroveň svými jazykovými hříčkami a situačním humorem. Pobavila jsem se báječně!

VílaElvíra
19. května

Milé a vtipné pokračování předchozích dvou dílů.

jana1986
18. května

Vtipná oddechovka. Vzhledem k tomu, že je to třetí díl, bála jsem se vyčerpanosti témat, ale ten vtip se prostě neomrzí :-D

Tirisa
08. května

Bavila jsem se a to je hlavní. Celý deník mladé aristokratky vřele doporučuji.