Aristokratka na koni

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 41882

Aristokratka 3.

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Druhé město

Kniha Aristokratka na koni

Valja

Zábavné, svěží.

LadyToTy

U tohohle dílů aristokratky jsme se nasmala. Za mě nejvíc povedený díl.

tittanie

Velmi vtipný příběh z Kostky. Líbil se mi.

Market = )

Za mě i tento díl bezva :-D.

likaf

Třetí díl ve stejném-komickém-duchu. Lehké, krátké letní čtení.

pige

První díl je zřejmé nepřekonatelný, příběh začíná hodně uvadat.
Škoda jen, že autor nedokáže pracovat s knižními postavami, které stagnují. Ačkoli se konečně objeví nová postava, nijak nezahýbe životem na Kostce. A ony stále stejné reakce již dobře známých postav začínají být otřepané a už tolika nepobaví. Kromě pana Spocka, dokonce v závěru překvapil i Josef.

vladka321

Tak toto pokračování ságy rodu Kostků se mi zatím líbilo nejvíce. Buď si začínám zvykat, anebo Bočkův humor začíná opravdu získávat punc originality a neotřelosti. Mimochodem paní Veronika Khek Kubařová je v přednesu čím dál lepší a lepší.

Knihomolka506

Předposlední díl vtipné série o jedné rodince, jejich domácích zvířatkach a o tom, co se může stát, když najednou zámek je bez návštěvníků. Nedoporučuji brát mezi lidi - smích je nakažlivý!

Aristokratka ve varu
Aristokratka ve varu