Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386927/big_aristokratka-a-vlna-zlocinnosti-na--NxO-386927.jpg 3.71843
Nahrávám...

Komentáře (451)

Kniha Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Jeninas
07. května

Začátek čtvrté Aristokratky vypadal slibně, jenže pak došlo na onu zločinnost a to je v mých očích přešlap jak blázen. Jakmile se z Bočkova humoru vytratí inteligence, je to holt průšvih. Navíc zbytečně zdlouhavý průšvih. Pro mě naprosto zbytečný díl. Snad se to nebude opakovat.

MíšaS.
19. dubna

Tento díl mě nenadchl, nechápu proč to nemohlo být zařazeno již do třetího dílu, a nějak ve zkratce.


ivusse
16. dubna

Slabší díl.

Pytlík
18. března

Špičkové jakékoli scény s Deniskou, naopak poněkud nudilo neustálé vypočitávání, kolik lexaurinů kdo spolkl a jak moc byli všichni mimo.

Emily82
15. března

Nenáročná četba po náročném dni. Pokud se chcete pobavit, je aristokratka fajn. Netřeba si zavařit mozkové závity a jen si užívat nepravděpodobných náhod na Kostce. Když autorovi došly nápady na příhody hlavní hrdinky, vsadil na nevyčerpatelnou studnici lidské blbosti.

Tea98
06. března

Zatím jediný díl, který mi opravdu nebavil, nudil a ke čtení jsem se musela nutit. Nudné a zdlouhavé popisování zločinů. Prostě zklamání, doufám, že další díly budou zase dobré.

Ivka82
04. března

Já se tedy dobře bavila. Dávám si "aristokratku" jako oddechovku mezi složitější četbu a přesně plní účel. Při představě toho panoptika zámeckých postav a zlodějů - packalů jsem se docela dost nasmála. Autorův humor je mi blízký.

VendulaB
19. února

Pokus, který nevyšel. Oceňuji, že autor zkusil něco trochu jiného, ale celý příběh byl zkrátka nudný. Samotná série je pak zkrátka už na sílu natahovaná a nic nového nepřináší. A ne, opravdu to není vtipné.

1 ...