Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386927/aristokratka-a-vlna-zlocinnosti-na--NxO-386927.jpg 3.71208

Aristokratka 4.

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Druhé město

Kniha Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

VeruMalfoy
včera

Po předchozích dvou slabších dílech se autor zas dostal do formy a opravdu jsem se nasmála. Dokonce si troufám tvrdit, že tento díl je ze všech nejlepší a nejvtipnější.

betička
20. listopadu

Oddechové čtení z kterého plyne, že s Lexaurinem se to nemá přehánět :-) a už vůbec ne jej kombinovat s ořechovkou ;-)

Kuci12
19. listopadu

Nečteno, ale slyšeno a šlo o vůbec mojí první audioknihu a rozhodně tedy ne poslední. Veronika Khek Kubařová byla skvělá a její pojetí Sonyho a Angeliky nemělo chybu. Poslouchala jsem při práci a několikrát vážně vyprskla nahlas. Takže doporučuji a určitě se těším na další načtenou knihu od Verči.

Leňouza
16. listopadu

Za mě jeden z nejlepších dílů. Trochu jsem se toho bála po tom hodnocení tady, ale doslova jsem řechtala nahlas :-D

Bubo19
14. listopadu

Nutně jsem potřebovala oddechovku a tou tato kniha opravdu byla. Musím říct, že první polovina knihy mě zrovna moc nebrala, ale v závěru jsem se i zasmála, takže kniha účel splnila.

VojtěchL.
02. listopadu

V porovnání s předchozími díly lze tento označit za slabší kus...

Sejna1955

Pobavil jsem se, zvlášť v druhé půlce knihy, když spisovatel popisuje přípravu a způsob zcizení obrazu.

zuzi.d

Trochu useknutý konec, ale v průběhu jsem se opravdu hodně nasmála. Nejvíc snad nad záplavou velmi barvitých přirovnání. Jako terapii humorem rozhodně doporučuji.

Terapie sdílením
Terapie sdílením
Aristokratka na koni
Aristokratka na koni
Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil
Deníček moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil
Aristokratka ve varu
Aristokratka ve varu

pro ženy humor krádeže a loupeže hroby a hrobky nadsázka

Evžen Boček
česká, 1966