Aristokratka na koni přehled

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2768 2768

Aristokratka série

< 3. díl >

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aristokratka na koni. Přihlašte se a napište ho.

matej0399
12.06.2024 5 z 5

Po mírném poklesu humornosti u druhého dílu jsem se bál pokračování trendu ve třetím díle. Nemohl jsem se ale více mýlit. Třetí díl je dle mého možná i lepší než díl první. Má skvělý humor, stále originální příhody a novou vtipnou postavu.

Fčelička
02.06.2024 2 z 5

Stačil první díl.

Galadwen
26.04.2024 4 z 5

Přečteno na jeden zátah za dvě hodiny. Příjemná odpočinková kniha v duchu předchozích dílů, člověk na ni ale musí mít náladu. Tenhle díl mi přišel trochu míň humorný než první dva díly, u kterých jsem se smála nahlas, ale pořád mě to baví.

všechny komentáře

Související novinky (7)

Aktuální stav Čtenářské výzvy 2017

06.07.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (únor)

07.03.2017

Jak si vede Čtenářská výzva 2017 a jaké knihy se v ní objevují?

10.02.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Aristokratka na koni v seznamech

v Přečtených4 402x
ve Čtenářské výzvě916x