Aristokratka na koni přehled

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2786 2786

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aristokratka na koni. Přihlašte se a napište ho.

Lukas4077
19.07.2024 4 z 5

Přečetl jsem na 3-4 zátahy, opět platí to co u posledního dílu v mých očích jde o klidnou nenáročnou komedii, kniha je alespoň o něco delší než předchozí díl, i tak moc nerozumím proč má série 6 dílů. (myslím že by stačily 4 díly) Dělení je sice podle nějakých odvyprávěných celků a konec má asi trochu nalákat ke koupi dalšího dílu, ale já si zatím přečtu hlubší knihy kde se více nadchnu do děje. Kniha není špatná, ale při přečtení první knihy jsem čekal dějovou gradaci, ale to jsem moc nezaznamenal, drobný vývoj hlavní postavy pozoruji, ale může jít i o to jakou formou je série napsaná. Nechci jít pod 4/5 viděl bych spíš tak že první díl byl 9/10 druhý 8/10 a tento třetí 7/10 - snad u další knihy nepůjdu zase o stupeň níže, ale v rámci 5 bodové stupnice radši zaokrouhluji nahoru- u knihy jsem se nenudil, ale nechci nyní utratit kolem tří stovek za pár hodin četby..

Šárka88
08.07.2024 4 z 5

Audiokniha- Veronika Khek Kubařová

Třetí díl Aristokratky opět nebyl špatný, byla přidána nová postava v podobě tetičky. Nejvíce tomu dává šťávu předčítání Veroniky, to je fakt super a když si představím Elišku Balzerovou z filmu, jako paní Tichou, tak to prostě nemá konkurenci. Opět jsem se pobavila.

matej0399
12.06.2024 5 z 5

Po mírném poklesu humornosti u druhého dílu jsem se bál pokračování trendu ve třetím díle. Nemohl jsem se ale více mýlit. Třetí díl je dle mého možná i lepší než díl první. Má skvělý humor, stále originální příhody a novou vtipnou postavu.

Aktuální stav Čtenářské výzvy 2017

06.07.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (únor)

07.03.2017

Jak si vede Čtenářská výzva 2017 a jaké knihy se v ní objevují?

10.02.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Aristokratka na koni v seznamech

v Právě čtených28x
v Přečtených4 424x