petulka.sasanka petulka.sasanka komentáře u knih

Tma Tma Toy_box (p)

Úžasná kniha...pro děti ale zasáhne srdce dospělého čtenáře. Úžasné ilustrace a kouzelný svět fantazie...hltáte každou stránku.

13.01.2023 5 z 5

Super čtivo. Sice jsem musela být pozorná, abych se v těchh Ludmilách a jménech panovníků neztrácela ale přesto úžasně napínavé.

28.07.2021 4 z 5

Tři prasátka Tři prasátka Pavel Šrut

Tako sešitová kniha je u nás velice oblíbená. Pohádky převyprávěné Pavlem Šrutem jsou úžasné, baví se u toho i dospělí.
Často vozíme s sebou na cesty a děláme této knize osvětu, zatím vždy úspěšně.

16.07.2021 5 z 5

Kocour v botách Kocour v botách neznámý - neuveden

Moc pěkná kniha leporelo. Pevná, podélné prvky i pro malé dětské prstíky! Hezké ilustrace.

31.03.2021

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tato kniha mě teda dostala. Od chvíli kdy jsem se začetla, jsem byla lapená. Děj má spád, je napínavý a rozhodně chytlavý.
Nejvíc mě ale dostal konec.
Knihu určitě doporučuji pokud si chcete oddychnout a zároveň zažít nějaké to napětí.

13.09.2020 5 z 5

3x slečna Marplová 3x slečna Marplová Agatha Christie

Zajímavá sbírka 3 detektivek se slečnou Marplovou. Všechny tři knihy jsou velice dobré a splňují, co by měla detektivka mít - napětí, zvraty, a pachatele.
Za mě nejlepší Není kouře bez ohýnku.

17.08.2020 5 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Suprová kniha.

30.07.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Kniha mě úplně uchvátila!!! Už aby byl třetí díl.

25.05.2020 5 z 5

Gardedáma Gardedáma Laura Moriarty

Kniha mě mile překvapila, až ohromila. Nic jsem nečekala, jen nějakou oddychovku.
V tuhle chvíli (právě jsem dočetla poslední řádky) jsem přímo unesená a všude a každému budu doporučovat!!!
Hlavní hrdinka je milá, pečující na první pohled dokonalá americká dáma ve stylu 20.let. Vše je ale jen zdání na první pohled. Mám ráda hrdiny, které nečekají v koutě, ale umí se s životem poprat a Cora je přesně taková!

12.04.2020 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Se smíchem jsem přečetla Aristokratku ve Varu. Rodina na mě hleděla, jak na blázna, jak jsem se u toho chechtala. Těším se na další díl.

05.04.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Miluji Robin a Strika...tato kniha je napínavá, čtivá. Sedlo mi prolnutí osobního života (naprosto ze života, když lidé spolu nekomunikují, tají a vytáčí...) a deteknivního románu. Závěr mě překvapil.

19.02.2020 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Zajímevé počtení. Začátek suprový, kniha byla napínavá a nedala mi spát... konec mi ale nějak unikl.

19.02.2020 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q. si každou knížkou více a více získává mou pozornost. I přesto, že všichni hrdinové jsou dle mého názoru naprosto nemožní. Tato knížka určitě patří mezi zajímavé a nápadité a to včetně svého konce ;-).

19.02.2020 5 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Tentokrát s Corri Swansonovou. Kniha čtivá, napínavá.
Trochu už se ztrácím ve vedlejší dějové linii agenta Pendergasta (zřejmě jsem vynechala nějakou předchozí knihu).

09.01.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Bomba!!! Přečteno jedním dechem. Neuvěřitelně živé a poutavé!!! Doporučuji

09.11.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Zajímavé. Ze začátku se to vleklo, ale nakonec prima počtení Rozhodně stojí za dočtení až do konce!

30.05.2019 4 z 5

Montessori - aktivity pro děti Montessori - aktivity pro děti Éve Herrmann

Kniha je velice povedená. Doporučuji všem dětem ...věkově nadčasová počínaje předškolákem konče školákem i na druhém stupni!!!! Je samozřejmě plně v duchu montessori - tedy: černobílá (omalovánky), otevřená (dítě si ji utváří dle svých představ, nových poznatků). Za mně TOP dětská kniha

14.05.2019

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Silné příběhy! Čtivé.

28.03.2019 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Neuvěřitelný příběh, čtivé, poutavé... plně člověka zasáhne!!!

18.03.2019 4 z 5

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška