Příšerné příběhy z temného tunelu

Třetí várka "příšerných příběhů" se tentokrát veze po kolejích, v kupé strašidelného vlaku. Robert Harper cestuje z otcovského domu do internátní školy. Poprvé jede sám vlakem; kupé, do kterého se posadil, se postupně zcela zaplní. Vlak náhle zastaví, právě před tunelem, a Robert nedokáže zjistit, proč nejedou dál. Všichni v kupé usnuli, až na krásnou a trochu podivnou dámu, která sedí naproti Robertovi. Dají se do řeči; dáma pak chlapci začne vyprávět děsivé příběhy, při kterých stydne krev v žilách. Roberta během vyprávění kdoví proč přemáhá spánek. Dokáže se mu ubránit? A dojede do cílové stanice? zdroj: www.legie.info...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/131572/priserne-pribehy-z-temneho-tunelu-EOK-131572.jpg 4.4163

Příšerné příběhy (3.)

Tales of Terror from the Tunnel´s Mouth (2009)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Argo

Kniha Příšerné příběhy z temného tunelu

PeM

Moc se mi knížka líbila, začala jsem tímto dílem, no hned jsem hupsla na ty předešlé....hrozně mě to baví :-)

Ťapulka
31.12.2018

Více se mi líbily Příšerné příběhy z černé lodi a Příšerné příběhy vánoční. Ale i tak paráda! Nejvíce se mi z těchto 11 povídek líbil Gerald, Ostrov, Prasklina ve zdi - úplně živě jsem si to dovedla představit a běhal mi mráz po zádech. A průvodní povídka, která nás provází celou knihou je také úžasná a troufám si říci, že na konci i dojemná.

Marekh
09.12.2018

Kniha se mi celkově líbila. Některé povídky mi nahnaly strach. Kniha je určena pro čtenáře od 12 let. Pokud bych četl knihu v těchto letech, nepochybně bych měl ještě větší požitek z knihy. Časem vyzkouším další knihy od tohoto autora.

Kniha obsahuje také pěkné černobílé ilustrace.

Eliška12
22.10.2018

Pěkné , ale trochu moc zdlouhavé . Některé příběhy pro mně byly až moc dlouhé , o to horší byl ale jejich konec . Knihu mi doporučila moje mladší sestra , moc se jí líbila . Na mně byla trochu moc dlouhá , ale jinak se mi docela líbila . Od tohoto autora si určitě přečtu i další díly , protože se mi moc líbí jeho hororové nápady. Jen bych byla moc ráda , kdybych nebyla tak blbá a nečetla si komentáře k této knize večer , protože to , že ta paní je Smrt mně vyděsilo opravdu nejvíc :)

Ali_xy
27.08.2018

3. díl neztrácí svoji kvalitu. Hlavní příběh je tajemný a zajímavý, co se týče příběhů, jež záhadná paní v bílém vypráví, přišly mi asi z celé série nejlepší.

LadyCharlene
27.05.2018

Podle mě byla tato knížka nejslabší, přesto jednotlivé povídky byly opravdu čtivé a poutavé, zajímavá témata. Ale hlavní příběh trošku pokulhává. Na tuto knížku jsem se hodně těšila, protože mě lákala představa temných příběhů v jedoucím vlaku, ale bohužel mě tolik nenadchnul. Navíc mi hlavní postava přišla jako sobecký spratek, aspoň, že na konci došel k nějakému prozření, konec byl velmi dobrý. Také se mi líbily narážky na předchozí díly. Nejvíce se mi asi líbila Nová guvernantka, Sestra Veronika a Gerald.

jarynek
23.02.2018

Oproti předchozím dílům méně morbidní, ale přesto příběhy stále dostatečně tajemné a strašidelné. Jen tím, že se jede podle obdobného vzorce, tak je celkový koncept knihy méně překvapivý.

lenkaabooks
18.01.2018

Pro čtenáře od 12 let.
Opět jsem se kochala a trošku i bála. Pan Priestley prostě umí. Chlapci jedoucímu vlakem vypráví žena v bílém příběhy s ne dobrým koncem a jemu na té situaci přijde cosi hodně podivné. Jak moc to opravdu divné je, to se nechme překvapit :-)

Chris Priestley

Chris Priestley
britská, 1958

Kniha Příšerné příběhy z temného tunelu je: