PetraDD PetraDD komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jsem rada, ze jsem s cetbou pockala na dobu, kdy uz je venku 3. Dil

V sobotu jsem prvni docetla a tak moc nad knihou a osudy premyslela, ze jsem hned bezela do knihkupectvi pro druhy dil, dokud to mam vse v zive pameti. Tak jsem rada, ze muzu pokracovat 2. a 3.dilem

Prekrasne, smutne a velmi poucne

12.05.2024 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje druha kniha Aleny Mornštajnove. Musim rict, ze Tiche roky mne asi zaujaly o trosku vice, ale stejne..tohle rozhodne stoji za precteni.. vse do sebe neskutecne dobre zapada a ladi.

25.09.2021 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Ufff, nestalo se mi, ze bych nejakou knizku cetla tak dlouho.
Musela jsem si to davkovat.
Pribehy jsou tezke, cela kniha velmi propletena a dobre promyslena, neni to odpocinkove cteni - clovek se na to musi fakt soustredit a cte se pomaleji.
Jeste to rozdychavam, ale tohle by mohla byt povinna cetba.
Kazdy by si to mel precist jako pripominku 50. Let a jako uvedomeni jak skvele se mame.

17.03.2024 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak toto bylo perfektni!!
Leta jsem necetla tak dobry psycho thriller od ktereho jsem se nemohla odtrhnout.
Rada bych tohle videla na Netflixu :)

30.08.2023 5 z 5

Skvele tema, skvely autor i perfektni pan Mares
Knihu jsem nemohla odlozit, miluju knizky formou rozhovoru, navic pan Moravec ma skvele promyslene otazky a vse dava smysl.
Uz se tesim na dalsi pocin pana Moravce!

06.01.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Zapletka, dej i rozuzleni se mi moc libilo, jen uz mi trosku lezou na nervy vsichni ti detektivove, kteri prezijou snad i kdyz na ne spdne letadlo..vypdaji vzdy jak nad lidi..:/

24.02.2022 4 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Tak to bylo proste skvely!!
Zadne hluche misto, kniha je obsahla, ale nuti Vas to stale cist dal. Perfektni.
Doufam, ze se tohle jednou docka filmoveho zpracovani :)

29.01.2022 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No..prvni 3/4 knihy me bavily, ty jednotlive pripady byly zajimave ale konec, to jsem tedy moc nepochopila. Zadny zvrat, zadne prekvapeni..mozna jsem to tak uplne nepochopila, protoze jsem ztracela pozornost a uz to jen chtela docist :)
Do metra dobry, no :) a pak do knihobudky...

11.10.2021 2 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Tak to bylo uzasny!!!! Dalsi skvely kousek od Freidy.
Nemohla jsem prestat cist, ona je proste top v tomto zanru.
Vykresleni postav na jednicku, opet trosku ironicka hlavni postava. Vsechno dokonaly.
Uz se tesim na dalsi knizku!

13.02.2024 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Stejne jako prvni dil- skvela detektivka, oddychovka. Parada
A navic - obe maji naprosto nahderne obalky :)

26.08.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Cetla jsem vsechny knizky od autorky a tahle je za me asi nejlepsi. Neustale vas to nuti cist dal a dozvedet se co a jak bylo :)

02.04.2023 4 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Skvely psycho thriller! Hrozne se mi libi, jak je spisovatelka vtipna a ironicka, stejne to bylo u hospodyne, clovek se i obcas pri thrilleru zasmeje
Skvele!!

01.02.2023 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Docela jsem jen proto, ze je mi lito knihy nedocist.
Neskutecne prekombinovane, misty opravdu smesne, celkove bez jakehokoliv prekvapeni ci napeti.
V knize se asi 10x oba priznaji: ja ji zabil , ja ji zabila,..ty mi neveris? ach jo..
Souhlasim s predchozimi komentari, ze autor asi opravdu nevedel, zda chce napsat krimi, thriller, cervenou knihovnu nebo 50 odstinu sedi :)
Nejvic je mi lito zaverecne reci autora, ve ktere si opravdu veril, jak je kniha uspesna..

15.01.2021 1 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Uzasna kniha, ktera se cetla sama. Mozna me mrzel ten konec, jeste bych to protahla a dozvedela se neco vic :)

27.06.2020 5 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Boze.. dalsi skvely kousek do sbirky od pani Spitalnikove.
Nemohla sem prestat cist. Tech obeti co i rodina udela, a jak to pak dopadne..
Je mi smutno

21.04.2024

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

To byla zase jizda! Cara Hunter kazdym dalsim dilem vic a vic potvrzuje jak je skvela! Miluji jeji knizky, snad bude brzy dalsi?

30.05.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

No tak ja nevim. Proc se na to snesla takova chvala? Cekala jsem neco wow na konci, nejake rozuzleni, ze vrahem byl uplne nekdo jiny o kom se nemluvilo, ale toto? Vlastne se jen celou dobu cekalo, kdo z te particky to bude...divne

27.03.2023 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

po totalnim zklamani s Hadrovym panakem jsem jeste Daniel Cole dala sanci. Bylo to daleko lepsi nez Hadrovy panak, nenutila jsem se do cteni a tesila se na rozuzleni, ale dalsim dilum uz sanci nedam. Daniel Cole se bohuzel mezi me oblibence nezaradi..
Hadrovy panak byl darek, Loutkar koupen v akci 2+1, takze tak..do dalsich dilu uz investovat nebudu, protoze je mi jasne, ze to bude na jedno brdo..

27.10.2021 3 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Skvele, moc me to bavilo. Doporucuji

05.09.2021 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

skvela detektivna, cte se sama. Od zacatku do konce :)

03.08.2020 5 z 5