Smrt číhá na jarmarku přehled

Smrt číhá na jarmarku
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510800/bmid_smrt-ciha-na-jarmarku-qvG-510800.jpeg 5 468 468

Vraždy v Österlenu série

< 2. díl

Na prosluněném, idylickém švédském venkově dojde k dalšímu zločinu: smrt v Österlenu tentokrát udeří na jarmarku starožitných a sběratelských věcí, který se každoročně koná v malém místním městečku. Věhlasný stockholmský inspektor Peter Vinston musí znovu přerušit dovolenou, aby se ujal vyšetřování vraždy neblaze proslulého překupníka. K ruce dostane opět Tove Espingovou, ctižádostivou policistku znalou místních poměrů. Oba překvapí, kolik zášti, starých křivd a neodhalených tajemství skrývá svět obchodu se starožitnostmi. Kdo by však byl kvůli nim ochoten sáhnout někomu na život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Ett fynd att dö för , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt číhá na jarmarku. Přihlašte se a napište ho.

kikies
předevčírem 5 z 5

Předchozí díl mě zaujal tématem trochu víc, ale pořád je to poctivá detektivka, která se velmi dobře čte.

dennictenar
16.07.2024 4 z 5

Předchozí díl se mi líbil více, ale i tak se jedná o dobré čtení. Zde jsem pachatele odhadovala již od začátku. Pokud vyjde další díl, určitě si ho ráda přečtu.
Moje hodnocení: 85%

princesse
14.07.2024 4 z 5

Za mě o něco lepší než první díl. Opět bych měla co vytknout, ale vcelku povedené. Čtivé a určitě příjemné počtení na dovolenou. Žádná kruťárna, ale poklidná venkovská detektivka. Doporučuji.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších knih (15. týden)

19.04.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Komáří kousance jeho touhu po venkovštějším životě značně zchladily.

Kniha Smrt číhá na jarmarku v seznamech

v Právě čtených19x
v dalších seznamech5x