PetraDD PetraDD komentáře u knih

Prvni pulka me velmi bavila, za 5 hvezdicek, ale postupem casu to zacala byt trosku nuda. Vlastne moc nevim, co si o nem myselet. Kluk bez sebevedomi, ale v nekterych pasazich byl az tak moc sebestredny, chapu, slava ho semlela, ale nekdy toho vychvalovani bylo az az. Druha pulka knihy je chaos, asi jako jeho zivot. Preskakoval zivotni etapy, ze jsem nechapala, o jakem roce se treba bavi.
Kazdopadne me mrzi, jak dopadl. Konec knihy je velmi pozitivni. Je videt, ze chtel dal zit a konecne najit tu pravou.. :)

17.04.2024 4 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Ufff, nestalo se mi, ze bych nejakou knizku cetla tak dlouho.
Musela jsem si to davkovat.
Pribehy jsou tezke, cela kniha velmi propletena a dobre promyslena, neni to odpocinkove cteni - clovek se na to musi fakt soustredit a cte se pomaleji.
Jeste to rozdychavam, ale tohle by mohla byt povinna cetba.
Kazdy by si to mel precist jako pripominku 50. Let a jako uvedomeni jak skvele se mame.

17.03.2024 4 z 5

Dny v knihkupectví Morisaki Dny v knihkupectví Morisaki Satoši Jagisawa

Prislo mi to takove.. klidne a velmi jednoduse napsane. Asi nejsem cilova skupina nebo to bylo mozna prekladem. Ale vlastne nevim, co byl ucel autora, co chtel predat.
Na druhou stranu ta obalka je proste nadherna a dokonala, asi nejhezci co mam :)

02.03.2024 2 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Skvele, napinave! Urcite doporucuji a tesim se na dalsi knizku

27.02.2024 5 z 5

Pilotova dcera Pilotova dcera Audrey J. Cole

Velmi kratka knizka prectena za jeden den. Vic se mi libila prvni cast, ale celkove to bylo super :)

14.02.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Tak to bylo uzasny!!!! Dalsi skvely kousek od Freidy.
Nemohla jsem prestat cist, ona je proste top v tomto zanru.
Vykresleni postav na jednicku, opet trosku ironicka hlavni postava. Vsechno dokonaly.
Uz se tesim na dalsi knizku!

13.02.2024 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Trosku prekombinovane a zbytecne zdlouhave :( jednou a dost.
Nezvestna od autorky se mi ale libila, toto byl ulet

09.02.2024 3 z 5

Ženy za mřížemi Ženy za mřížemi Petr Šámal

Velmi zajimavy vhled do zenske veznice.
Tesim se na dalsi knihu pana Samala

22.01.2024 3 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

Cetla jsem na Vanoce a bylo to fajn. Nektere se mi libily vic nektere mene

22.01.2024 3 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Ma knizku jsem narazila pres jine novejsi - protoze muj oblibeny pan Moravec:)

Moc se mi libila, bylo hezke si pripomenout legendarni zavody a Gabi, diky ktere se do biatlonu zamiloval nejeden Cech. Dokonce jsem si v prubehu cteni poustela ty zavody na youtube a bylo to super:)
ALE je smutne cist, s odstupem casu, jak se vsichni nepletli a jejich obavy ohledne pana Koukala se vyplnily. A to vcetne obav Gabi, ktera si vlastne ani tou svatbou nebyl nikdy jista.
No jsem rada, ze dnes je stastna a ma se fajn, to je nejdulezitejsi.

22.01.2024 5 z 5

Náměsíční vrazi Náměsíční vrazi Stanislava Veselá

Zdlouhavy chaos, casto popisuje neco co nema s tematem nic spolecneho.
Delej youtube ale nepis knihy, kazdy na to proste nema. Nechapu, co je to za modu dneska, ze si kazdy mysli, ze muze byt spisovatel!

12.12.2023 odpad!

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvela kniha, prectena po letech znovu
Nejvic me bavila Madeline, je vtipna, ironicka :)

07.12.2023 5 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Musim rict, ze jsem se na zacatku dost ztracela ve 3 pribezich. Postupne se to zacalo propletat a davat smysl. Anotace o poctu obeti bohuzel dost prozrazuje. Nechapu

21.11.2023 3 z 5

Miluju pana Moravce :)
Jste lepsi a lepsi :)

04.11.2023 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Silny pribeh, ale s dobrym koncem :) moc me bavi memoary a k tomuto se urcite casem vratim.

01.11.2023

Take jsem herecku neznala, ale to nicemu nevadilo. Knizka byla skvela, smutna, neuveritelna

01.11.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Bohuzel trosku zklmani, kniha byla prilis zdlouhava, prvni polovina moc neutikala.
Asi nejsem romanovy typ, rozuzleni me prekvapilo, protoze jsem to celou dobu odhadovala trosku jinak. Vlastne me bavilo asi poslednich 50 stran.
Z romany pro zeny bych to zaradila do romanu pro divky

28.09.2023 3 z 5

Tři muži na Titaniku Tři muži na Titaniku Jindřich Vacek

Super, mam rada knizky o Titaniku a detektivni zapletka byla jen plus a ten konec :)
Hvezdicku ubiram za nekdy az zdlouhave pasaze Cedricovych dopisu..

11.09.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak toto bylo perfektni!!
Leta jsem necetla tak dobry psycho thriller od ktereho jsem se nemohla odtrhnout.
Rada bych tohle videla na Netflixu :)

30.08.2023 5 z 5

Zářivá noc hvězd a ledu Zářivá noc hvězd a ledu Rebecca Connolly

Skvela kniha se zajimavym nametem. Cetla se uplne sama, prvni cast knihy je urcite zajimavejsi, ale celkove to proste byla pecka.

26.08.2023 5 z 5