pavlikova9332 pavlikova9332 komentáře u knih

My My Elle Kennedy

Jedna z knih, u kterých je mi moc líto že skončila. Moc jsem se nasmála. A i když už jsem četla hodnej kluk, musím to precist znova, protože Blakeho teď vidím v úplně jiném světle. Kniha i příběh byli super

24.01.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Kniha byla velmi čtivá vtipná. Příběh Wesleyho a Jameiho mě fakt velice zaujal. A bylo osvěžující přečíst si o začínajícím vztahu dvou chlapů. Ruku na srdce, kdo alespoň jednou nepřemýšlel jaké by bylo mit sex s osobou stejného pohlaví. A popis sexu? Tomu komu se to nelíbí ať to přeskočí. Mám ráda knihy těchto autorek a těším se na další díl.

22.01.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Nádhera. U této knihy , jsem brečela nejméně 3x. Dokonale napsáno. Děj úžasný smutný a krásný zároveň

01.11.2019 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Vtipný hezký svěží příběh přečetla jsem za jeden den.

22.07.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Krásná kniha. Udělala jsem jedinou chybu nepočkala jsem až budu mít vice dílů ze serie. Protože nutně chci další díl.

05.04.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Upřímně libilo se mi to víc než Lov. Nic ve zlém 1 díl byl fajn ale víc mě bavilo číst díl 2. Přišlo mi to víc napínavé víc dynamické. Myslím že postava Rupi se autorce povedla a vlastně celá ta zapletka.

03.12.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Skvělá kniha a vážným tématem. Ten kdo nezažil domácí násilí asi ani nepochopí proč oběť zůstává s násilníkem a proč je těžké odejít. V tomto příběhu dopadlo vše dobře. Autorka je skvělá a ja jsem ráda že jsem si mohla tuto knihu přečíst a zamyslet se co by kdyby...

08.10.2019 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Skvělá kniha. Dobře jsem je bavila

21.01.2023 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Těším se na další díl. Krásný romantický příběh

11.11.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tato kniha se mi líbila byla vtipná a Penelope je prostě dokonalé praštěná

28.08.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Jsem naprosto ohromená. Jak se píše v knize občas jsem chtěla mrštit čtečkou o zeď. Ale příběh se mi moc líbil. Krásně napsaný

04.07.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Moc hezký díl za mě nejvíce dramatický. Tristana bych za jeho chování trochu více potrapila, ale kniha báječná

28.06.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tak kniha se vazne moc povedla. Krasny romanticky příběh. Troška osobní tragedie, ukaplo mi nekolik slz a to jsem si řekla, že brečet nebudu. A moc hezke zakonceni.

21.12.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Moc se mi líbila. Asi napíšu to stejné co už napsali čtenáři přede mnou ale co už. Asi každý prožil nejakou tu bouři ve vztahu. A každý si našel to svoje v této knize. Libil se mi námět i propracovani příběhu. Taky mě velmi zaujalo, že tomuto páru autorka takovy krásný konec.

06.11.2019 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Krásný příběh těším se na další díl

08.01.2023 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Dalsi skvělý díl teď budu muset čekat na další ach jo.

11.04.2022 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Velmi vtipný oddechový příběh

07.03.2021 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Krásná knihy. Konec dobrý. Skvělý proslov. Těším se na další díly

04.01.2021 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Moc dobře jsem se bavila a dokonce jsem se i smála. Některé komentáře neměli chybu. Dobré a oddechové

07.08.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Moc pěkný příběh s napětím a šťastným koncem.

22.03.2020 5 z 5