Ano, pane řediteli přehled

Ano, pane řediteli
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503651/bmid_ano-pane-rediteli-QFG-503651.jpg 4 285 285

Míša nesnáší Adama od první chvíle, kdy nakráčel do firmy a usedl na ředitelské křeslo. Pevně převzal otěže velení a všem svým zaměstnancům dává náležitě najevo, že on je šéf. S Míšou to ale nemá tak jednoduché, je lvice tělem i duší. Její bojovná povaha jí dodává odvahu se postavit proti němu a říct mu z očí do očí, co si o něm doopravdy myslí, i kdyby to pro ni mělo mít následky. Adam není zvyklý, aby mu někdo odporoval, a už vůbec ne jeho podřízená, jenže její drzost ho přitahuje, a proto ji občas vytáčí schválně. Můžou spolu ty dva vůbec vycházet? A co když kartami zamíchá Adamova minulost, která dožene jeho i Míšu?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ano, pane řediteli. Přihlašte se a napište ho.

Gabriela143
18.06.2024 3 z 5

Kniha nie je zlá, ale s podobnou tematikou som čítala lepšie. Zápletka ma nezaujala a sexuálne scény sa podľa mňa opakujú a ten koniec...no rozprávkový.

ilonadlSc
13.06.2024 2 z 5

Chtěla jsem si koupit u druhý díl a jsem ráda, že jsem je tentokrát nevzala najednou. Začátek měl být asi pokus o bully romanci, když se Adam chová jako vůl, i když je to vlastně popsané jen tím, že jen pořád sprostě nadává. Ale pak to sklouzlo ke klasickému ředitel - asistentka vztahu. Erotické scény byly fajn, ale jen první dvě, tři, pak se to opakuje pořád dokola. Chyběl mi tam jakýkoliv kousek originality. Klišé konec v podobě dítěte, je něco z čeho už vnitřně křičím.

Ála1968
29.05.2024 5 z 5

Já si nemyslím, že na začátku to bylo skoro znásilnění a určitě to autorka myslela tak, že Míša mohla klidně odejít a říct ne.Vždyť to sexuální napětí mezi ní a Adamem bylo cítit ve vzduchu.Asi se tu kolem toho dělá zbytečně moc povyku.A to vykání mi přišlo super. Díky tomu tam bylo to super jiskření.Za mě je to velmi podařená romanticko erotická kniha s krásným dějem.Ani chvíli jsem se nenudila a moc jsem si to užila.Budu se těšit na další knihy,no pokud někomu vadí drsné erotické scény,měl by číst třeba detektivky.Já je miluju a nestydím se za to a myslím, že takových je nás víc,a proto nehodnotím jiný žánr, který se mi nelíbí

všechny komentáře

Související novinky (1)

Vychází Ticho a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2022

Citáty z knihy (1)

Máme se od každého, kdo se ocitne v našem životě, něco naučit. Některé lekce jsou bolestivé, jiné bezbolestné, ale všechny jsou k nezaplacení.

Kniha Ano, pane řediteli v seznamech

ve Čtenářské výzvě55x

Štítky knihy