Chci tě

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/big_chci-te-8Kh-427695.jpg 3.8520
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Want You, 2018

Kniha Chci tě

Nikyna8

Romantická odechovka četla se moc hezky. Napětí, láska, dobrodružství, sex vše v knížce najdete. Stojí za přečtení.

Radka1727

Ze začátku drsné, potom dojemné, napínavé, akční i romantické...... chemie mezi Lekou a Bitsy byla úžasná. Bylo osvěžující, že hlavní hrdina není miliardář s vlastním tryskáčem a nepřebernými sexuálními zkušenostmi.

"Život nám oběma nadělil špatné karty, ale osud nám to vynahradil tím, že nás svedl dohromady."

Vendulik

Taková horší oddechová kniha, která vás moc něpřekvapí. Celkový dojem z příběhu mám, že příběh mohl být více propracovány a působí taková nereálným dojmem. Konec byl taky moc pohádkově zakončený.
Kniha neurazí a na dovolenou idealní.

kaja3190

Tento žánr knih obvykle nečtu. Tuto knihu jsem objevila čistě náhodou bez toho, aniž bych tušila, o čem bude. Nakonec jsem ji přečetla jedním dechem a moc se mi líbila.

rampapa

Tak tohle bylo super. Na tuhle autorku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená jak píše. Byla to krásná oddychová knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

nina3905
29.12.2021

Romantikuš oddychovka, ktorá však pôsobila v niektorých pasážach knihy veľmi nereálne.

TerryDee
26.12.2021

Námět mi přišel zajímavý, ale zpracování na mě působilo trochu nereálně. Na jedné straně drsné a kruté a na druhé straně pohádkové. Takže jsem byla zvědavá, jakým směrem se příběh bude posouvat. Před hlavním hrdinou Lekou smekám, protože byl nejen silný a odvážný, ale dokázal se vypracovat z ničeho a hlavně dokázal přežít. A to, jak zachránil a neustále chránil Bitsy, bylo obdivuhodné. Díky tomu jsem si ho oblíbila a fandila jsem mu.
Takže za mě spokojenost. Četlo se mi to dobře a zajímalo mě, jak to celé skončí.

moma08
19.12.2021

Přečetla jsem během dne. Byla to pro mě oddechovka, která se dobře četla a kniha se mi líbil, i když byl děj nereálný.