Chci tě

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427695/chci-te-8Kh-427695.jpg 4.1248
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Want You, 2018

Kniha Chci tě

jinbr

Kniha mě zaujala už od samého začátku, pořád se něco dělo a z Bit nakonec nevyrostla taková křehká žena, jak se možná nejdřív mohlo zdát. Leka byl super, líbil se mi okamžik, kdy byl každý z jedné strany stěny... Moc pěkné, jako sólová autorka se Jen určitě neztratí

LadyAlena

Tak těžko prožitelný příběh … mladý kluk aby vše podřídil děcku? nevím. Napsané je to hezky, ale nedostala jsem se do toho úplně, tak jak mám u knížek ráda

kofola33

Me se to libilo. Moc. Melo to stavu, napeti, erotiku, cteni odsypalo a rozhodne nenudilo. Nepatram po tom, ci to bylo nebo nebylo mozne, ci to byla pohadka pro dospele nebo ne nebo co. Proste se mi to libilo a davam plny pocet. Tak. :-)

fa.sci.ko

Celkem hrůza.
Hlavní hrdinka Bitsy mi přišla neuvěřitelně hloupá a Leka mě štval asi tak od desáté stránky. Ani jedna z postav mi nepřirostla k srdci, jejich vztah i chování mi bylo jedno a konec byl asi stejně reálný jako Harry Potter :)
Na to, že autorka spolupracuje s Elle Kennedy a jejich společné knížky jsou super, tak to bylo ohromné zklamání. Víc k tomu nemám, co napsat.

Lucuschka

Moc hezký příběh. Moc hezká pohádka ;-) Moc hezká oddychovka a pěkně se to čte. Líbilo se mi to a doporučuji.

Stanas513

Novodobá červená knihovna, bez známky toho, kde a kdy se příběh odehrává. Děj není také právě moc propracovaný. Trochu mi připomíná Kmotra. Přesto dávám 5 hvězdiček. Čte se dobře, má to spád, je tam i trocha erotiky.

Martina1988

Niečo, čo som necitala, téma bola nová... páčilo sa mi, ako autorka od začiatku až do konca ponechala charaktery postáv nezmenené, pohnútky rovnaké a neovplyvnitelne ani toľkým časom, čo počas celej knihy tak rýchlo plynie... za mna plny počet hviezdičiek, knižka ma oslovila a páčila sa mi ... ????

Skvělí námět na knihu děj je zajímavý poutavý občas se objeví prodloužená scéna která trochu nebaví ale jinak skvělá kniha. Těším se na pokračování sourozenců

Zaslíbená
Zaslíbená