Chci tě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/big_chci-te-8Kh-427695.jpg 3.8520
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Want You, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (135)

Kniha Chci tě

Nikyna8
14. dubna

Romantická odechovka četla se moc hezky. Napětí, láska, dobrodružství, sex vše v knížce najdete. Stojí za přečtení.

Radka1727
02. dubna

Ze začátku drsné, potom dojemné, napínavé, akční i romantické...... chemie mezi Lekou a Bitsy byla úžasná. Bylo osvěžující, že hlavní hrdina není miliardář s vlastním tryskáčem a nepřebernými sexuálními zkušenostmi.

"Život nám oběma nadělil špatné karty, ale osud nám to vynahradil tím, že nás svedl dohromady."


Vendulik
23. ledna

Taková horší oddechová kniha, která vás moc něpřekvapí. Celkový dojem z příběhu mám, že příběh mohl být více propracovány a působí taková nereálným dojmem. Konec byl taky moc pohádkově zakončený.
Kniha neurazí a na dovolenou idealní.

kaja3190
12. ledna

Tento žánr knih obvykle nečtu. Tuto knihu jsem objevila čistě náhodou bez toho, aniž bych tušila, o čem bude. Nakonec jsem ji přečetla jedním dechem a moc se mi líbila.

rampapa
05. ledna

Tak tohle bylo super. Na tuhle autorku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená jak píše. Byla to krásná oddychová knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

nina3905
29.12.2021

Romantikuš oddychovka, ktorá však pôsobila v niektorých pasážach knihy veľmi nereálne.

TerryDee
26.12.2021

Námět mi přišel zajímavý, ale zpracování na mě působilo trochu nereálně. Na jedné straně drsné a kruté a na druhé straně pohádkové. Takže jsem byla zvědavá, jakým směrem se příběh bude posouvat. Před hlavním hrdinou Lekou smekám, protože byl nejen silný a odvážný, ale dokázal se vypracovat z ničeho a hlavně dokázal přežít. A to, jak zachránil a neustále chránil Bitsy, bylo obdivuhodné. Díky tomu jsem si ho oblíbila a fandila jsem mu. 
Takže za mě spokojenost. Četlo se mi to dobře a zajímalo mě, jak to celé skončí. 

moma08
19.12.2021

Přečetla jsem během dne. Byla to pro mě oddechovka, která se dobře četla a kniha se mi líbil, i když byl děj nereálný.

1 ...