Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/bmid_chci-te-8Kh-427695.jpg 4 598 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Want You , 2018

NikolaSkop
02.02.2020 5 z 5

Kniha s originálním příběhem!! :) Nemohla jsem se od ni odtrhnout!

Evitsa
02.02.2020 4 z 5

Obálka je hezká,ale neutrální a nespojuje nijak s dějem.
Kniha je rozdělená do částí a má různé pohledy.
Za mě by klidně mohla být první část kratší ,protože čím víc se píše o jejich dětství tím někomu potom může připadat ten příběh divný a nemorální ,a rozhodně dává knize jiný úhel pohledu než kdyby ta první část byla třeba jen jako prolog.
Jinak je kniha moc hezky napsaná a téma sice né nové,ale rozhodně čtivé a zajimavé.
Kniha nemá epilog,ale rozhodně je konec super!!!
Leka i Bitsy mají dobré charaktery i když on dělá to co dělá...

jani.ruzicko
02.02.2020 5 z 5

Za sebe musim říct, že jsem dost nadšená! =D
Nekonvenční, drsné, dojemné a přesto plné lásky. Příběh mě velmi mile překvapil.

Až když jsem ho dočetla, došlo mi, že autorku už znám z knížek, které vytvořila ve spolupráci s Elle Keenedy pod pseudonymem Erin Watt.

Doufám, že se dočkáme další její sólové tvorby.
Určitě mohu doporučit!! =)

maafa
01.02.2020 5 z 5

Čekala jsem erotickou jednohubku a dostal se mi poutavý příběh neobvyklého, ale silného pouta dvou lidí. Za to s chutí odpouštím autorce i pár přehnaných momentů a nedostatků. Za mě po dlouhé době plný počet.

Damienronnie
01.02.2020 5 z 5

Wau parádna kniha :)

Ryot

Super knížka

Bráňošek
31.01.2020 5 z 5

Zase jednou kniha s poutavým příběhem. Moc se mi líbila.

Evka3814
31.01.2020 5 z 5

No tak to byla jízda!!! I když jsem četla anotaci, tak mě příběh velice překvapil a mile. Rozhodně jsem nečekala takový vývoj,za mě super. Byla to taková příjemná změna.

ptavichripkaa
30.01.2020 5 z 5

Zajímavé čtení. Cíl cesty byl jasný, ale ta cesta byla neobyčejná a čtivá. Leka i Bitsy se mi líbili a když pak došlo na svádění.. pobavila jsem se.