Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427695/bmid_chci-te-8Kh-427695.jpg 4 598 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Want You , 2018

aniger
15.02.2020 4 z 5

Kniha byla fantastická. Kdybych měla víc času, určitě bych ji přečetla za jeden den. Děj byl skvělý, napínavý. Sice chvílemi předvídatelný, ale to vůbec nevadilo. Těším se na další knihy od autorky.

Ivet1990
13.02.2020 3 z 5

Abych řekla pravdu na knihu jsem se moc těšila, ale po přečtení přišlo docela zklamání... Začátek se zdál slibný nebyla to takový klasický romantický román a aji se mi líbilo jak se děj ubíral, ale kolem půlky mě přišlo jako by se děj začal vléct a místy jako by opakovat a to mě už nebavil. Zakončení knihy se mi líbilo, takže tato kniha má své plusy i své mínusy záleží na čtenáři.

jeani001
12.02.2020 1 z 5

Tak tohle bylo opravdu zklamání.
Příběh o tom, jak se z chudinky maličké zanedbané holčičky a malého drsňáka z gangu stali ufňukanec a protivná hlupačka... A to vše zabaleno v erotickém balení, které příběhu přidávalo na bizarnosti.
Omlouvám se, ale nedoporučuji.

mimisko
11.02.2020 4 z 5

Čekala jsem nějakou ulepenou slaďarnu a k mému překvapení to byla docela dobře kniha s temnějším příběhem a drsnější atmosférou. Leka antihrdina, drsňák a přes to s citlivou a odevzdanou duši. Ne každý má na růžích ustláno a proto dělal to co dělal. Bitsy mi v druhé polovině knihy občas lezla na nervy ale bylo to nejspíš její věkem, prostě nebyla ještě úplně dospělá. Za mne překvápko.

Ketfl
11.02.2020 5 z 5

Musím říct, že kniha mi rozhodně zůstala v hlavě. Dlouho jsem přemýšlela nad takovým životem, jaký obě hlavní postavy musely žít. My, co žijeme v relativně "obyčejném" světě, tohle asi nikdy nemůžeme plně pochopit. No, jinak kniha se četla úplně sama. Bylo to napínavé a rozhodně čtivé. Občas jsem trochu nechápala chování Bitsy. Ale zařazuju knihu mezi mé oblíbené. Doufám, že se brzy dočkáme nějaké další knížky od této autorky.

Katana83
11.02.2020 5 z 5

Super příběh. Není to žádná tuctovka. Nemohla jsem se odtrhnout.

Jana8509
10.02.2020 5 z 5

Pre mňa po dlhej dobe skvelá kniha určite odporúčam za mňa 100%

Majka1979
10.02.2020 odpad!

Nemôžem si pomôcť, no pre mňa to bol veľmi slabý príbeh, čakala som oveľa viac. Väčšinu knihy som sa nudila, v poslednej tretine tam boli posteľné scény, čo pomohlo pri dočítaní. Ale celkovo musím bohužiaľ povedať, že to bolo pre mňa určite sklamanie.

niki971
08.02.2020 2 z 5

príběh zajímavý snad bude pokračování

DomenicaRisa
08.02.2020 1 z 5

Kladně u autorky hodnotím snahu o jiný, ne tak sladký, příběh. Jinak mě ale bohužel příběh nezaujal. Bitsy měla místo mozku salát, případně ráda zavirala oči před neprijemnymi věcmi, jinak si nedokážu vysvětlit její chování po návratu domů. Vykreslení gangu bylo věrohodné, jak je známe o odjinud. Leka se místy choval velmi racionálně místy natvrdle. Nereálné se mi zdá, že dítě pracujici pro gang jako Leka, zůstane prosto všech špatných věcí jako brání drog, sexu, HIV a jiných věcí běžných v tomto prostředí.

Tesset
08.02.2020 4 z 5

Úplně jiné prostředí než obvykle. Četlo se to fajn, akorát bych ocenila větší část, když byli oba dospělí. Ten závěr byl takový trochu přitažený za vlasy a taky to, že Leka s nikým nespal.

Dellphi
07.02.2020 4 z 5

SPOILERY !!!
Musím říct, že jsem čekala trochu něco jiného. Chtěla jsem oddechovou knížku, a páni dostala jsem pravý opak. Musela jsem to rychle dočíst, aby mě přestalo bolet břicho z toho napětí. Pořád jsem čekala, kdy se to všechno po… Ten začátek byl drsný, ale skvělý. To, jak se Leka dokázal o Bitsy postarat bylo úžasné. Ale to prostředí a co se děje dětem (a ne jen jim) na ulici… No hnus.
Spoiler: Pak mě štvalo, jak se Bitsy chovala. Po tom, co zažila v dětství, nebo po tom, co viděla na vlastní oči vraždu Gerryho, bych si myslela, že bude opatrnější. Ale ono ne, chodí klidně za Lekym do klubu, do restaurace a zbytečně riskuje… A on se může přetrhnout, aby jí zajistil bezpečí a lepší budoucnost…No a ten konec? To zas podělal on. Mělo mu být jasné, že to Cesaro jen tak nenechá a půjde po ní (po něm). No a pak se stal zázrak a všechny prostě postřílel?  Ne, že by se mi to nelíbilo. Ale čekala bych, že to bude trošku propracovanější.
No nějak jsem se rozepsala, což o ledasčem svědčí …

Katka7922
06.02.2020 4 z 5

Kniha je vážně skvělá. 100% zanechá dojem.
Jen musím napsat, že podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Ani dokonalá, překrásná a úchvatná titulní stránka mi k té knize nesedí. Může to být, ale jen můj dojem.
A teď k samotné knize: mnohem víc se mi líbila 1 část knihy, kdy byla Bitsy malá. To jak se o ní dokázal Leka postarat bylo prostě brutálně skvělé.
Myslela jsem, že "nepřekousnu" změnu vztahu mezi nimi, ale nakonec jsem to dala. A překvapivě to nebylo ani nijak moc divné, přesto že jsem je vnímala spíš jako sourozence - ze začátku.
EPILOG - jedním slovem DOKONALÉ - jen mohl být klidně delší :-)

uarda
06.02.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka nedalo se odtrhnout. Perfektně napsaná a přečtená jedním dechem. Doporučuji

werastk
06.02.2020 3 z 5

Príbeh o dvoch opustených dušiach je krásny, len mám zmiešané pocity z toho drsného prostredia a jeho opisoch...., ale napriek tomu to zapôsobilo na moju citlivú stránku povahy. :-)

margitka13
05.02.2020 3 z 5

Za mňa super, len evidentne to autorka musela rýchlo dopísať pretože s tým koncom by sa toho dalo vymyslieť ešte veľa.
Bolo to zaujímavé i keď tam bolo dosť kriminality a brutality. Miestami prehnané a nereálne.
Čakala som od príbehu niečo iné ale sklamaná niesom.

Terez25
05.02.2020 5 z 5

V téhle knize se stránky obracejí samy. Nemohla jsem se odtrhnout a kdykoliv jsem musela, nemohla jsem se dočkat, až zase budu moct pokračovat ve čtení. Totální šlupka, která mě úplně dostala. Nezbývá mi, než na ni pět ódy, protože kniha má všechno: nevlídné mafiánské prostředí, drogy, násilí, sex za peníze, ale také okouzlujícího správňáka Leku a křehkou Bitsy, kteří bez sebe nedokážou žít.
Jen Frederick se mi svým stylem psaní perfektně trefila do vkusu. Prostě moc dobré, všemi směry.
Určitě si knihu přečtu znovu.

EvaSupovic
04.02.2020 5 z 5

Tak to byla parádní jízda ve stylu mafie. Moc jsem si to užila.

Irmgard
04.02.2020

Na mě to násilí bylo místy "trochu silně naneseno", přeskočila jsem. Příběh byl dobrý, ale ty postavy dělaly dost nepravděpodobné hlouposti, takže je div, že to přežily. Nemám ráda, když se příběh posunuje za cenu za vlasy přitažených akcí ala "devil ex machina". Toho násilí bylo na tento žánr příliš. A ještě mi tam scházel takový ten širší záběr, jak postav, tak i jiných než erotických představ hlavních postav. Shrnutí: málo mysleli hlavou, text nenaplnil potenciál příběhu, který byl velmi silný.

petusska01
04.02.2020 5 z 5

Výborná! Dej neokukaný, prvá časť síce trochu pridlhá ale udržiavala ma stále v napätí :) Leka je mi velice sympatický :)