Miluj mě vším

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tristan Pierce opustil své bratry i rodné město, aby se věnoval vlastním cílům a snům. Nikdy však nezapomněl na mladičkou Sydney Greenovou, se kterou kdysi prožil krátký, ale o to vášnivější románek. Rozchod, který následoval, už tak příjemný nebyl, a Tristan se k němu v myšlenkách mnohokrát vracel. Teď se musí vrátit domů a spolu s bratry převzít rodinný podnik. Dostane jeho láska druhou šanci navzdory chybám, kterých se v minulosti dopustil? Sydney Greenová Tristana milovala celým srdcem. S jeho odchodem ji však opustila i důvěra a ochota znovu se zamilovat. Teď se ale vrátil a Sydney tuší, že dřív nebo později bude muset čelit nejen jemu, ale také hlubokému tajemství, které roky skrývala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411602/miluj-me-vsim-EFY-411602.jpg 4.2241
Série

Stavitelé snů 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

All or Nothing at All, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (54)

Kniha Miluj mě vším

Přidat komentář
Radka1727
24. února

Zápletka byla sice už předvídatelná z předchozího dílu, ale bylo sympatické prolínání všech postav. Takové švagrové by jsme si přáli všechny .... Dojemná scéna mezi Tristanem a Beccou jak vystřižená z amerického bijáku. Jinak Sydney byla fajn a Tristan se v tom na můj vkus "ňahňal" zbytečně dlouho ......

avalonek
09. února

Poslední díl a bylo to zase krásné,budou mi všichni zase moc chybět..


Veronika2001
09. února

Nejslabší díl série. Začátek se mi moc líbil, ale co se pak stalo, s mou feministickou částí zatřáslo. Aby kniha 21. století měla takovou zápletku jsem vůbec nečekala. A to mi oba hlavní hrdinové byli celou sérii nejsympatičtější. Celou dobu jsem se u čtení snažila ignorovat, proč to udělali, protože bych knihu nedočetla.

allfonsa
30.11.2020

Pro mě nejslabší díl série, ale možná po těch předchozích dvou dílech jsem byla už jenom přeslazená :-)

Š.Ala
17.11.2020

Moc pěkná série. Nejvíce mě zaujal tento poslední díl. Bavil mě od začátku. Pěkně to mezi nimi jiskřilo a upoutalo čtenáře. Nemohla jsem být ani na jedné straně. Oba měli pro své činy svoje důvody.
Klidně bych o nich mohla číst dál.

BackToTheStars
31.10.2020

(+ SPOILER) Zápletka vypadala zajímavě, a tak jsem se s chutí pustila do čtení. Bylo to dobré, dokud nepřišli na to "geniální" řešení. Nesouhlasím a je mi opravdu proti srsti, když je někdo donucen se oženit/vdát. Jde to zcela proti smyslu celé věci. Těžko se mi četlo její prožívání té frašky (svatby) a jeho tvrdost vůči ní, když se jen snažila chránit své dítě a byla přesvědčena, že dělá to nejlepší pro ni. Oba byli ještě mladí. Jak jí to může tak tvrdě vyčítat? Trocha toho rozhořčení, které jsem cítila během četby, mi zůstala i následující den po dočtení. :D Nebyla to špatná kniha, ale nezařadí se mezi ty, ke kterým se ráda vracím.

jinbr
20.10.2020

Četla jsem i předchozí dva díly, bylo fajn mít trochu informací i o postavách z těch předchozích. Příběh byl hezký, nápaditý, jen trochu uspěchaný konec. Tam to bylo najednou moc zlomové uvědomění.

MonikaSmrk
22.09.2020

Na knihu jsem se těšila od konce druhého dílu. I přesto, že se dal příběh a zápletka předvídat, byla tato kniho opět dobrá volba. Škoda že bratrů nebylo na začátku víc ;-)

1