Miluj mě vším

Tristan Pierce opustil své bratry i rodné město, aby se věnoval vlastním cílům a snům. Nikdy však nezapomněl na mladičkou Sydney Greenovou, se kterou kdysi prožil krátký, ale o to vášnivější románek. Rozchod, který následoval, už tak příjemný nebyl, a Tristan se k němu v myšlenkách mnohokrát vracel. Teď se musí vrátit domů a spolu s bratry převzít rodinný podnik. Dostane jeho láska druhou šanci navzdory chybám, kterých se v minulosti dopustil? Sydney Greenová Tristana milovala celým srdcem. S jeho odchodem ji však opustila i důvěra a ochota znovu se zamilovat. Teď se ale vrátil a Sydney tuší, že dřív nebo později bude muset čelit nejen jemu, ale také hlubokému tajemství, které roky skrývala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411602/miluj-me-vsim-EFY-411602.jpg 4.2241

Stavitelé snů 3.

Vydáno, Ikar (ČR)

All or Nothing at All, 2017

Kniha Miluj mě vším

Radka1727

Zápletka byla sice už předvídatelná z předchozího dílu, ale bylo sympatické prolínání všech postav. Takové švagrové by jsme si přáli všechny .... Dojemná scéna mezi Tristanem a Beccou jak vystřižená z amerického bijáku. Jinak Sydney byla fajn a Tristan se v tom na můj vkus "ňahňal" zbytečně dlouho ......

avalonek

Poslední díl a bylo to zase krásné,budou mi všichni zase moc chybět..

Veronika2001

Nejslabší díl série. Začátek se mi moc líbil, ale co se pak stalo, s mou feministickou částí zatřáslo. Aby kniha 21. století měla takovou zápletku jsem vůbec nečekala. A to mi oba hlavní hrdinové byli celou sérii nejsympatičtější. Celou dobu jsem se u čtení snažila ignorovat, proč to udělali, protože bych knihu nedočetla.

allfonsa
30.11.2020

Pro mě nejslabší díl série, ale možná po těch předchozích dvou dílech jsem byla už jenom přeslazená :-)

Š.Ala
17.11.2020

Moc pěkná série. Nejvíce mě zaujal tento poslední díl. Bavil mě od začátku. Pěkně to mezi nimi jiskřilo a upoutalo čtenáře. Nemohla jsem být ani na jedné straně. Oba měli pro své činy svoje důvody.
Klidně bych o nich mohla číst dál.

BackToTheStars
31.10.2020

(+ SPOILER) Zápletka vypadala zajímavě, a tak jsem se s chutí pustila do čtení. Bylo to dobré, dokud nepřišli na to "geniální" řešení. Nesouhlasím a je mi opravdu proti srsti, když je někdo donucen se oženit/vdát. Jde to zcela proti smyslu celé věci. Těžko se mi četlo její prožívání té frašky (svatby) a jeho tvrdost vůči ní, když se jen snažila chránit své dítě a byla přesvědčena, že dělá to nejlepší pro ni. Oba byli ještě mladí. Jak jí to může tak tvrdě vyčítat? Trocha toho rozhořčení, které jsem cítila během četby, mi zůstala i následující den po dočtení. :D Nebyla to špatná kniha, ale nezařadí se mezi ty, ke kterým se ráda vracím.

jinbr
20.10.2020

Četla jsem i předchozí dva díly, bylo fajn mít trochu informací i o postavách z těch předchozích. Příběh byl hezký, nápaditý, jen trochu uspěchaný konec. Tam to bylo najednou moc zlomové uvědomění.

MonikaSmrk
22.09.2020

Na knihu jsem se těšila od konce druhého dílu. I přesto, že se dal příběh a zápletka předvídat, byla tato kniho opět dobrá volba. Škoda že bratrů nebylo na začátku víc ;-)