P3_tis P3_tis komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Skvělý díl! Abych příliš neprozradila, na konci se mi moc líbilo rozuzlení dvou dějových linek

08.11.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Moc nevím, co si o knize myslet. Skvělé byly krátké kapitoly, které se četly samy. Na druhou stranu - všechny postavy byly strašně nesympatické. Celou dobu jsem měla pocit, že by si všichni zasloužili proplesknout, aby se probrali. A na to, jak se v autorka v celé knize zabývá chováním hospodyně, byl konec takový rychlý, řekla bych až odbytý.

31.10.2023 3 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Druhý díl se mi líbil víc než první, ačkoliv byly některé pasáže dost zdlouhavé. Kdyby bylo o 100-200 stran méně, tak se vůbec nic nestane.
Konec byl ale skvělý a napínavý!

26.10.2023 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Další skvělý díl, i když mi všechny připadají dost podobné. Trochu mi tam chybí něco víc ze života Huntera.

13.10.2023 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

S každým dílem narůstá morbidita. Určitě u této knihy nedoporučuji
jíst :-D
Vrah je velkým překvapením!

10.10.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Parádní série! Duo Hunter a Garcia je skvělé!
Bavily mě krátké kapitoly, díky kterým nemůžete proste přestat číst.

07.10.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle tedy byla jízda. Ohromně čtivé, že se nemůžete odtrhnout. Vraha jsem neuhádla ani náhodou. Hunter s Garciou velcí sympaťáci. Určitě se těším na další díly.

01.10.2023 5 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Čtivé, rychlé - lepší zápletka než v 1.dílu.

27.09.2023 4 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Celý příběh je velmi čtivý, ale hodně jednoduchý bez nějaké velké zápletky. Ke konci knihy mi už trochu lezlo na nervy opakování o osudové družce / druhovi.

25.09.2023 4 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Námět knihy určitě zajímavý, první půlku jsem se nemohla odtrhnout. Přesto mi to ke konci přišlo již zbytečně zdlouhavé (a to je to tenká kniha) a překombinované.

18.09.2023 3 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Na první díl se teprve chystám, ale myslím, že to ničemu nevadí.
Zajímavý námět, ačkoliv jsem se musela ze začátku do čtení nutit. Konec byl záživný, protože si pořád říkáte: Tak kdo to sakra udělal?!

14.09.2023 4 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Vtipný příběh, který má spád. Postavy sympatické a jedno nečekané odhalení. Jednohubka na jedno odpoledne.

07.09.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Milý příběh se zajímavým zvratem.

04.09.2023 4 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Všichni přesně tušíme, jak příběh skončí. Přesto je knížka ohromně čtivá a nakonec i dojemná.

04.09.2023 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Krásná kniha s dojemným koncem.

29.08.2023 4 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Skvělé zakončení série! Nechápu, jak autorka dokázala do tak tenké knížky nacpat tolik zvratů, ale od půlky to je teda jízda!

16.08.2023 5 z 5

Kudlanka Kudlanka Markéta Harasimová

Zajímavé rozuzlení a odhalení vraha, přesto jsem se nemohla tak nějak začíst. Zřejmě tomu pomohla i velmi nesympatická hlavní hrdinka, což ale byl určitě autorčin záměr.

14.08.2023 3 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Velmi čtivý příběh - krásný, ale i plný bolesti tak, jak jsme u Colleen zvyklí.

05.08.2023 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Kromě Nelituju ničeho jsem od Colleen četla zatím vše a tohle mě strašně nebavilo. Příběh mi připadal nijaký, postavy zvláštní a nesympatické. Tohle nebyla Colleen jak ji všichni milujeme.

03.08.2023 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krásný příběh
Nejprve jsem si myslela, že půjde hlavně o Layken a Willa, proč nemohou být spolu, ale na pozadí jejich vztahu autorka rozebírá vážné téma - ze života, jak je u ní koneckonců zvykem. A to dodává knize úplně jiný rozměr, protože tolik zvratů v tak tenké knize jsem nečekala.

28.07.2023 5 z 5