Neměli bychom

Bennett se dovídá, že po fúzi dvou reklamních agentur bude muset o své místo kreativního ředitele soupeřit s Annalise, zastávající v druhé z firem stejnou pozici. Je si však jistý, že díky svým mnohaletým zkušenostem s přehledem zvítězí a „té ženské“ nezbyde nic jiného, než odjet na pobočku v Texasu. Jenže pak se oba protivníci setkají osobně a okamžitě to mezi nimi začne jiskřit – a zároveň i pěkně skřípat. Zvítězí nakonec láska, nebo nevraživost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463201/big_nemeli-bychom-gTL-463201.jpg 4.3328

Vydáno: , Ikar (ČR)

We Shouldn’t, 2019

Kniha Neměli bychom

alzbeta2843
23.12.2021

Vi je už u mňa stávka na istotu. Istotu, že sa zasmejem, že sa dojmem, že sa budem červenať a najmä, že zabudnem na okolný svet. Táto kniha je opäť skvelá. Opäť nečakaný príbeh v pozadí a z minulosti a opäť skvelá chémia medzi hlavnými hrdinami. Ja už si občas myslím, že už ma to prestane udivovať, ale stále nie. Keďže ja milujem tématiku “enemies to lovers” tak i túto knihu hodnotím veľmi pozitívne a má v knihovne čestné miesto vedľa ostatných trofeií od autorky.

Pozde
22.12.2021

Další variace na téma kráska a zvíře. Asi po tom podvědomě všechny toužíme. Oddychovka, sáhla jsem po ní tradičně kvůli relaxu, ale tentokrát to bylo vymyšlené asi hodně narychlo. Už jen třeba to, že v jedné epizodě má Annelise kocoura a pak se přestěhuje a kocour nikde. A prostředí korporátů a reklamních agentur, kde se dělá max na prezentacích, aniž by tam bylo něco víc, mě už začíná nudit. Průměrné, ale dalo se to dočíst.

Karin94
03.12.2021

Neviem či len ja mám ten pocit, keď čítam knihy od Vi Keeland, alebo aj niekto iný, ale zistila som nakoniec, že som od nej čítala aj Krásny omyl, a mne to príde celé na jedno kopyto. Ja sa ani nečudujem, prečo dokážu so spoluautorkou Penelope Ward napísať za jeden rok 2-3 knihy, keďže sa tam naozaj nič poriadne nedeje, a sú to naozaj ľahké predvídateľné oddychovky. V tomto prípade, by som také knihy mohla písať aj ja, nie? :D

Každopádne, toto nie je kritika. Toto bolo len taký malý plus názorik na knihu, čo si o nich myslím. Knihy od Vi Keeland sú našťastie písané tak, že dej je síce taký "nezažívny", ale snáď iba u nej nedokážem knihu odložiť, a nedočítať ju. Jednoducho musím. Nie je to v tom, že by ma veľmi bavili, ale skôr to, že chcem vedieť ako to celé skončí. Toto sa mi stáva aj u iných autoriek, ale iba u Vi Keeland ju musím dočítať.

Takže také zhrnutie. Kniha bola ľahko zrozumiteľne písaná, ktorá ničím neurazí. Nečakajte nič wow ani nič prekvapujúce. Milá oddychovka pri ktorej si netreba lámať ťažkú hlavu.
Ale mala by som jednu menšiu kritiku k tejto knihe, ktorá mi dosť vadila. Veľmi veľa sa tam spomínalo (a to dokonca keď som bola už dávno za stránou 100
Potom tiež, ale bolo to aspoň akotak prijateľné) práca. Akože, v knihách mi to samozrejme nevadí, čitateľ musí niekedy vedieť niečo, aby sa dostal do hláv hlavných postáv. Ale toto už bolo si myslím prehnané. Ďalšou vecou, ktorá tam bola tiež strašne veľa bol sex. Toto mi až tak nevadí, keďže ja sama ľúbim erotické knihy, ale v tejto knihe hmmm...ako by som to opísala, celá len o práci, o sexe a romantiky len minimum. Ku koncu tam vyplávajú nejaké tajomstvá, čo dodalo knihe také plus a potom samotný koniec. Inak nič.

Čo sa týka postáv Annalies a Bennetta Foxa, tak on taký alfa samec, pričom Annalies mu na všetko skočí a podvolí sa.

Kto chce nech si ju prečíta, ale myslím si, že o nič neprídete. Autorkin štýl písania ma baví, ale úplne mi stačí, ak si prečítam od nej 1-2 knižky za rok.

evik2710
19.11.2021

Román pro ženy moc pěkný zábavný

ardeas
12.11.2021

Na to, na čo sa táto kniha tvári, nesplinila očakávania. Čítala som viacero kníh "hate love". A prichádzam k poznaniu, že aj to treba vedieť napísať, pretože bud by mala byt vtipna alebo vážna. Tu to nie je ani jedno. Hlavná hrdinka Analýza mi prišla nesympaticka a priserne nedospela. Jedine čo ma ťahalo k čítaniu bol Bennet a jeho temná minulosť. Inak som tie jej pochody skakala... nezaujímali ma.
V celkovom hodnotení - iba jednohubka. Za týždeň už nebudem vedieť o com bola kniha...

Kristy.Seb
14.10.2021

Nakonec člověk vždycky lituje hlavně toho co propásl.

Jizvy jsou mapy našeho příběhu.

Některé jizvy se zevnitř zahojit nedají. Některé jizvy si zahojit nezaslouží.

Slunce zase vyjde.

Opět velmi čtivý příběh hned od začátku. Milé, žhavé a vtipné.

Ála1968
15.09.2021

Začátek trošku pokulhával,ale jsem ráda,že jsem to nevzdala a vydržela.Stálo to za to

knihomolkaJani
05.09.2021

Velmi jednoduchá a milá kniha. Líbí se mi, že jsou zde obě postavy stejně společensky postavené. Opravdu mě bavily jejich dialogy. Pokud hledáte něco nenáročného, u čeho se budete jen přiblble usmívat, určitě Vám ji mohu doporučit.