Neměli bychom

Neměli bychom https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463201/bmid_nemeli-bychom-gTL-463201.jpg 4 480 95

Bennett se dovídá, že po fúzi dvou reklamních agentur bude muset o své místo kreativního ředitele soupeřit s Annalise, zastávající v druhé z firem stejnou pozici. Je si však jistý, že díky svým mnohaletým zkušenostem s přehledem zvítězí a „té ženské“ nezbyde nic jiného, než odjet na pobočku v Texasu. Jenže pak se oba protivníci setkají osobně a okamžitě to mezi nimi začne jiskřit – a zároveň i pěkně skřípat. Zvítězí nakonec láska, nebo nevraživost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

We Shouldn’t , 2019

LenkaStr
19.02.2024 2 z 5

Hm, řekla bych, že s tímhle jsem sáhla vedle. Knihu jsem sice přečetla jedním dechem, takže můžu sotva tvrdit, že mě nebavila, nicméně za srdce mě nevzala, chyběla mi pořádná zápletka, všechny případné komplikace byly jen tak naťuknuté, spíš se jen klouzalo po povrchu. Na zabití nudy postačí, ale z hlavy nejspíš brzy vyšumí.

mischa5364
29.01.2024 4 z 5

Kancelářský románek s Enemeies to Lovers.
Neměli bychom bylo tak fantastické a zábavné čtení s dobrým a solidním příběhem, sexy hrdinou a odhodlanou a energickou hrdinkou.

Annalise jsem měla rada hned od začátku. Do knihy měla hodně vtipné uvedení. Za to Bennet joo ten byl takový ten klasicky machr, ale i s ním byla sranda. Chemie mezi nimi byla až hmatatelná a to ani nemluvím o sexuálním napětí.

Knihu jsem slupla za jeden večer a dostala jsem od knihy to co jsem potřebovala. Ví prostě umí. A já byla maximálně spokojená.

lusila
02.12.2023 3 z 5

Hovorí sa, že darovanému koňovi sa nemá pozerať na zuby. Túto knihu som vyhrala v súťaži a teda som ju prečítala, hoci takýto typ kníh nevyhľadávam. Krásna žena a sexi chlap-typická romantika.

P3_tis
04.09.2023 5 z 5

Všichni přesně tušíme, jak příběh skončí. Přesto je knížka ohromně čtivá a nakonec i dojemná.

MAU256
24.07.2023 5 z 5

"Když jsem tě potkal, byl jsem zlomený a nechtěl jsem, aby mě zase někdo dával dohromady. Ty jsi mi poničila auto, pokusila ses mě připravit o práci a nazvalas mě parchantem, a to všechno jen pár hodin poté, co sis to nakráčela k nám do kanceláře. Dělal jsem, co bylo v mých silách, abych tě nesnášel, protože někde hluboko uvnitř jsem věděl, že ohrožuješ mou potřebu cítit se mizerně."

Bennett měl minulost, za kterou se cítil zlomený a s pocitem, že on si štěstí nezaslouží. Annalise měla zlomené srdce, a přesto ho měla dostatek na to, aby ho mohla stále ještě rozdávat. A tito dva se stali konkurenti na místo ve sloučené firme, kde zvítězit mohl jen jeden. Jenže nic není takové, jak si člověk představuje, když si to dopředu naplánoval, věci a nejen ty, se prostě mění.

Bylo to příjemné oddechové čtení. U této autorky se mi zatím nestalo, že bych s výběrem jejích knih mohla sáhnout vedle. U jejích knížek jdu prostě na jistotu.

Jacinda123
28.04.2023 4 z 5

Kniha sa mi celkom pačila. Zvlášť oceňujem, že nemala obvyklú chybu týchto odychoviek, kde je hlavná hrdinka buď hysterka alebo nadmieru vulgárna. Táto hrdinka bola tak akurát ani hysterka ani nadmieru vulgárna ale predsa vtipná.

adela2230
22.12.2022 4 z 5

Autorka má i lepší knihy, ale jako příjemná oddechovka je to super. Nelíbily se mi některé pasáže, ale pak to autorka příjemně vyrovnala.

pohoda58
28.10.2022 2 z 5

Pohodová jednohubka, spisovatelka má i lepší díla.

zp87
14.10.2022 4 z 5

Slušný průměr, ale četla jsem lepší. Spíš tak 3,5 hvězdy.
Vi tentokrát (zřejmě) bez své autorské parťačky, možná to bylo tím...
Možná i tím, že příběh mi připadal lehce podobný mnohým jiným...
Hlavní hrdinka mi nevadila. Hrdina je drzounek k pomilování.
Ovšem celkově je to celé takové ploché, jak z rychlíku... Tento příběh si dlouho pamatovat nebudu.

Marci_Vaj
23.09.2022 4 z 5

Pěkné to bylo, autorky mají sice lepší, ale nebylo to špatné - láska nakonec i u těch tvrďáků zvítězí, alespoň v knihách :)

LuciKo
25.07.2022 3 z 5

Nevím, zda to bylo knihou či mnou, ale četla jsem ji na několik etap. Nedá p se říct, že by mě chytla a nepustila. Přesto můžu říct, že příběh byl pěkný, mezi hlavní dvojicí to jiskřilo a kniha tak poskytla všechno, co od ní čekáte. Ale to něco navíc, to mi tam asi chybělo. Proto tentokrát pro Vi jen tři hvězdičky.

terezarath
08.07.2022 3 z 5

Takový slabší průměr. Klasicky už od první kapitoly víte, jak to s hlavními hrdiny půjde, děj je předvídatelný. Očekávala jsem to poněkud humornější.

Nattali.ka
20.06.2022 3 z 5

Pohodové čtení na jeden víkend. Klasický přechod od nenávisti k lásce v práci - tentokrát ne šéf a asistentka, ale dva kolegové, kteří bojují o povýšení. Motivem to bylo podobné knize "miluji tě, nenávidím tě" od Ch. Lauren. Opět se setkáváme s hrdinou, který si hraje na "grázla", protože si myslí, že si nezaslouží lásku, kvůli událostem z minulosti. V knize mi chyběla zápletka, která byla skoro nulová, takže čtenáře nečeká ani malinké překvapení, čímž byl děj prostě jen nudně ukončen tak, jak samozřejmě každý čeká.

Gabriela143
01.06.2022 3 z 5

Za mňa nič moc. Kniha sa číta dobre, je aj miestami vtipná, ale celkovo docela nuda.

smejkalova.m
01.05.2022 4 z 5

Za mě trochu slabší příběh. Moc mi nesedlo prostředí a celkově Bennett ani Annalise mi moc neprirostli k srdci. ;)

Nika151
29.04.2022 5 z 5

Autorka patří k mým oblíbeným, když hledám odreagování s jasným koncem a příjemně ostrým humorem.. “z nenávisti k lásce” je ústředním tématem, do toho tajemná minulost..a vždyť dál už ani nemusím povídat. Je to pořád stejné, a proto to čteme :)

Pasadenka
07.04.2022 3 z 5

Další Vi se tentokrát vydala do vod dávno známých. Příběh i postavy jsou staré dobré archetypy. Šablona splněna. A… nemůžu si pomoct, ale bylo to slabší. Líbí se mi tento druh knížek, je to skvělá oddechovka. To, jak se nenávist mísí s láskou a jak se vynořují hluboké rány z povrchního chování. Je to skvělá žánrovka a oddechovka. Jen tentokrát ty kulisy nebyly zas tak dobré a Vi to umí mnohem lépe.

Banální prostředí soupeřících reklamáků s problémem se řízením to moc neutáhlo. Ale pobavilo a našlo se pár hezkých momentů. :)

hlavajda93
08.02.2022 4 z 5

klasická oddechovka s jasným koncem, Bennet samozřejmě okouzlující se smutnou minulostí, ale celkově pěkný příběh...

alzbeta2843
23.12.2021 5 z 5

Vi je už u mňa stávka na istotu. Istotu, že sa zasmejem, že sa dojmem, že sa budem červenať a najmä, že zabudnem na okolný svet. Táto kniha je opäť skvelá. Opäť nečakaný príbeh v pozadí a z minulosti a opäť skvelá chémia medzi hlavnými hrdinami. Ja už si občas myslím, že už ma to prestane udivovať, ale stále nie. Keďže ja milujem tématiku “enemies to lovers” tak i túto knihu hodnotím veľmi pozitívne a má v knihovne čestné miesto vedľa ostatných trofeií od autorky.

Pozde
22.12.2021 3 z 5

Další variace na téma kráska a zvíře. Asi po tom podvědomě všechny toužíme. Oddychovka, sáhla jsem po ní tradičně kvůli relaxu, ale tentokrát to bylo vymyšlené asi hodně narychlo. Už jen třeba to, že v jedné epizodě má Annelise kocoura a pak se přestěhuje a kocour nikde. A prostředí korporátů a reklamních agentur, kde se dělá max na prezentacích, aniž by tam bylo něco víc, mě už začíná nudit. Průměrné, ale dalo se to dočíst.

erotika

Vi Keeland