Neměli bychom

Neměli bychom https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463201/bmid_nemeli-bychom-gTL-463201.jpg 4 482 95

Bennett se dovídá, že po fúzi dvou reklamních agentur bude muset o své místo kreativního ředitele soupeřit s Annalise, zastávající v druhé z firem stejnou pozici. Je si však jistý, že díky svým mnohaletým zkušenostem s přehledem zvítězí a „té ženské“ nezbyde nic jiného, než odjet na pobočku v Texasu. Jenže pak se oba protivníci setkají osobně a okamžitě to mezi nimi začne jiskřit – a zároveň i pěkně skřípat. Zvítězí nakonec láska, nebo nevraživost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

We Shouldn’t , 2019

Jita160
07.06.2021 5 z 5

Pozvolna vzestupující krásný milostný příběh.
Tato autorka prostě umí...je to sázka na jistotu.Moc jsem se bavila, to jejich vzájemné pošťuchovani a vytáčení bylo osvěžující...prostě super dvojka,vážně jsem se nasmala.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!

katerina3329
31.05.2021 5 z 5

Top. DOPORUČUJI.

Nika30
31.05.2021 5 z 5

Líbily se mi ty malé války které spolu Bennett a Annalise vedli. Bylo to velmi osvěžující. Happyend byl jasný a očekávatelný. Řeklo by se že tyto knihy jsou všechny stejné ale s tím nemůžu souhlasit. Každý příběh má své osobní kouzlo a proto se tak krásně čtou

Majuš333
30.05.2021 5 z 5

Samozrejme, že som si musela prečítať aj české vydanie, aj keď ma trošku iritovali tie chyby... Obálka opäť nádherná...

knihomolkaL
30.05.2021 5 z 5

Poslední dobou mi tyto milostné příběhy začínají celkem splývat, ale tenhle mi kápl do noty.
Bennett sympaťák každým coulem, Annalise taktéž. Chemie mezi nimi skvělá, hádky, škorpení a vtípky perfektní. Prostě super odpočinkové čtení.

anna7852
28.05.2021 5 z 5

Opět skvělý příběh
Hlavní hrdinové prostě super.
Vdechla jsem to jak malinu :)

Ester71
18.05.2021 5 z 5

Vi mě pořád baví, přestože jsou si všechny příběhy podobné. Je to parádní odreagování, občas jsem se smála nahlas.

havrmoni
12.05.2021 5 z 5

Tak jako mohlo to být možná něco víc než to bylo a nebo taky ne. Tohle bylo tak akorát. Děj ubíhal svižně a rychle a dobře se to četlo. Zkrátka romantická oddechovka se vším všudy.

Tesset
12.05.2021 4 z 5

Byla fajn, ale chvilkama jsem se nudila. Asi bych víc ocenila rozvinutí vztahu s Lucasem. Nevím, prostě tady u té mi něco chybělo.

Raislin
11.05.2021 5 z 5

Já mám tyhle příběhy moc ráda. Autorka je moje oblíbená. Kniha je čtivá a moc milá. Oba hrdinové byli sympatičtí. Krásná oddechovka. Pro romantické srdce opět parádní. ️

happy19
11.05.2021 4 z 5

Miluji její styl!
Sice jsem tuto nezhltla jako malinu,trošku slabší začátek,ale věrným fanouškem zůstávám♡
Ovšem obálka... ta je co?!☆^☆

„To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik,
kdy přestanou mít strach.“

Ketfl
30.04.2021 5 z 5

Tato autorka je prostě sázka na jistotu! Opět velmi povedený příběh. Je sice fakt, že jsem od autorky četla lepší příběhy, tady možná trochu chyběla nějaká taková ta třešnička, která by tomu dala úplně ten 100% šmrnc, ale já jsem i přesto velice spokojená a hodnotím plným počtem bodů. Hlavní postavy mi byly opravdu sympatické, fandila jsem jim a čekala jsem, jak se vyvine to jejich soupeření v práci. Upřímně, hodně jsem se nasmála u toho, jak si Annalise komentovala řízení, to bylo fakt roztomilé. "Dívám se do zpětného zrcátka. Zajíždím k chodníku. Parkuji." Za mě prostě spokojenost. A navíc, konečně taky jednou mohu ocenit obálku. :-)

mysanda20
27.04.2021 1 z 5

Tak podle komentářů jsem čekala wow příběh.Nebylo to úplně špatné,ale prostě mi tahle kniha nesedla.Ke konci mě to vůbec nebavilo

Petra38
26.04.2021 4 z 5

Ačkoliv autorku zbožňuju, tak tento příbeh mě úplňe do kolen neposlal. Příjemně se četl a byla to zábava, Bennett byl skvělý bavič ale jako by byl příběh nedosolený. Spolu s Annalise tvořili pěkný výbušný pár.Rozhodně za přečtení stojí....

ivetapl
26.04.2021 5 z 5

Ach... Jo, za mě pecka
Já tuto autorku miluju a každou knihu od ní. Jak od samotné Vi, tak i ze spolupráce s Penelope Ward. To je pro mě sázka na jistotu, i když ne každému se líbí vše. Já jejich příběhy miluju.

Bennett se mi líbil už od chvíle, kdy pozoroval Annalise na začátku u svého auta. Jeho postava se mi líbila moc. Byl sympatický, vtipný, rejpel do Ann. Zamilujete si ho
Annalise byla také sympatická a vtipná . To co dělá, když řídí mi přišlo dosti vtipné. Na začátku, u Bennetta auta mě úplně dostala

Tuhle knížku si prostě musíte přečíst, dost se u ní nasmějete

Karolina.L
25.04.2021 3 z 5

Knížka nepřekvapí, ale ani neurazí. Oddechovka na jedno odpoledne

Jenny46
20.04.2021 5 z 5

Jednou za čas potřebuji takový příjemný relax u románu pro ženy....
Chválím obálku, příběh byl zábavný i romantický, postavy sympatické, kniha se mi moc líbila 5*

luzajickova
19.04.2021 5 z 5

Vi mě nepřestává udivovat zase skvělý příběh. Annalise a Bennett byli skvělý jak se špičkovali ze začátku a z toho vznikla láska i když tam byli chvilkové odluky od sebe ale tak to je v knihách naprosto normální o čem by to pak jinak bylo kdyby byli stále spolu a šťastní. Vi tomu dodala šťávu a udělala z toho úžasný příběh zamilovala jsem si její styl psaní. Lucas byl úžasný kluk.. I když bydlel jen u babičky Fanny (Tu jsem popravdě neměla vůbec v lásce). Ani Andrewa jsem moc nemusela. Ale líbilo se mi jak vyřešili aby nemusel ani jeden (Bennett či Annalise) do Texasu i když jí Bennett dal přezdívku Texasanko bylo to roztomilé. Annalise rodiče tedy jen matka Margo a nevlastní otec Matteo sice tam byli jen chvílemi ale i tak jsem je měla moc ráda. I kamarádka Annalise - Madison byla skvělá jak jí podporovala. Za mě je to skvělý příběh. I obálka se povedla.

georginaa
19.04.2021 5 z 5

Tahle kniha mě bavila, mám ráda když partneři se špičkují, relativní nenávist je vlastně chemická přitažlivost. Popírání toho co je zjevné, nějakého dlouhodobějšího vztahu, Bennett se tomu vyhýbal. A když potkal tu kudrnatou blondýnku, o někom jiném nedokázal myslet než jen na ni. Snažil se ji odrazovat jak jen mohl a pak to přišlo...a už se to nedalo vzít zpět. Chtěl víc a víc, nakonec si musel přiznat, že nic lepšího ho už nepotká, ona je prostě dokonalá.

Wabinka
18.04.2021 4 z 5

Od Vi Keeland dostanu vždy to, co chci. Pěknou romantiku s porcí erotiky. Příběh, který má hlavu a patu,sympatické postavy,mezi kterými to pořádně jiskří. A vůbec mi nevadí, že píše podle stále stejné osnovy,to k tomuto žánru prostě patří.

erotika

Vi Keeland