P3_tis P3_tis komentáře u knih

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

První dil mě příliš neuchvátil. A Mount mi lezl hrozně na nervy :-D Ale tohle byla jízda - dozvídáme se, proč je Mount takový jaký je a jak vybudoval své impérium.
No a ten konec? Ježíši, honem na další díl :-)

23.04.2023 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Kniha se čte sama. Ale protoze jsem jako první knihu od autorky četla Hříšně bohatý, tak ta se mi líbila daleko víc. A víc tak jakoby odsýpala. Uvidíme, co přinese druhý díl

21.04.2023 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další skvělý díl o Josie. Těším se na další!!!

19.04.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Tak tohle opravdu vypadá na slibný začátek série! Laurel je ohromně sympatická a kniha je tak skvěle napsána, že se chtě nechtě začtete od první stránky. Jak tady již zaznělo - připomíná to sérii s Josie Quinn, takže jestli ji milujete, je to kniha přesně pro vás!

14.04.2023 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Kerry Lonsdale

Příběh o třech sourozencích a rodinných tajemstvích mě bohužel tolik nechytl a trvalo mi, než jsem se jím prokousala. Chybělo mi tam asi víc napětí. Další díly už číst nebudu.

11.04.2023 3 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Tak tohle byla jízda. Od knihy se nešlo odtrhnout. Přestože jsem podobnou zápletku a dvou znesvářených rodinách četla nedávno v knize Rivalové, tak tohle bylo proste skvělý! Ohromně čtivé krátké kapitoly, které vám proste samy ubíhaly pod rukama. Otevřený konec je třešničkou na dortu, abychom netrpělivě vyhlíželi další dva díly.

05.04.2023 5 z 5

Všichni lžou Všichni lžou Camilla Grebe

Na knize mě bavilo vyprávění z různých pohledů hlavních hrdinů. Je zajímavé číst, jak každý něco věděl a jak všichni vnímali stejnou situaci úplně jinak a to nám na konci utvoří celistvý příběh. Nejvíce mě bavili vyprávění Yasmin
Podobnou zápletku jsem již však četla v jiné knize, takže mě celkové rozuzlení tolik neohromilo.
Ale určitě je kniha čtivá a chytlavá.

02.04.2023 3 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Krásný příběh plný emocí i bolesti. Téměř každá postava se potýká s nějakým vážným problémem - ať už to jsou drogy, znásilnění či chuť žít dál, což dává knize přidanou hodnotu a odlišuje ji od klasických romantických příběhů.
Závěrečný epilog 1 a 2 mě prostě a jednoduše dojal.

28.03.2023 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Z počátku jsem se špatně orientovala v jednotlivých kapitolách, které jsou vyprávěny Viktorií nebo Jamiem a zároveň se střídá součastnost s minulostí.
Pokud máte rádi psychologické trillery ala Shari Lapena, je to kniha přesně pro vás. Mně tam chyběl ještě nějaký ten velký wow efekt, ale možná proto, že jsem si zde přečetla neoznačený spoiler.

23.03.2023 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Podruhé bych si knihu už nepřečetla, ale na druhou stranu jsem od ní mnoho nečekala. A jako oddechovka mě bavila, i když mi některé pasáže připadaly omílané stále dokola.
A Weston byl ohromný sympaťák s citlivou duší.

20.03.2023 3 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Myslím, že má autorka lepší díla. Tady jsem některá místa přeskakovala.

18.03.2023 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Krásný příběh. Jen jsem pořád nevěděla, jestli mám fandit Sydney a nebo Maggie :-)

14.03.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Jak již bylo zmíněno - krásný příběh, o kterém tušíte, jak skončí, přesto vás pohltí a nutí číst dál a dál!
Postavy byly sympatické, příběh zajímavý. Určitě si přečtu další autorčiny knihy.

10.03.2023 5 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Jakmile jsem objevila tuto knihu od autorky série Dokonalá, tak jsem se těšila, jak si ji přečtu. Recenze mě však od toho odradily. Nakonec jsem jí dala šanci a dobře jsem udělala!
Prolog mi sice nedával moc smysl a u 1.kapitoly jsem se tolik nesoustředila, ale poté přišlo seznámení s hlavními vyšetřovateli a ti mě ohromně bavili! Příběh to byl zajímavý, místy jsem se opravdu nemohla odtrhnout. Místy jsem si naopak říkala, že je to zbytečně zdlouhavé (proto jedna hvězda dolů). Ale celkově kdo váhá, ať knize dá určitě šanci. A já doufám, že s Connie vyjde další díl :-)

06.03.2023 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Tím, ze mi nedávno zemřela babička, tak se mě tento příběh velmi dotkl… a člověk si říká, co kdyby to opravdu tak bylo? …
Knížka je tenoučká, na jedno odpoledne. Velmi čtivá a i přes smutné téma, místy je vtipná.
Určitě dám šanci i dalším autorčiným knihám.

27.02.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Přestože mám ráda trillery, tak Colleen se okamžitě zařadila mezi mé oblíbené autory.
Píše velmi poutavě a každá její kniha vás nuti číst dal a dal, dokud nejste na konci.
Jako velký bonus vidím, ze knihy nejsou jen klasické romantické příběhy, ale vždy zpracovávají nějaké těžké téma. A ani tato kniha není výjimkou…

24.02.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak toto byl velmi silný příběh. Do půlky je to taková klasická romanťárna - on miluje ji, ona miluje jeho, vypadá jako zlobivej kluk… ale pak tam je tolik zvratů… prostě knihy od Colleen mají vždy nějakou přidanou hodnotu a žádný příběh není takový, jak se na první pohled zdá…

18.02.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Tak tahle knížka mi vzala dech…. Čekala jsem klasickou romanci, kdy se dva lidé budou scházet 9.listopadu a pak jeden z nich prostě nepřijde a nebo bude mít partnera.
Vůbec jsem nečekala tak silný příběh a vlastně vůbec takový příběh! Nádherné, silné, strhující!!! I na slzičky došlo…

12.02.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak již bylo řečeno, není to prvoplánově klasická romanťárna. Střídají se kapitoly z pohledu Tate a Milese, ale Milese před šesti lety. Tyhle kapitoly mě hodně vtahly do děje. Hltala jsem každé slovo a strašně mě zajímalo, co se stalo, ze je Miles takový jaký je… téma je to těžké a mne z něho bylo chvílemi úzko.

07.02.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Moje třetí kniha od Colleen. Jako první jsem četla “Pravdu a lež” a ta nasadila laťku hodně vysoko.
Kniha se čte sama. A od začátku je jasné, co mezi Beyahou a Samsonem bude…je to spis příběh pro nactileté. Pro starší věkovou kategorii bych to zařadila jako oddechovku, od které nelze tolik očekávat, přestože měl Samson svá tajemství…

31.01.2023 4 z 5