P3_tis P3_tis komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Mezi prvním a druhým dílem jsem si nechala pauzu a určitě to bylo dobře. Přestože člověk již zná děj a ví, co ho čeká, tak do sebe všechno krásně zapadne i co se týká Holdera a jeho sestry Les.

26.07.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Určitě zajímavý námět, ale příběh mi přišel celkově dost slabý. Knihu jsem dočetla kvůli rozuzlení, ale ani to mě neohromilo.

19.07.2023 3 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tak tohle byla jízda! Opravdu výstižný název knihy, protože po jejím dočtení, vám je všeho a všech líto
Autorčiny knihy jsou s každým dílem lepší a lepší a toto je určitě nejlepší a nejčtivější díl!

09.07.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tak tohle bylo opravdu psycho
Krátké kapitoly z pohledu jednotlivých postav velmi rychle odsýpají a vy si říkáte, tak sakra, jak spolu všichni souvisí.

05.07.2023 4 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Druhý díl čtivý jako všechny Meghaniny knihy. Ačkoliv první díl mě bavil víc. Uvidíme, co přinese ten závěrečný :-)

02.07.2023 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Tak tohle byla jízda. Nečekané rozuzlení!

29.06.2023 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Začátek knihy byl pro mě takový překombinovaný. Takže jsem si říkala, že mě to asi nebude tak bavit jako Mount trilogy. Ale jakmile jsem se dostala k poslední kapitole, musela jsem okamžitě šáhnout po druhém díle!

27.06.2023 4 z 5

Déjà vu Déjà vu David Urban

Předchozí kniha Hra o přežití byla čtivější a napínavější.
Do tohoto příběhu jsem se nemohla začíst, ačkoliv námět byl zajímavý. Přesto mi vše připadalo takové předvídatelné a bez napětí.

26.06.2023 3 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Super oddechovka, která se četla sama. Žádná hluchá místa a nabitý příběh.

15.06.2023 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Mně bohužel přišla celá kniha zdlouhavá a o ničem. Zajímavý byl až konec, ale do druhého dílu se asi pouštět nebudu.
Naopak kniha Podmanivý od stejné autorky mi přišla mnohem lepší.

13.06.2023 3 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Zajímavé postavy i příběh, který se četl sám. Možná by kniha mohla být kratší, některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé. Ale jako romanticko-erotická oddechovka super.

07.06.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Silný příběh, tak jak to Colleen umí !

05.06.2023 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Marcel Moss

Marcel Moss píše opravdu skvěle! Kniha se čte sama. I když mi jeho příběhy připadají tak trochu zvrácené.

Jednotlivé kapitoly jsou vyprávěny z pohledu hlavních postav. Není jistě překvapením, že se ke konci knihy životy všech protnou, ačkoliv spolu na první pohled nemusejí mít nic společného.

29.05.2023 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Jak zde již zaznělo - začátek je mírně zdlouhavý, ale poté má kniha spád.
U druhé půlky knihy jsem skoro nedýchala a jenom jsem si říkala, že to nám autorka nemůže udělat nepředvídatelný závěr trilogie!

23.05.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

První díl mi sedl lépe. Ale určitě zajímavá zápletka, i když jsem ke konci už tak nějak tušila
Těším se na závěrečný a doufám, že se dozvíme ještě něco více o vztahu Laury a Adama.

15.05.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Autorka má můj obdiv za napsání takto skvělého příběhu při třech dětech!
Hlavní postavy jsou ohromně sympatické, děj je promyšlený do nejmenších detailů a odhalení vraha velmi překvapivé. Těším se na Vesnici.

11.05.2023 5 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Skvělá kniha. Zajímavý námět do dnešní doby. Krátké kapitoly, které se četly samy. A vy se nemůžete odtrhnout.
Velký plus vidím v tom, že autor je kriminolog. Těším se na další jeho díla.

09.05.2023 5 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Kniha se čte od začátku sama a vy ji nechcete odložit, dokud ji nepřečtete :-)
Je to první kniha, kterou od autorky čtu, ale určitě se těším na další.

04.05.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Moc nerozumím tomu nízkému hodnocení, ale přiznám se, že mi také trvalo, se začíst. Ale určitě vydržte, rozjezd je pomalejší, ale pak se už neodtrhnete a jenom hltáte stránky, abyste se konečně dozvěděli, kdo je Kopírák. A těch 50 stran ke konci je vážně jedna velká jízda!

30.04.2023 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělá zápletka a zakončení série!

24.04.2023 5 z 5