Dokonalá lítost přehled

Dokonalá lítost
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511134/bmid_dokonala-litost-Qjs-511134.jpg 5 545 545

Strach je odjištěná nálož. Sedmý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové. Edinburgh ochromily vražedné bombové útoky. Oběti se počítají v desítkách a smrt neušetří ani místní policejní oddělení. Šéfinspektorka Ava Turnerová a inspektor Callanach ale nesmějí dovolit, aby jim utrpěné osobní ztráty zabránily vypátrat pachatele. Jak je možné, že nezanechává žádné stopy a je pokaždé o krok před nimi? Avě s Lucem nakonec nezbude nic jiného než dál kráčet vstříc pasti, která je má zničit. Nejvýbušnější případ jejich kariéry začíná a vše, na čem jim kdy záleželo, může skončit v troskách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

One for Sorrow , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá lítost. Přihlašte se a napište ho.

vercatko20
18.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla mega jízda!
Vypadá to, že je to poslední kniha ze série a autorka finále nemohla zvládnout líp. Tak skvělou knihu jsem dlouho nečetla - mělo to všechno: spád, akci, několik plot twistů, dokonce mě bavila i linka s masovým vrahem, ač preferuji spíše ty sériové.
Poprvé se mi stalo, že jsem vrahovi rozuměla a měla jsem k němu určitou míru empatie.. přišel prostě o všechno, co na světě miloval.
Nemám, co bych vytkla!

Hodně mě bavilo, jak si mě autorka povodila :D
Nejdřív jsem si myslela, že vím, kdo je pachatel - jasnej Liam. Pak mě Helen vyvedla z omylu, tak jsem si úplně už byla jistá, že teď už ho mám - otec nebo strejda Bobby, ale spíš strejda, na 99 %! :D
Pak zas vyšlo najevo, že to strejda nebude. Takže OK, bude to Mark, co se vyskytl v příběhu! OK, zase nic. Tak to asi opravdu bude Liam :D
Nope, zase špatně. Tak je to strejda Bobby. Ani hovno, byl to otec :D

Jediné, co mi trochu vadilo, byl konec. Přežil Luc? Nebo nepřežil? A co Ava? Žije pořád prací nebo se s Lucem zaměří na rodinu? Tolik otázek!!!! Helen, potřebuju odpovědi :D

ivoiro
12.07.2024 5 z 5

Moje hodnocení je vynikající. Pohnutky vraha naprosto chápu. Ten konec chápu tak, že další díl lze očekávat.

Dixiii
20.06.2024 5 z 5

Přečteno jedním dechem.
Výborná detektivka, i celá série.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (duben)

11.05.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

„Bezpodmínečná láska je tou nejničivější silou ve vesmíru. Dřív nebo později zlomí nás všechny. “

Kniha Dokonalá lítost v seznamech

v Právě čtených9x