Dokonalá lítost přehled

Dokonalá lítost https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511134/bmid_dokonala-litost-Qjs-511134.jpg 5 507 507

Strach je odjištěná nálož. Sedmý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové. Edinburgh ochromily vražedné bombové útoky. Oběti se počítají v desítkách a smrt neušetří ani místní policejní oddělení. Šéfinspektorka Ava Turnerová a inspektor Callanach ale nesmějí dovolit, aby jim utrpěné osobní ztráty zabránily vypátrat pachatele. Jak je možné, že nezanechává žádné stopy a je pokaždé o krok před nimi? Avě s Lucem nakonec nezbude nic jiného než dál kráčet vstříc pasti, která je má zničit. Nejvýbušnější případ jejich kariéry začíná a vše, na čem jim kdy záleželo, může skončit v troskách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

One for Sorrow , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá lítost. Přihlašte se a napište ho.

ujira
dnes 5 z 5

Helen Fieldsová přitvrdila, zdá se že to co Ava musí prožít, překonat a vyřešit je už neúnosné, ale vyvažuje to lidskost , oddanost službě a láska. Navíc zločinec z donucení si si říká o pochopení. Smutný, těžký díl, krimi, která má psychologicky propracované a silné postavy, dobré čtení.

terinkha
29.04.2024 5 z 5

14/2024
Všechny díly dokonalé série byly skvělé a tento rozhodně není výjimkou. Nemohla jsem přestat číst, protože to bylo napínavý a zajímavý. Bombermana jsem odhadla celkem dobře, ale i tak to mělo napětí do poslední strany a to doslova. Takže jak to vlastně dopadlo?
Helen Fields rozhodně doporučuju, mně se prostě Ava s Lucem děsně líbí, i když Ava je trochu workoholický mešuge :-) A Lively je děsně správnej týpek, já z něj vždycky nemůžu :-)
90 %, plnej počet hvězd!

zelenoockaa
22.04.2024 5 z 5

Poslední díl, jedním dechem. Autorka fakt umí psát!

všechny komentáře

Související novinky (4)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (duben)

11.05.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

„Bezpodmínečná láska je tou nejničivější silou ve vesmíru. Dřív nebo později zlomí nás všechny. “

Kniha Dokonalá lítost v seznamech

ve Čtenářské výzvě50x