P3_tis P3_tis komentáře u knih

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Prolog zdánlivě nesouvisející s vyšetřováním vraždy. Přesto do sebe ke konci příběhu vše zapadá.
Zajímavý namet, i když mi to možná přišlo trochu překombinované. Těším se ale na další autorčiny knihy.

28.04.2024 4 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Kniha na jedno odpoledne. Nelehké tema a konec, který vás dostane.

26.04.2024 4 z 5

Vzkříšený Vzkříšený Jodi Ellen Malpas

Fajn propojení postav z prvních dvou dílů! Vtipné, svižné, uvidíme, jestli se dočkáme dalšího dílu nebo se jedna o ukončení série.

24.04.2024 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Tak tohle byla jízda!

18.04.2024 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další skvělý díl!

23.03.2024 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha napínavá, ale přišlo mi to všechno nějakým způsobem zdlouhavé a překombinované. Další díly číst nebudu.

15.03.2024 3 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Oddechovka, která se pěkně čte, ale zároveň má “drsnější zápletku stejně jako Hypotéza lásky.

21.02.2024 5 z 5

Tak blízko Tak blízko Sylvia Day

Přidám se k ostatním, ze mi tady autorčin styl psaní vůbec neseděl. Říkala jsem si, že se nenechám odradit recenzemi, protože sérii Crossfire zbožňuju, ale toto se opravdu nepovedlo.
V příběhu jsem se ztrácela, postavu Lily jsem vůbec nepochopila a postavy Amy a Aliyi mi přišly naprosto zbytečné.

15.02.2024 2 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Klasické klišé - on nechce ji, ona nechce jeho. On je ten bohaty frajer, ona ta hodná a skromná. Na můj vkus je kniha zbytečně dlouhá, ale vylepšil to konec svou zápletkou.

02.02.2024 4 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Není to špatné, čte se to celkem dobře. Ale na sérii “Nejsem živá to rozhodně nemá.

28.01.2024 3 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Druhý díl není špatný, ale první byl určitě lepší. Tady mi vše připadalo zbytečně zdlouhavé. Ovšem odhalení pachatele bylo velké překvapení.

19.01.2024 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Slibný začátek série se sympatickou Zoe a detektivem Tatumem.

14.01.2024 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

První setkání s autorkou a tak krásný a dojemný příběh. Přestože je kniha tenká a vy už víte hlavní zápletku o hořícím domě, ty další zápletky vás dostanou

12.01.2024 5 z 5

Dívka v mlze Dívka v mlze Barbora Bernátová

Napínavé a čtivé od začátku do konce. Příběh zavražděné dívky se střídá s osobními životy hlavních detektivů, kteří jsou ohromně sympatičtí.
Určitě se těším na další díly!

03.01.2024 5 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Klidnější detektivka s jednoduchou zápletkou. Četla se sama. Takže pokud máte Lucku rádi a nebo hledáte “oddechovku, tak sem. Přestože jsou v knize vraždy, nejedná se o žádné nechutnosti jako např. u Chrise Cartera.
Co bych vytkla, bylo velké množství postav. Ke konci jsem se v nich trochu ztrácela.

31.12.2023 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Po dočtení téměř nedýchám. Skvěle zapeklitý příběh!

23.12.2023 5 z 5

Dům hlasů Dům hlasů Donato Carrisi

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to tedy byla jízda
Ačkoliv ze začátku nedává nic smysl, na posledních stránkách se dočkáme skvělého rozuzlení a propojení všech postav!

14.12.2023 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Nebylo to špatné, ale na Dokonalou sérii to určitě nemá!

06.12.2023 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

S každým dalším dílem se násilí stupňuje. Tato série je opravdu pro silné povahy. Budu si od ní muset dát asi chvíli pauzu.

30.11.2023 4 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Toto vypadá na slibně se rozjíždějící sérii! Kniha odsýpala a bavila mě od první stránky. Skvělým námětem jsou také dva případy, které spolu zdánlivě nesouvisí

20.11.2023 5 z 5