Pozvánka přehled

Pozvánka
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510549/bmid_pozvanka-NAa-510549.jpg 4 378 378

Když Stella ve své poště objeví pozvánku na svatbu konající se na jednom z nejkrásnějších míst ve městě, dojde jí, že tady něco nehraje. Adresátem totiž není ona, ale její bývalá spolubydlící, po níž se slehla zem. Stellin kamarád si myslí, že by se toho mělo využít. Udělají si pěkný večer a nikdo na jejich malou lež nemusí vůbec přijít. To by si však Stella nesměla padnout do oka s až neskutečně sexy svědkem nevěsty, Hudsonem Rothschildem. Při přípitku se provalí, že se Stella vydává za někoho jiného. Po zdařilém úprku, skrytá na zadním sedadle taxi, si najednou uvědomí, že v sále nechala mobil. A nenajde ho nikdo jiný než právě Hudson.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Invitation , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pozvánka. Přihlašte se a napište ho.

eM.0
09.07.2024 4 z 5

Když se vesmír rozhodne dát dva lidi dohromady..

„Asi by sme sa mali vzdať. Ak sa proti nám spriahol vesmír, nemáme šancu.“

mina_harker
30.06.2024 3 z 5

Knížka mě příjemně překvapila. Na to, že má jít o erotický román, tam erotiky nebylo přehršle, spíš hodně romantiky a celkem uvěřitelní hrdinové (na poměry červené knihovny).

KatieKuli
23.06.2024 5 z 5

Vi je prostě mistr svého řemesla. Báječná romantická jízda, která se s vtipem a nadhledem nebojí vstoupit i do vážnějších vod.

Stella se vydá pod falešnou identitou na honosnou svatbu. U baru se seznámit s okouzlujícím mužem Hudsonem, který je bohužel bratr nevěsty. Ajaj. Aby toho nebylo málo, při elegantním ústupu ze scény (berou s kamarádem Fisherem šampaňské ze všech stolů cestou k východu :-)), tam nechá mobil. Poníženě se vydá Hudsona požádat o vrácení. Stella pošle omluvu i jeho sestře Olivii, spolu s dárkem, osobním parfémem. Stella totiž parfémy vyrábí nebo by alespoň do budoucna chtěla. Hned jak se jí podaří získat kapitál. A copak asi dělá firma Hudsona a Olivie? Poskytuje investice perspektivním firmám. A to je jen začátek příběhu.

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Některé z nejlepších věcí v životě jsou ztělesněním nepořádku.

Ty nejsi ženská, co potřebuje chlapa. Ty jsi ženská, kterou potřebuje chlap.

Myslím, že odpuštění znamená hlavně to, že už si tím nedáš ničit srdce.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Pozvánka v seznamech

v Právě čtených5x