Ouninka Ouninka komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moc krásná knížka....veselá a zároveň smutná...nedalo se od ní odtrhnout. Už se moc těším na další dílko paní Třeštíkové :-)...já rozhodně doporučuji!

19.11.2018 5 z 5

Spolek přátel je krásná, příjemná kniha...nenáročná na čtení, ale náročná na obsah a příběhy osob ( zpočátku trošku problém zapamatovat si, kdo je kdo)...nicméně příjemná knížka s nádechem válečného prostředí (moje obzory se zase rozšířily o trošinku dál) a opět mě kniha přesvědčila o tom, že v naší době se máme hezky....a že válka byla všude strašlivé utrpení :(

06.11.2018 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Patrik Hartl opět nezklamal...příběh mě moc bavil...byl reálný a ze života...opět další povedený kousek do mojí knihovny...a teď nezbývá nic jiného, než čekat až napíše další skvělou knížku :-).!!!

27.10.2018 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Bylo to docela pěkné, líbilo se mi to, ale první díl byl asi lepší...trošku mi tu vadilo, že pokaždé se proměnila v dohazovačku, protože ten daný muž byl do někoho tajně zamilovaný...ale jinak pěkný příběh...určitě dočtu po krátké pauze i ostatní díly :-).

10.10.2018 4 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Tohle bylo moc pěkné počteníčko....drsné, ale pěkné....myslím, že po přečtení už člověk o věrnosti nemá velké iluze...DOPORUČUJI VŠEM !!! :-). Na konci jsem měla husí kůži....

01.09.2018 5 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Moc pěkná knížka....skvělá oddechovka plná docela užitečných rad, hlavně co se týče ideálního partnera, po kolikátém rande přichází ten pravý ??? To vše a ještě víc je odhaleno v této parádní knížce - jako bych viděla Bridget Jonesovou jako hlavní hrdinku :)))

29.08.2018 5 z 5

Kancl Kancl Matt Beaumont

Skvělá, trefná a děsivě dost reálná....byla to pro mě jízda u které jsem se fakt nasmála...DOPORUČUJI VŠEM, hlavně pracujícím lidem v kancelářích a větších firmách :D !!!

15.08.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Za mě jo....mě se líbila, bylo to ze života, čtivé...je pravda, že chvilkama jsem se taky ztrácela v tom kdo je kdo a trošku mě mrzí, že spousta věcí nebyla objasněná, ale jinak SUPER :) !!!

01.08.2018 5 z 5

Manekýni Manekýni Pavel Hénik

TOP TOP TOP....naprostý literární skvost a poklad mojí malé knihovny :-). Jsem z knížky nadšená, neumím ani popsat, jak moc mě bavila :-)!!!! DOPORUČUJI VŠEM !!!! :-)

20.07.2018 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Úplně nevím co napsat...knížka je to hrozně moc zajímavá, ale hodně moc těžká na čtení a místy i na pochopení. Člověk se dost ztrácel ve jménech...ale příběh je to naprosto pohlcující, ještě když je to dle skutečnosti....MOC DOPORUČUJI !!!

05.07.2018 5 z 5

Knížka se četla moc hezky, nenáročné čtení....myslím, že 50 odstínů šedi se může jít tak trošku zahrabat ... toto bylo víc peprné, nebyla to taková červená knihovna...jsem zvědavá na další díly :-).

29.06.2018 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Neal Shusterman je opravdu pan spisovatel....příběhy, které píše jsou do detailu promyšlené!!! Smrtka byla opět napínavý příběh plný zvratů...těším se na další díly, ale za mě musím říct, že i přesto, že se mi Smrtka moc líbila, Bez šance se mi líbilo asi o krapánek víc....jinak je to skvost knihovny a určitě si ji za pár let přečtu znovu. Představa tohoto světa v realitě byla dosti ,,lákavá,, :-) !

12.06.2018 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Úchvatná kniha....nemohla jsem se odtrhnout, autor si zaslouží poklonu, bravurně napsaný a čtivý příběh...kamarádka mi půjčila tento skvost a mě nezbývá než si ji objednat do mé malé knihovničky,protože tam nesmí chybět

18.05.2018 5 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Dočtena...za mě teda ne :(. Přišlo mi to jako hrozný miš maš všeho...pár mouder se knize upřít nedá - nicméně jsem podlehla masivní reklamě na FB. Knihu jsem hned prodala dál :/

15.05.2018 odpad!

Slavík Slavík Kristin Hannah

Jedním slovem výborný, úplně odlišný pohled na válku...jiná kniha než všechny ostatní s tématikou 2.světové války, které jsem četla....DOPORUČUJI, četla jsem pomalu, protože některé pasáže jsem si musela přečíst 2x, abych uvěřila, co vůbec čtu....a zda je to pravda !!!

27.04.2018 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Výborná knížka....každá kapitola mě bavila a vždy něčím překvapila...skvěle vykreslený popis myšlení psychopata....knížka už teď patří mezi moje nej oblíbené knihy ! :-)

25.03.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Výborný, čtivý...mělo to šmrnc...byla stejně skvělá jako Malý pražský erotikon, těžko soudit, která byla lepší...za mě mají 5* každá :) !!! Doporučuji všem jako oddychové čtení :) !

13.03.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Slova na tuto knihu nestačí....mistrovsky napsaná, myslím, že se mi ještě nestalo, abych během čtení měla skoro po celou dobu husí kůži....a to jsem četla už několik knih s válečnou tématikou, všechny byly skvělé, ale tato knížka měla i něco víc....kdo ještě nečetl, DOPORUČUJI !!!!

05.03.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Neuvěřitelně skvěle napsaná knížka....plná erotiky, humoru...prostě ze života. Knížka se krásně četla...nedala se odložit, za mě je pan Hartl ,,pan spisovatel,,...mohl by vydat nějakou další, stejně tak vtipnou knížku :-)

22.02.2018 5 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Netřeba slov....drsný příběh s dopodrobna popsaným útěkem z toho pekla :(...knížka byla, alespoň pro mě trošku složitější na čtení, v jménech jsem se občas ztrácela a některé pasáže jsem si musela přečíst 2x - doporučila bych ji jako povinnou četbu všem...

12.02.2018