Ouninka Ouninka komentáře u knih

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

super super super, mooooooc se mi to líbilo :)

25.04.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Skvělý, skvělý, skvělý...hrozně se mi to líbilo :) !!! Doporučuji všem, super napsaná kniha !

05.04.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Skvělý, skvělý a zase musím říct skvělý...za mě jo, svižně napsaný příběh, bavil mě a zhltla jsem ho za pár dní a nemůžu se dočkat pokračování :-).

14.03.2021 5 z 5

Bohužel jsem nedočetla, ale věřím, že pro cílovou věkovou skupinu, pro kterou je kniha určena je to báječný příběh :-). Jen já už jsem na to asi ,,stará.. :-).

14.03.2021 2 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Skvělá, skvělá , skvělá...víc netřeba slov ! Nesmírně jsem si čtení užila !!!!

16.01.2021 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Skvělý, skvělý, skvělý...kniha mě neskutečně bavila, víc nemám co dodat. DOPORUČUJI !!!! :-)

12.01.2021 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Hezká oddechová romantická knížka...prostě odpočinkové čtení, moc pěkně napsané :-).

05.01.2021 3 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Hezká romantická knížka, ale připomínala mi spoustu amerických romantických filmů....prostě takové odpočinkové čtení :-)

01.01.2021 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Pěkná kniha, pěkný příběh....pořád jsem čekala na nějaké wauuuuu, to se sice nekonalo, ale kniha se mi i tak líbila. Odpočinkové čtení :-)

21.11.2020 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Moc pěkná detektivka, akorát na konci jsem neudělala to wauuu, které jsem čekala....ale to nemění nic na tom, že kniha byla super !! DOPORUČUJI VŠEM !

30.10.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Nemám slov, skvělé...bravurně napsaná kniha, která mě na nějaký čas dala pohov od válečných knih. Kniha o lásce, zradě a hrůzách 2. světové války zase trošku jinak. Všem moc doporučuji, na tento styl psaní se nedá jen tak zapomenout!!!

18.10.2020 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Taková oddechovka, která mě bavila. Je to podobná kniha ve stylu Patrika Hartla nebo Radky Třeštíkové...prostě příběh ze života :-).

29.09.2020 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Krásný příběh z nemocničního prostředí.Těším se na další díly :-)

08.09.2020 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Opět krásně napsaný příběh z období druhé světové války.Už jsem přečetla poměrně hodně knih zabývající se 2.světovou válkou, každý příběh je jiný, každý je silný, ale jedno mají společné...v každé knize se najdou další a další hrůzy, které se děly...a to si člověk myslel, že už ho nemůže překvapit nic. DOPORUČUJI - kniha by měla být povinnou četbou.

25.08.2020 5 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Po dlouhé době jsem četla detektivní příběh a teda musím říct, pane jo....perfektně vás to udržuje v napětí co bude, ke konci jsem už mírně tušila, ale kniha se mi opravdu moc líbila. Doporučuji všem ! :-)

19.08.2020 5 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Kniha se mi moc líbila, byla to taková jednohubka, která mě obohatila o cenné informace. Doporučuji!

17.08.2020 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha byla pěkná, ale zase až tak mě nenadchla...pořád jsem čekala na nějakou akci, která ale nepřišla. Čekala jsem od toho více, je to spíše taková kniha na oddych :-). Ještě jsem se pořád nerozmyslela jestli se pustím do dalšího dílu, všichni říkají že tento první byl nejlepší. Knihu ale doporučuji jako odpočinkové čtení.

17.08.2020 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super letní oddechovka...taková jednohubka, příjemná...děj je předvídatelný, neurazí, ale ani příliš nenadchne...ale i tak za mě super :-)

17.07.2020 4 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Moc zajímavá kniha....napětí až do konce, člověk očekává co za tím je a kdo za tím vším stojí :-). Za mě super, ale na Spřízněné duše to u mě nemá - to byla srdcovka!

14.07.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Jedním slovem skvělá kniha, do děje jsem byla maximálně položená...hezky svižně se knížka četla. Těším se na další knihy autorky :-)

24.06.2020 5 z 5