Cizinec na pláži

LUXUSNÍ DŮM NA PLÁŽI, JEDNA ŽENA MEZI DVĚMA MUŽI… A VRAŽDA Caroline Starková má úžasný nový dům na pláži, ideální pro pořádání nákladných večírků a dovolených se svou rodinou. Ale její muž je lhář a všechno v jejím životě je momentálně vzhůru nohama. Když se na párty, na které se Caroline veřejně pohádá s manželem, objeví jako barman neznámý muž jménem Aidan, nikomu to nepřipadá nijak zvláštní. Carolinino manželství se hroutí a přepychový život, na kterém si zakládala, se začíná rozpadat. Útěchu a zároveň pomstu hledá zhrzená žena v Aidanově náručí. Z krátkého a zoufalého románku, který pro ni neznamenal nic, zato pro něj všechno, se ale náhle stává děsivá noční můra, v níž jde o život. Kdo manipuluje kým v téhle smrtící hře plné vášně, chorobné posedlosti a snahy o ovládnutí toho druhého? Kdo na sebe vezme vinu, když dojde k vraždě? A jaké tajemství skrývá samotná Caroline…?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419499/big_cizinec-na-plazi-EKo-419499.jpg 4209
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

A Stranger on the Beach, 2019

Kniha Cizinec na pláži

dom.ini

Hodně napínavé čtení, kdy jsem po celou dobu prakticky nevěděla na čem přesně jsem a jenom měla různé teorie a žádná z nich nakonec nebyla úplně správná. Knížku jsem si opravdu hodně užila a moc jsem se celou dobu těšila na to, až zjistím jak to všechno je. Konec byl na mě možná trochu moc rychlý, ale jinak knížku doporučuju.

micha-ella

Tak nevím, proč mě tahle knížka vůbec nebavila. Protože nemám ráda lhaní? Protože jsem jí četla v nevhodnou dobu? Navíc jsou mi protivné a trapné popisy sexu, to si vždycky řeknu - chudák autor nebo autorka, tímhle si chce pomoci ke čtivosti? Od poloviny už jsem přeskakovala celé stránky. Pak jsem si uvědomila, že ani knížka Byla to tichá dívka se mi nelíbila, takže spíš bude důvod v něčem jiném.

PetraCy

Napínavá a dobře se čte až do konce...

Denisa121

Výborná knížka, psaná z více úhlů pohledu, takže člověk neví, kde je pravda a když už si myslí, že ví, kdo je vrah, přijde nečekaný zvrat. Skvěle promyšlený příběh, čtivé. Doporučuji.

JankaV80

Mně se kniha líbila, hned mě vtáhla do děje. Byla čtivá, napínavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Do posledního okamžiku není v tomto příběhu, ve kterém hraje hlavní roli Caroline, její manžel Jason a její milenec Aidan, jistého vůbec nic. Každý z nich má nějaké tajemství, které se snaží skrýt. Knihu doporučuji, líbila se mi a určitě si od této autorky opět něco přečtu.

janina66

Výborná, čtivá a napínavá kniha. Do poslední chvíle nevíte co a jak se stalo. Výborně vykresleny hlavní postavy. Opravdu mohu jen doporučit.

Ulala

Nějak mně to nechytlo. Nemohla jsem se do děje dostat a proto mi čtení trvalo strašně dlouho, dokonce jsem měla sto chutí toho nechat. Nakonec jsem dočetla a pro sebe zhodnotila, že další knihy autorky nechám zatím být.

Fzuzik

Zaujala mě rozpolcenost hlavních postav. Komu jen věřit, kdo je lhář?
Závěr mě malinko zklamal, klidně bych více rozvedla kdo je tím skvělým lhářem. :)